Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2017, 07:12
od nie dawna go mainuje ;)
Odpisz
12 września 2017, 16:19
@kapitan_Rosja: jak idzie?
Odpisz
12 września 2017, 16:20
@LeHackerKid: dobrze
Odpisz
30 lipca 2019, 00:24
@kapitan_Rosja: ja tam mainuje enginnera
Odpisz
8 września 2017, 12:35
oh god
Odpisz
12 września 2017, 18:13
why
Odpisz
14 września 2017, 20:53
@kiwizdziwi: The real question is: Why not?
Odpisz
14 września 2017, 20:54
@HerrDoctor: but why not maybe yes?
Odpisz
12 września 2017, 15:25
Odpisz
12 września 2017, 15:37
@FD_God: Ah, 8 godzin w szkole, wracam, wbijam na Jeja i widzę zasłużone pocieszenie
Odpisz
12 września 2017, 15:53
@arenak1111: podnieca cie makaron ?
Odpisz
12 września 2017, 21:05
@FD_God: głodnemu makaron na myśli? xDD
Odpisz
14 września 2017, 19:03
@KOLOROWATAPETA: Podnieca? Ja głodny ku*wa jestem
Odpisz
12 września 2017, 22:50
XD
Odpisz
12 września 2017, 18:49
Odpisz
12 września 2017, 15:12
meat art?
Odpisz
12 września 2017, 16:05
@frytki112: Meat the Demoman!
Odpisz
12 września 2017, 15:39
Cały dzien koleżanka mówiła mi o Paladinsach bo wiedziała że nie mogę utrzymać 8 godzin w szkole bez jednego meczyka, a Gold sam się nie wbije
Odpisz
12 września 2017, 15:43
@arenak1111: ja juz golda wbiłem : ^)
Odpisz
12 września 2017, 23:15
@arenak1111: #overwatch
Odpisz
14 września 2017, 19:01
@kokosek112: A ja mam Srebro II 76/100
Odpisz
14 września 2017, 19:03
@arenak1111: no to powodzenia, ja zrobiłem winstreak'a z s1 do g5 (8gier) wierze że tobie też sie uda.
Odpisz
14 września 2017, 19:23
@kokosek112: Cały czas trafiam na jakieś teamy noobów które nie rozumieją że 2 tanki to najlepsza taktyka albo że nie potrzebujemy 3 dps'ów
Odpisz
14 września 2017, 21:03
@arenak1111: powiem ci tak, równie czesto masz noobów w teamie jak twoi przeciwnicy
Odpisz
8 września 2017, 06:59
kce
Odpisz
7 września 2017, 21:27
Dzięki za link teraz siedzę większość czasu na tamtej stronie
Odpisz
7 września 2017, 21:32
Zobaczyłem na tweeterze pewnego gościa.
Odpisz
7 września 2017, 21:26
dzięki za link do strony
Odpisz
7 września 2017, 21:23
Eksplozja smaku!
Odpisz
7 września 2017, 21:21
Jadłabym
Odpisz
13 września 2017, 21:04
@kitsune_senpai: "Sztuki się nie je"...?
Odpisz
13 września 2017, 21:30
@HerrDoctor: głodna byłam :v
Odpisz
13 września 2017, 21:34
@kitsune_senpai: Zrozumiane, miej miły dzień!
Odpisz
13 września 2017, 21:51
@HerrDoctor: a Ty miłej nocy
Odpisz
7 września 2017, 21:19
Fajne mielone
Odpisz