Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kiszon

6 maja 2010, 06:38

Ja ki fajny szynszyl....Daję 5/5

Avatar Fajnykotel

13 grudnia 2025, 09:43

@kiszon: ja mam koszatniczki jedna z nich taka jak na profilowym

Avatar Pikachu

6 maja 2010, 11:12

śliczny szynszyl, 4/5

Avatar szynszyla369

3 czerwca 2014, 18:51

@Pikachu: szynszyla

Avatar Pikachu

3 czerwca 2014, 18:58

@szynszyla369: A może to jest samiec? :P

Avatar szynszyla369

Edytowano - 3 czerwca 2014, 19:42

@Pikachu: Nie, jestem samicą :(

Avatar Pikachu

3 czerwca 2014, 20:16

@szynszyla369: Ale ten na obrazku to nie jesteś ty.

Avatar szynszyla369

3 czerwca 2014, 21:02

@Pikachu: JAk nie O-O

Avatar szynszyla369

3 czerwca 2014, 18:52

puchar za najlepsze futerko

Avatar Niedozdobycia000

9 czerwca 2013, 17:49

moja siostra ma szynszyle jest kochana (szynszyla oczywiście, bo z siostrą się nienawidzimy) <3

Avatar szynszyla369

3 czerwca 2014, 18:50

@Niedozdobycia000: :3 dzięki ja też wolę ciebie od twojej siostry

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2012, 18:07

@KontoUsunięte: To szynszyl

Avatar juice

17 lutego 2011, 19:19

Ale śliczniutka taka słodka ;**

Avatar basiaczek_90

7 lipca 2010, 22:11

ale słodziak ;)

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2010, 21:30

śliczna szyszka

Avatar Orokana

18 maja 2010, 18:17

2/5

Avatar reymysterio

8 maja 2010, 08:11

spoko Fota daje 4/5 za szynszyla xD fajny jest ja mam królika i tez jest super nawet lepszy xDDDDDDDDDDDDD

Avatar paola114

6 maja 2010, 19:16

Ja mam szynszyle nazywa się Tofik 5/5 i do ulu.

Avatar DeaDe

6 maja 2010, 16:30

4/5

Avatar karmemi

6 maja 2010, 16:26

mam szynszyla ale ten to jest okropny...nie wiem dlaczego wam się podoba...
JAKBY DO WĘGLA WPADŁ...

Avatar wiewiorka501

6 maja 2010, 16:06

Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
1

Avatar Mnich1

6 maja 2010, 15:57

1

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Za co ta premia

Nigdy na to nie wpadną

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka