Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CytrynOfSky

20 stycznia 2018, 16:52

gorzej jak jest na odwrót

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 07:19

Wolę historię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 17:40

Idealnie! Ruscy z zimna padają! hehe

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 września 2017, 19:30

Tylko też dawaj swoim żołnierzom płaszcze bo im fi*ty pourywa

Avatar Awp_Asiimov

12 września 2017, 19:48

Zwolnienie całoroczne pozdrawiam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar reggeri

16 września 2017, 21:37

@NightFox: Nie po prostu uświadamiam,że nie warto szukać wymówek.Nie mówię że twoja choroba to coś błahego dlatego cieszę się że dajesz radę. A tak poza tym ładnie rysujesz

Avatar NightFox

16 września 2017, 22:49

@reggeri: Okej. I dzięki

Avatar Nilciaxd

13 września 2017, 16:16

Ja bym się nie cieszyla

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:18

@Nilciaxd: Mało która dziewczyna cieszy się z wf'u a potem w wieku 30 lat płaci za fitness

Avatar Nilciaxd

16 września 2017, 12:13

@reggeri: mogę sama biegać i mi to wystarczy nie płacąc za to

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 13:12

@Nilciaxd: Czemu nie lubisz wfu

Avatar Nilciaxd

16 września 2017, 13:28

nawet trochę lubię, ale czasem jak mamy zawody to tylko inni krzyczą do mnie: Biegnij szybciej! kurde yy ostatni jesteśmy! co mnie to obchodzi czy mamy wygrać, że szybko biegam nie znaczy że lubie

Avatar andi12345

16 września 2017, 08:43

Prawda jest taka że większość jeja nie lubi w-fu :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 11:28

@reggeri: Jak oglądasz filmy na yt z nauczycielem to lekcja chyba sama z siebie przestaje być nudna xD

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:30

Teoretycznie tak xd. Kiedyś był jeszcze działający xbox ale przerobiliśmy go na procesor do komputera

Avatar lorax12

12 września 2017, 18:56

Nie lubię WF i wolałbym już pójść do domu albo mieć Informatykę wtedy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Jejatb

16 września 2017, 11:22

Mój "nauczyciel" od W-Fu kazał nam grać w piłkę na orliku. Nie było by w tym nic dziwnego, pomijając fakt, że wtedy padał grad wielkosci piłeczek pingpongowych ;-;

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 11:25

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 11:23

Ja: YEY! Nareszcie będę miała świadectwo z wyróżnieniem!
3 z W-F: Nie tak szybko.

Avatar romanow

Edytowano - 12 września 2017, 19:02

Wf zajebista lekcja. I dodatkowo dostałem się do grupy piłkarskiej więc fajnie.

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:21

@romanow: Gratuluję osiągnięcia

Avatar Merizzy

16 września 2017, 09:06

Po co WF istnieje? Nienawidzę:
- piłki nożnej
- piłki ręcznej
- wspinania się na drabinki
- siatkówki
- koszykówki.
Lubię tylko unihokej, ale on jest raz w semestrze, więc no.
Podsumowując, nudna lekcja jest 10 razy lepsza niż WF.

Avatar kokosek112

16 września 2017, 09:18

@Merizzy: bez w-f twoje ciało nie będzie się poprawnie rozwijać, a większość ludzi po dniu siedzenia na dupie lubi się poruszać.

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:10

@Merizzy: Znaczy to że ty nienawidzisz nie oznacza że inni tego nie lubią. Ja np lubię siatkówkę i wspinanie się na drabinki

Avatar aletau

16 września 2017, 09:57

wf nie jest taki fajny, przynajmniej w mojej szkole, gdzie grana jest tylko piłka nożna i siatkówka. o grach jak koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, hokej nie ma co marzyć

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:07

@aletau: Nie tylko u ciebie.

Avatar Raraszek

16 września 2017, 09:46

Rozumiem ze wuef jest potrzebny i wgl ale zdecydowana większość nauczycieli to z tego przedmiotu to ułomy
NP. Na stadionie trójka kolesi z klasy wyzywa się od pi** i gorzej, trwa bojka a piach leci tak ze wszyscy są potem brudni
Przychodzi nauczycielka i "Czemu tak brzydko mówisz? Zawiąż sznurówki! Nie, nie włóż tylko zawiąż!"
Albo inny dzień
Niedlugo miały byc wakacje
Bardzo gorąco, 30*C w cieniu a my co robimy?
Posiadając 2 duże i chlodne sale od wuefu idziemy oczywiście na stadion!
Nie ma tam ani cienia czy czegokolwiek, a my sobie musimy biegac w południe w pełnym słońcu paręnaście koleczek
No a wynik? - 3 osoby której prawie zemdlaly z ryzykiem udaru czy czego tam
Zero reakcji ze strony nauczyciela
Sad stori

Ale ja i tak nie staram sie na wuefie by potem nie być spocona na lekcjach

Avatar reggeri

Edytowano - 16 września 2017, 11:04

@Raraszek: Akurat aspekt napi**dalania się na wf'ie jest zajebisty. Chyba ze chodzisz do podstawówki to wtedy ch*jnia bo jak kogoś pie**olniesz to od razu do nauczycielki. Kiedyś pamiętam jeszcze jak były gimnazja to kumpel mnie wku*wił a akurat graliśmy w hokeja i wziąłem i mu pie**olnąłem w twarz kijem. Ehh piękne czasy

Avatar reggeri

16 września 2017, 11:00

Serio ku*wa ktoś się cieszy z wf'u. Znaczy rozumiem że można go lubić,ale bez przesady. Teraz się cieszę bo mam tylko 1 godzinę wf'u tygodniowo, gorzej będzie w drugim semestrze bo chyba będą z 4. Jedyne co jest fajnego na tym przedmiocie to że można wyzywać kumpli i napi**dalać w nich piłkami xd

Avatar Rudykonfident

16 września 2017, 10:58

nudna lekcja-WF
nie widzę różnicy

Avatar siamoler

16 września 2017, 09:07

Nasz W-F men strasznie pluje jak mówi. Raz chyba w 5 czy 6 klasie byliśmy na hali on coś tam mówił, a akurat świeciło słońce i siedziałem tak idealnie, że mogłem zobaczyć jak małe kropelki lądują na podłogę.

Avatar
German_Shepherd

12 września 2017, 18:54

Nienawidzę WF-u

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Unununium

16 września 2017, 07:31


WF to beznadzieja, przychodzę zgrzana, zdekoncentrowana i spocona na lekcje i gorzej mi się pracuje.
W dodatku przebieranie się w szatni publicznej to KOSZMAR.

Czemu każdy tak uwielbia tą lekcję?!

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 07:32

@Unununium: *sebixy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka