Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Frustrujące
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2017, 07:41
Jedyny mem z tej serii, który mi się podoba.
Odpisz
27 września 2017, 20:01
usuń konto
Odpisz
27 września 2017, 20:09
usuń konto
Odpisz
27 września 2017, 20:21
@ruzwelt1: usuń konto
Odpisz
27 września 2017, 20:24
Nie usuwaj konta.
Odpisz
27 września 2017, 20:29
Nie usuwaj konta.
Odpisz
27 września 2017, 20:34
@NieChcemZupkiBabciu: zrób co chcesz
Odpisz
27 września 2017, 20:34
ten mem jest zasiorbisty
Odpisz
27 września 2017, 20:40
@TheBigBC: zjedz frytki
Odpisz
27 września 2017, 20:56
@MineDan: Walnij go jak się odsłoni.
Odpisz
27 września 2017, 20:57
@marcel22205: zamów pizze
Odpisz
27 września 2017, 20:59
@Polalak: zwal sobie
Odpisz
27 września 2017, 21:25
@Cichy22: zwal mi
Odpisz
27 września 2017, 21:27
@marcel22205: zwal nam*
Odpisz
27 września 2017, 21:34
@Cichy22: Hari Pota zwal nam ku*as.
Odpisz
27 września 2017, 22:07
Wielb mje
Odpisz
Edytowano - 27 września 2017, 22:41
ku*wa, za długie...
Odpisz
28 września 2017, 09:52
@MineDan: frytki są zajebiste
Odpisz
28 września 2017, 19:15
@Pandzianikki: zjedz burrito
Odpisz
28 września 2017, 21:33
@Pandzianikki: wiem
Odpisz
21 maja 2021, 15:58
@Cichy22: co jest
Odpisz
3 listopada 2021, 08:16
@Cichy22: n-nam?
Odpisz
3 listopada 2021, 08:17
@SansGranie69: dlaczego ja mam tu komentarz
Odpisz
1 października 2017, 20:16
On jest stary przez całe moje życie .
Odpisz
28 września 2017, 18:48
Wreście ktoś w tym męskie weszła do nieba!
Odpisz
25 września 2017, 20:24
Kiedyś widziałem gdzieś fajnego mema, w Bóg rozdawał dary i na końcu było coś takiego ,,A pan panie Freeman dostanie mój głos."
PS:Bruce Wszechmogący jest zajebistą komedią.
Odpisz
25 września 2017, 20:29
Jump Street też jest niczego sobie.
Odpisz
25 września 2017, 20:31
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Forest Gump najlepszy
Odpisz
25 września 2017, 21:06
@Cichy22: Kiler
Odpisz
25 września 2017, 21:07
@Cichy22: Jump Street to prawda. Co do Forresta Gumpa, świetny film, ale to jest prędzej komediodramat niż czysta komedia, a mi chodziło o czyste komedie.
Odpisz
25 września 2017, 21:09
@benben7: Kiler też props, humor jest nieco inny, bo czasem żeby zrozumieć tzw. inteligentne żarty, trzeba się wysilić, chyba, że mówimy o postaci Siary, który nie miał w zanadrzu żartów inteligentnych.
Odpisz
27 września 2017, 20:12
ja się świetnie bawiłem oglądając "dzien swira"
Odpisz
27 września 2017, 21:07
@kokosek112: Głupi, ale jednak fajny film i pamiętajmy, że to ten nie jest w całości komedia.
Odpisz
27 września 2017, 22:09
głupi? czy on przypadkiem nie pokazuje nam przez bohatera i wydarzenia tego co dzieje się e naszym życiu? chociażby scena z politykami w TV.
Odpisz
27 września 2017, 22:35
Nadal czekam na kolejne części jump street...
Odpisz
28 września 2017, 17:06
@kokosek112: Ale on to pokazuje w sposób nieco przerysowany.
Odpisz
27 września 2017, 20:15
Bruce Wszechmogący? Wielbię.
Odpisz
27 września 2017, 20:36
@XDemon666: ten film jest super
Odpisz
27 września 2017, 21:18
zgadzam się
Odpisz
27 września 2017, 21:01
Czy to znaczy, że bożydarowi wolno wrzucać memy z papą?
Odpisz
27 września 2017, 20:37
Moja religia: Morgan Freemanizm
Odpisz
27 września 2017, 20:53
@Buras: Amen
Odpisz
27 września 2017, 20:54
@Buras: buras buras religi uras
Odpisz
27 września 2017, 20:50
Proste? Proste.
Odpisz
25 września 2017, 21:39
więc po co się pyta :>
Odpisz
27 września 2017, 20:24
@BoomBat: może pyta retorycznie?
Odpisz
27 września 2017, 20:04
Akurat piłem kawę i się oplułem po obejrzeniu tego mema xD
Odpisz