Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2017, 20:14
Ktoś podje**ł mojego komenta :v
http://www.obrazki.jeja.pl/345465,czyzby-nowe-meme.html
Odpisz
15 września 2017, 20:15
@maxiu1244: Autorze obrazka spodziewaj się pozwu sądowego ze względu na prawa autorskie, nie otrzymałem żadnego poinformowania o twoich zamysłach na skopiowanie niemalże 1:1 mojego komentarza
Odpisz
15 września 2017, 21:24
@maxiu1244: *podpisano prokurator generalny dziura w dupie
Odpisz
16 września 2017, 21:42
@maxiu1244: miałem podobną sytuację xD http://www.obrazki.jeja.pl/308048,albo-jakos-tak.html
Odpisz
14 marca 2022, 22:12
@maxiu1244: W naszej bazie nie ma obrazka o tym identyfikatorze. Być może został on usunięty lub nigdy go nie było. Proszę skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć inny obrazek.
Odpisz
15 września 2017, 20:25
znam jeszcze większy stres: ,,Kiedy spytasz się dziewczyny która ci się podoba czy ma chłopaka'' i czekasz na odpowiedź... to dopiero cholernie wielki stres...
Odpisz
15 września 2017, 20:32
@Filipsss: tylko gratulować odwagi
Odpisz
Edytowano - 15 września 2017, 20:32
@rafiki56: dzięki ;-; ale to nie miało sensu i tak :( potem serce mi napier**lało przez następne dwa dni w oczekiwaniu na odpowiedź... przeje**ne naprawdę
Odpisz
15 września 2017, 20:45
@Filipsss: przez dwa dni próbowała wymyślić imię chłopaka żeby cię spławić
Odpisz
15 września 2017, 21:14
@rafiki56: możliwe ale imienia tego ''chłopaka'' nie powiedziała
Odpisz
15 września 2017, 23:20
@Filipsss: jescze większy jest jak idziesz do dziewczyny zapytać czy ma dziewczyne
Odpisz
16 września 2017, 19:27
@sucy_manbavaran: nie ;-;
Odpisz
16 września 2017, 22:32
@Filipsss: Przez to zamieszkałam w piwnicy i nie mam życia towarzyskiego...
Odpisz
16 września 2017, 18:10
nawet słodkie
Odpisz
15 września 2017, 20:41
Tru story, chociaż wtedy krew pewnie i tak odpływa do wiadomego organu :)
Odpisz
15 września 2017, 21:04
@tiktak101: Mózgu?
Odpisz
15 września 2017, 21:23
@BetonowyMur: nie u mężczyzn
Odpisz
Edytowano - 15 września 2017, 21:48
@tiktak101: Sugerujesz, że mężczyźni nie mają mózgu bo krew im tam nie dopływa?
Odpisz
15 września 2017, 22:19
@BetonowyMur: W tamtej chwili...
Odpisz
15 września 2017, 22:57
@tiktak101: trzustki?
Odpisz
15 września 2017, 23:28
@xXkuba22Xx: piraci z trzustki mają duże zapotrzebowanie na krew (Rick and Morty)
Odpisz
16 września 2017, 13:16
@BetonowyMur: Do bydlaka śmierdziela
Odpisz
16 września 2017, 17:55
@BetonowyMur: mają tylko chodzi mi o mózg znajdujący się w dolnej partii ciała
Odpisz
15 września 2017, 21:17
Bo w drugą stronę to też wcale nie jest tak samo.
Odpisz
7 września 2017, 09:05
...ale nie do ciebie, tylko trzy razy przystojniejszego gościa obok ciebie.
Odpisz
15 września 2017, 20:27
@darcus: A jeśli współczynnik bycia przystojnym tej osoby wynosi 0 to tamtej też?
Odpisz
15 września 2017, 20:40
@BetonowyMur: xD
Odpisz
15 września 2017, 20:42
@czatcv_kk: Teraz rodzi się pytanie który jest w takim razie tym przystojniejszym...
Odpisz
15 września 2017, 20:43
@BetonowyMur: Nie ma takich. Wartość przystojności jest zawsze dodatnia, bo żeby była zerowa ktoś musiałby nie być mężczyzną. A żeby była ujemna trzeba by było być psem, albo krzaczkiem.
Odpisz
15 września 2017, 20:45
@darcus: Psy też potrafią być przystojne dla psich suk
Odpisz
15 września 2017, 20:52
@BetonowyMur: To już za mocna antropomorfizacja.
Odpisz
15 września 2017, 20:27
Cześć to nic. Najgorzej jak powie ,,Heeej". Po tym zawsze zaczynam się jąkać.
Odpisz
6 września 2017, 21:47
Mi nie tylko serce wtedy szaleje
Odpisz
6 września 2017, 21:48
@PepeTheCrusader: nie tylko serce staje
Odpisz
6 września 2017, 21:49
@PepeTheCrusader:
Odpisz
6 września 2017, 21:51
@MrRolan: Staje to mało powiedziane :P
Odpisz
15 września 2017, 20:19
@PepeTheCrusader: odsłania skrzydła i odlatuje?
Odpisz
15 września 2017, 20:13
nie rozumiem, co w tym stresującego?
Odpisz
15 września 2017, 20:15
@aletau: rozumiem że dziewczyna która ci się podoba jeszcze nie powiedziała ci cześć
Odpisz
15 września 2017, 20:26
@rafiki56: XDDD
Odpisz
Edytowano - 15 września 2017, 20:32
@rafiki56: cóż, nie masz racji. dziwne, gdyby moja dziewczyna nie mówiła mi "cześć". nie wiem w jakich stronach żyjesz, ale zdecydowanie masz tam dziwne tradycje.
Odpisz
15 września 2017, 20:49
@aletau: więc mówisz że masz już dziewczynę
Odpisz
15 września 2017, 23:30
@rafiki56: Według mnie to też rzeczywiście bez sensu stresować się takim czymś...
Odpisz
16 września 2017, 09:11
@rafiki56: zgadza się, uważasz to za coś dziwnego/złego?
Odpisz
16 września 2017, 18:07
@aletau: "i tak narodziła się przyjaźń"
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 18:40
@rafiki56: wciąż nie rozumiem o co ci chodzi
Odpisz
16 września 2017, 23:16
@aletau: po prostu uznajmy że dalsza rozmowa nie ma już sensu
Odpisz
18 września 2017, 17:18
@rafiki56: masz rację. dziwi mnie jednak to, że 9 osób na jeja widzi coś stresującego w tym, gdy koleżanka mówi ci "cześć"
Odpisz
6 września 2017, 21:44
Cześć
Odpisz
6 września 2017, 21:45
@MrRolan: Bitch, Haha!
Odpisz
6 września 2017, 21:46
@MR_Lizard: Report Kayn
Odpisz
6 września 2017, 21:48
@MrRolan: Go back on your god damn body *wrzuca go na ciało phantom chica*
Odpisz