Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2014, 19:15
śmierć mam w oczach
Odpisz
25 marca 2013, 21:03
Fotoszop idioci. Fotoszop.
Odpisz
25 marca 2013, 21:38
@shark2199: O stary dzięki, bo już kupowałem bilet do chin -.-
Odpisz
8 kwietnia 2013, 17:15
@shark2199: serio???
Odpisz
25 marca 2013, 12:30
Byłoby śmiesznie, gdyby komuś brakło benzyny.
Odpisz
25 marca 2013, 12:53
@Piotr99: Byłoby śmiesznie, gdyby ktokolwiek tam wjechał :P
Odpisz
25 marca 2013, 13:14
@matigrzegorz: Myślę, że jakimś lekkim, bardzo szybkim autem dałoby radę.
Odpisz
25 marca 2013, 14:43
@Piotr99: Na pewno nie lekkim. Im cięższy i im bardziej rozpędzony tym większa szansa, że siła odśrodkowa utrzyma go przy jezdni.
Z chęcią bym spróbował, ale na czymś dużo mniejszym, bo jak to ma wysokość przeciętnego wieżowca, to na górze bym tyle wysrał ze strachu, że masa zmniejszyła by się o 99% i bym spadł :(
Odpisz
25 marca 2013, 15:08
@mikmas: Przy naszej technologi byłoby to możliwe lekkim, powstał przecież samochód lekki, o prędkości dźwięku ;P
Odpisz
25 marca 2013, 18:38
@rakso132: Jasne, może być super lekki i mieć dużą prędkość, a może i być wolniejszy, ale mający większą masę i też się utrzyma. Oczywiście prędkość tu jest najważniejsza, żeby mnie ktoś nie zrozumiał tak, że myślę, że TIR załadowany na full przejedzie to z prędkością 5km/h :D
Odpisz
25 marca 2013, 19:24
@mikmas: Spoko, rozumiem cię ;D
Odpisz
25 marca 2013, 19:07
chiny to mają sposoby by się ludności pozbyc
Odpisz
25 marca 2013, 18:52
Korci...
Odpisz
25 marca 2013, 18:07
hhehehe fajne!
Odpisz
25 marca 2013, 15:46
chiny zapewne
Odpisz
25 marca 2013, 13:53
żeby to sie udało musiał byś jechać z 300 na godzinę, i mieć dociążone auto, żeby sie trzymało ulicy.
Odpisz
25 marca 2013, 13:48
TrackMania!
Odpisz