Billaden i Volt Centertel
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2017, 18:10
Kto by się spodziewał, że poziom inteligencji pasuje do poglądów ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
11 września 2017, 13:45
yłBo
Odpisz
11 września 2017, 13:47
@ham22: kurrrr zaraz cie przypjerdole
Odpisz
11 września 2017, 13:52
Nie musisz dziękować.
http://www.obrazki.jeja.pl/247472,billaden.html
Odpisz
11 września 2017, 13:52
takich ludzi szanuję a nie takie zwierzeta jak ten Ham22
Odpisz
11 września 2017, 13:53
zaraz zaraz to jest przecież sprzed roku ku*wa
Odpisz
11 września 2017, 13:53
Jestem na apce, gdy wróciłbym do domu to bym wstawił link w odpowiedzi
Odpisz
11 września 2017, 13:54
@ham22: to mogłeś się wstrzymać z ch*jowym komentarzem
Odpisz
11 września 2017, 13:54
@ham22: Ja na apce skołowałem link.
To nie jest żadna wymówka.
Wystarczy wejść w „udostępnij” a potem skopiuj link.
Odpisz
11 września 2017, 13:55
kochom cię
Odpisz
11 września 2017, 13:55
Odpisz
11 września 2017, 13:58
ale i tak uważam że co rok można odświeżyc
Odpisz
11 września 2017, 13:59
To już inna kwestia, ja jedynie udowadniam, że było, a to czy wejdzie to sprawa Admina.
Odpisz
11 września 2017, 13:59
czeka cię nagroda
Odpisz
16 września 2017, 07:04
@ham22: Człowieku, co Ci przeszkadza to że było? To że Ty to widziałeś nie znaczy że ktoś inny widział. Ja na przykład widzę to pierwszy raz, pomyśl trochę ;-;
Odpisz
16 września 2017, 08:35
@Jedenzwielu: ale ty nie jesteś wszyscy - niektórzy są dłużej od ciebie na jeja i wkurza ich że co jakiś czas pojawiają się nowe obrazki
Odpisz
16 września 2017, 08:58
I co z tego że się pojawiają? Aż takim problemem jest drobny slide albo scroll?
Odpisz
16 września 2017, 09:18
@Jedenzwielu: ale chyba niechciałbyś żeby materiał który już widziałeś pojawił się na głównej - bo ja nie
Odpisz
16 września 2017, 09:23
A niby dlaczego? Mi to zupełnie nie robi róznicy, bo mogę po prostu machnąć palcem zamiast bylwersować się przez taką pierdołe.
Odpisz
16 września 2017, 09:26
@Jedenzwielu: mi osobiście to nie pasuje
Odpisz
16 września 2017, 09:27
Widocznie nie masz większych problemów niż to, co kto wstawia na stronę z obrazkami. Pozazdroszczę.
Serio, jak można przejmować się czymś takim?
Odpisz
16 września 2017, 09:31
@Jedenzwielu: mam (babcia ostatnio umarła mi na raka, kuzyn utopił się w jeziorze, moi rodzice się rozwiedli )
Odpisz
16 września 2017, 09:35
Jeśli to prawda, składam głębokie kondolencje i zachęcam do przemyślenia co jeat prawdziwym problemem
Odpisz
16 września 2017, 09:37
@Jedenzwielu: dziękuję - ale ja oraz wiele innych użytkowników walczymy o to żeby jeja było lepszym miejscem bez powtarzających się obrazków
Odpisz
16 września 2017, 09:47
Jak już mówiłem, moim zdaniem czasami można coś odświeżyć by wywołać nowe dyskusje w komentarzach albo po prostu umożliwić osobom które go nie widziały zobaczenie go. Jeśli chodzi o projekt "Make Jeja Great Again!" czy jak wy go tam nazywacie, zająłbym się bardziej spalem i shit-contentem
Odpisz
16 września 2017, 09:50
@Jedenzwielu: ok - masz rację
Odpisz
16 września 2017, 10:04
Mam i nie mam, zależy od perspektywy
Odpisz
16 września 2017, 10:31
@Jedenzwielu: Słyszałeś o "Losuj obrazki"?
Odpisz
16 września 2017, 10:33
@Jedenzwielu: kek patrz co mi się pokazało w podobnych
Odpisz
16 września 2017, 11:05
@ham22: Wiem że to po to jest, ale po co mieć ból dupy o powtarzalność na głównej? Ludzie, powagi
Odpisz
16 września 2017, 15:41
@ham22: i co cwaniaczku? xD ktos tu przegrał
Odpisz
11 września 2017, 13:29
Volt Centerel xd
Odpisz
16 września 2017, 12:06
To był szokujący zamach, wstrząsło to całym światem...
Odpisz
16 września 2017, 09:40
Było...
Odpisz
11 września 2017, 14:03
Dobry znawca z małgosi
Odpisz
11 września 2017, 13:39
Zaatakowal cysterną i do tego przeżył skubany
Odpisz
11 września 2017, 13:33
dobrze że ameryka wygrała wojnę z Billadenem...
Odpisz
11 września 2017, 13:32
Kolejny poziom cebulizmu.
Odpisz