Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tacy sami, a ściana między nami
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2020, 23:49
Wydaje mi się, że było, ale not sure.
Odpisz
29 listopada 2023, 19:48
@Antonio331: to mem 2010, więc raczej nie (jestem z losowych sory że 3 lata później)
Odpisz
25 maja 2020, 22:12
Ucz mnie
Odpisz
25 lipca 2012, 15:41
KTOSIARA jest ***ista
Odpisz
23 kwietnia 2011, 19:21
do *** to musial robic ;D
Odpisz
3 marca 2011, 16:33
ja nie moge ale d.....l takie drogie ciastka niszczyc...
Odpisz
2 stycznia 2011, 10:18
Pycha! ;P 5/5
Odpisz
4 sierpnia 2010, 16:27
mam w domu te same ciasteczka ;) 4/5
Odpisz
7 maja 2010, 20:44
no.!
i co z tego?
wiesz ile jest produktów w Polsce z Anglii, Ameryki, i innych krajów?
Odpisz
6 maja 2010, 00:49
4/5
Odpisz
5 maja 2010, 21:14
karolinka2457 to teraz zobacz w jakim języku jest to opakowanie... ;/ 4/5
Odpisz
5 maja 2010, 18:33
5/5
Odpisz
5 maja 2010, 18:11
5/5
Odpisz
5 maja 2010, 17:43
2/5
Odpisz
5 maja 2010, 16:29
Fajne 5
Odpisz
5 maja 2010, 16:17
Mmm, uwielbiam te ciastka...
I rzeczywiście, nadzienie jest najlepsze...
5
Odpisz