Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Jeszcze jak
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2017, 18:25
i po średniej 5.0
Odpisz
5 września 2017, 19:57
@madu666: no widzisz, to było moje najdłuższe 5.0 bo jedyne... (nowa jestem)
Odpisz
5 września 2017, 20:06
@madu666: co piękne szybko się kończy ~ pie**olnięty zakompleksiony kot
Odpisz
5 września 2017, 20:28
@madu666: ten mem jest przykładem na to, że można zrobić coś na chama w paincie i mieć wysoką średnią :D
Odpisz
10 września 2017, 21:28
@madu666: Idealne 5.00 jest do czasu aż ktoś nie napisze "idealna średnia 5.00" :v Bo zawsze znajdzie sie jeden ch*j co spie**oli i da 4 ;)
Odpisz
14 września 2017, 16:32
@Lacoste: Tak, albo "średnia 5.0, nie zepsujcie tego!"
Odpisz
10 września 2017, 21:24
gorzej jest hak masz słuchawki i nie słyszysz zalewa palnik i problemy..
Odpisz
11 września 2017, 06:37
@kijgjuhikk: Co? Masz czajnik, z którego kipi woda?
Odpisz
11 września 2017, 08:16
@XStuntManiac1: Ja mam jak się za dużo wleje (co ciągle robi moja babcia bo ''ona ma większy'')
Odpisz
11 września 2017, 15:03
@XStuntManiac1: jak sie naleje na maxa to tak
Odpisz
6 września 2017, 16:23
chwila... jak tworzyłam mema to napisałam porąbany, o co chodzi bardzo proszę o odpowiedź!?!
Odpisz
10 września 2017, 22:29
@SkrzydlataHusaria: Admin ma potężną, magiczną moc władania wstawianymi obrazkami. Może zmieniać napisy, a nawet całe obrazki.
Odpisz
11 września 2017, 05:34
@KrewetkaModliszkowa: wszechmocny Bożydar
Odpisz
10 września 2017, 22:21
Najgorzej jak jest 3 w nocy
Odpisz
10 września 2017, 21:57
Racja..nigdy takiego parkura nie robiłem jak biegnąc do czajnika xD
Odpisz
10 września 2017, 21:18
Tak się biegnie gdy po 4 godzinach sobie przypomnisz o czajniku w kuchni :D
Odpisz
10 września 2017, 21:17
Kiedy podczas tworzenia mema gwiżdże czajnik i nie masz czasu przyciąć w paincie sprintera
Odpisz
5 września 2017, 19:13
A ja w elektrycznym nie usłyszałam jak się woda zagotowała, bo byłam w innym pokoju i całkowicie zapomniałam o zalaniu
Odpisz
5 września 2017, 18:36
To ja dwie minuty temu
Odpisz
5 września 2017, 17:38
Czemu czajnik gwiżdże?
Odpisz
5 września 2017, 17:40
@Krzyniu: bo ma gwizdek
Odpisz
5 września 2017, 17:40
@Tf2Medic: Szalony.
Odpisz
5 września 2017, 17:43
@Krzyniu: Wariat
Odpisz
5 września 2017, 17:36
śśśśśśśiiiii
Odpisz
10 września 2017, 22:45
@Ch4rles: ććććććć
Odpisz
14 września 2017, 16:32
@CrazzyMonte: Wyjdźźźźźźźźźź.
Odpisz