Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pikathu666

22 lutego 2014, 19:15

śmierć mam w oczach

Avatar shark2199

25 marca 2013, 21:03

Fotoszop idioci. Fotoszop.

Avatar mikmas

25 marca 2013, 21:38

@shark2199: O stary dzięki, bo już kupowałem bilet do chin -.-

Avatar bill425

8 kwietnia 2013, 17:15

@shark2199: serio???

Avatar Piotr99

25 marca 2013, 12:30

Byłoby śmiesznie, gdyby komuś brakło benzyny.

Avatar matigrzegorz

25 marca 2013, 12:53

@Piotr99: Byłoby śmiesznie, gdyby ktokolwiek tam wjechał :P

Avatar Piotr99

25 marca 2013, 13:14

@matigrzegorz: Myślę, że jakimś lekkim, bardzo szybkim autem dałoby radę.

Avatar mikmas

25 marca 2013, 14:43

@Piotr99: Na pewno nie lekkim. Im cięższy i im bardziej rozpędzony tym większa szansa, że siła odśrodkowa utrzyma go przy jezdni.
Z chęcią bym spróbował, ale na czymś dużo mniejszym, bo jak to ma wysokość przeciętnego wieżowca, to na górze bym tyle wysrał ze strachu, że masa zmniejszyła by się o 99% i bym spadł :(

Avatar rakso132

25 marca 2013, 15:08

@mikmas: Przy naszej technologi byłoby to możliwe lekkim, powstał przecież samochód lekki, o prędkości dźwięku ;P

Avatar mikmas

25 marca 2013, 18:38

@rakso132: Jasne, może być super lekki i mieć dużą prędkość, a może i być wolniejszy, ale mający większą masę i też się utrzyma. Oczywiście prędkość tu jest najważniejsza, żeby mnie ktoś nie zrozumiał tak, że myślę, że TIR załadowany na full przejedzie to z prędkością 5km/h :D

Avatar rakso132

25 marca 2013, 19:24

@mikmas: Spoko, rozumiem cię ;D

Avatar Lopek

25 marca 2013, 19:07

chiny to mają sposoby by się ludności pozbyc

Avatar Shauni

25 marca 2013, 18:52

Korci...

Avatar saskacz

25 marca 2013, 18:07

hhehehe fajne!

Avatar bill425

25 marca 2013, 15:46

chiny zapewne

Avatar Karso21Respawn

25 marca 2013, 13:53

żeby to sie udało musiał byś jechać z 300 na godzinę, i mieć dociążone auto, żeby sie trzymało ulicy.

Avatar Baca_online

25 marca 2013, 13:48

TrackMania!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Płać pan

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka