Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nanook

8 września 2017, 22:38

Lepiej poczekać do tej 30tki, a nawet później z podjęciem tak ważnej decyzji jak związanie się z kimś na całe swoje życie niż później chodzić po urzędach cywilnych, męczyć się z alimentami i podwyższać coraz wyżej statystyki rozwodowe w kraju.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar lorax12

28 września 2017, 05:04

kobieta weźmie ślub wtedy kiedy zechce i nie koniecznie by mieć dziecko
To jej sprawa
Jednakże ja również uważam, że robienie tego w młodym wieku (dopiero 18 lat) to po prostu głupota
Wiek wpływa na szansę niepełnosprawności dziecka, ale mądrzeje się z wiekiem, a związanie się na całe życie i macierzyństwo to poważne sprawy i nie można o nich decydować od tak

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

30 września 2017, 08:21

a tak w ogóle to wracaj do średniowiecza chłopie ze swoimi poglądami

Avatar Goryl398

28 września 2017, 07:34

Halo tutaj kłamio, mam 28 lat i mam dwójkę dzieci. Wszyscy ludzie, których znam w podobnym do mojego wieku, są w jakimś poważnym związku.

Avatar xxxPaterrix03xxx

28 września 2017, 15:13

@Goryl398: Co ktoś z życiem robi na jeja?

Avatar Goryl398

28 września 2017, 19:51

@xxxPaterrix03xxx: przegląda główna 2 razy na dzień, nic więcej.

Avatar Goryl398

28 września 2017, 19:51

@xxxPaterrix03xxx: czasami doda kradzione memy od ziomków z jejowego GG

Avatar
Konto usunięte

9 września 2017, 08:50

W starożytnej Sparcie życie zaczynało się po 30.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar lorax12

28 września 2017, 11:37

XDDDDDD

Avatar Suchy_Tapczan

28 września 2017, 19:47

@lorax12: W końcu znalazłem ten jedyny komentarz, który rozbawił mnie do łez. Lorax, good job. <3

Avatar ruzwelt1

27 września 2017, 21:46

niektórzy cale życie mieszkają z rodzicami

Avatar PaRapps

9 września 2017, 11:50

28 lat 2137: Mama znowu szkalujo

Avatar
Konto usunięte

8 września 2017, 22:42

Tak wcale nie kradzione z demotów xd

Avatar AkoyaAspire

8 września 2017, 22:57

jakże by inaczej strona "dorosłych" co na każdym kroku chca pokazać ze mieli lepiej np czekaniem w kolejce 5h po rolke srajtasmy itp

Avatar KingsMax

8 września 2017, 22:26

Eeeee, to pierwsze to cóż... średnią życia zaniżała śmierć dzieci tuż po narodzeniu lub przed 7 rokiem życia...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Zdeklasowani znowu

Frustrujące

Totalnie

Nie znoszę kleszczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka