Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 16:52
gorzej jak jest na odwrót
Odpisz
16 września 2017, 07:19
Wolę historię
Odpisz
16 września 2017, 11:16
O tak historia jest zajebista. Szkoda że już jej nie mam. Znaczy za niedługo znów będę ją mieć bo na maturę biorę rozszerzoną historię i znów się jej będę uczyć. Ehh żałuję niekiedy że nie poszedłem na historyka tylko na informatyka. No ale mówi się trudno
Odpisz
16 września 2017, 11:23
@reggeri: A w jakim okresie historycznym się specjalizujesz , bo ja wole średniowiecze i nie rozumiem dlaczego nazywają ten okres ciemnym
Odpisz
16 września 2017, 11:25
Od starożytnego egiptu przez grecję, rzym, omijając średniowiecze po renesans i obie wojny światowe
Odpisz
16 września 2017, 11:26
@reggeri: ciekawie
Odpisz
16 września 2017, 11:28
Tak, Kiedyś była taka sytuacja że gadałem z kumplem i jak to nauczycielka kazała mi zamienić się miejscami żebym to ja poprowadził lekcję. Zrobiłem to z miła chęcią i zrobiłem to tak ciekawie że na koniec lekcji dała mi dwie 6
Odpisz
16 września 2017, 11:29
@reggeri: fajna nauczycielka zazwyczaj nauczyciele rzucają słowa na wiatr
Odpisz
16 września 2017, 11:31
Ona była zajebista, lekcje jak prowadziła to cała klasa jej słuchała, były tak ciekawe. Niestety historię mieliśmy tylko w 1 klasie a rok temu odeszła ze szkoły.
Odpisz
16 września 2017, 11:34
@reggeri: szkoda
Odpisz
16 września 2017, 11:36
Niestety takie życie
Odpisz
16 września 2017, 11:38
@reggeri: fajnie było pogadać z kolegą historykiem większość jejaków to informatycy i mechanicy
Odpisz
16 września 2017, 11:39
Jestem informatykiem xd. Ale lubię historię.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 11:40
@reggeri: ale większość się nie zna na historii
Odpisz
16 września 2017, 11:48
Większośc osób nie lubi historii, bo nauczyciele tego przedmioty to są ludzie typu : "A teraz nauczymy się 180 dat na pamięć na jutro, a potem będziecie czytać 30 stron z książki a ja nie powiem ani słowa." I przez to dzieciaki uważają ten przedmiot za nudny. Sam miałem takich nauczycieli ,ale mi dużo opowiadał dziadek jak to się kiedyś żyło i zacząłem się tym interesować, kupowałem książki do historii jako zwykłe do czytania. Jakieś historyczne ciekawostki, nawet poznawałem największe tragedie świata bo to też było ciekawe(przez to jestem fanatykiem Titanica). I dzięki temu lekcje historii mnie nie odrzucały, oczywiście były prowadzone w ten sposób że tylko się powiesić, ale w tym momencie nie słuchałem nauczycieli bo to o czym oni gadali ja już dowiedziałem się sam, i przez to historia to jedyny przedmiot z którego miałem 6 na semestr.
Odpisz
16 września 2017, 12:04
@reggeri: racja ja załapałem się na lepszego nauczyciela historii oczywiście sebixy i karyny nadal uważają ten przedmiot za nudny.
Odpisz
16 września 2017, 12:07
Nom niestety
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 12:08
@reggeri: no i jest jednym z niewielu nauczycieli którzy są normalni bo na przykład pisałem o w-f menie , później jest mój wychowawca który co z tego że cie ktoś bije obronisz się ty dostaniesz uwagę a ten który cie atakował wyjdzie cało, jakbym chciał opisać każdą patologię w mojej szkole to by mi wyszła księga grubsza od mein campf
Odpisz
16 września 2017, 16:58
ja studiuje prawo
Odpisz
16 września 2017, 20:43
@besoszwili: pewnie albo jesteś trollem albo idiotą
Odpisz
16 września 2017, 21:01
Oo ja też lubię historię
Odpisz
16 września 2017, 21:02
Jak skończę studia prawnicze to cie pozwe
Odpisz
17 września 2017, 07:35
No fajna jest a przy okazji jak ci idzie atak na tych ruskich
Odpisz
17 września 2017, 07:36
@besoszwili: Nowa edycja gówniaka z internetu już ci nie grozi śmiercią ale pozwem XD
Odpisz
17 września 2017, 17:40
Idealnie! Ruscy z zimna padają! hehe
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 19:30
Tylko też dawaj swoim żołnierzom płaszcze bo im fi*ty pourywa
Odpisz
12 września 2017, 19:48
Zwolnienie całoroczne pozdrawiam.
Odpisz
12 września 2017, 20:14
@Awp_Asiimov: Jak?
Odpisz
12 września 2017, 20:16
@Awp_Asiimov: Rówinież pozdraiam, niećwicząca od pięciu lat (oprócz jednegi semestru, ale to był błąd).
Odpisz
16 września 2017, 11:20
@NightFox: 17 lat od 5 nie ćwiczysz. Albo jesteś gruba albo to ty będziesz w wieku 30 lat płacić za fitness
Odpisz
16 września 2017, 14:04
@reggeri: Jestem szczupła, mam specjalne ćwiczenia od lekarza. Zapalenie stawów nie wybiera.
Odpisz
16 września 2017, 18:33
@NightFox: Zapalenie stawów phy. Ja ma arytmie serca, miałem dwa razy złamaną nogę, rękę, palec u ręki,skręcone 2 kręgi szyjne, mam 3 metalowe blaszki w czaszce, 2 pręty w łydce i choruję na miopatię(osłabienie mięśni) i jakoś na wf'ie ćwiczę normalnie, ba nawet chodzę na siłownie i gram w klubie tenisowym . Ale tak zapalenie stawów to poważna sprawa.
Odpisz
16 września 2017, 21:29
@reggeri: Oh, tak, jesteś hardcorem a ja się obijam, przepaszam. Bardzo mi przykro. Ale wiesz, że ta sama choroba może mieć różny przebieg, nie? To, że znasz kogoś kto z tą chorobą może ćwiczyć, nie znaczy że ja też powinnam.
Odpisz
16 września 2017, 21:37
@NightFox: Nie po prostu uświadamiam,że nie warto szukać wymówek.Nie mówię że twoja choroba to coś błahego dlatego cieszę się że dajesz radę. A tak poza tym ładnie rysujesz
Odpisz
16 września 2017, 22:49
@reggeri: Okej. I dzięki
Odpisz
13 września 2017, 16:16
Ja bym się nie cieszyla
Odpisz
16 września 2017, 11:18
@Nilciaxd: Mało która dziewczyna cieszy się z wf'u a potem w wieku 30 lat płaci za fitness
Odpisz
16 września 2017, 12:13
@reggeri: mogę sama biegać i mi to wystarczy nie płacąc za to
Odpisz
16 września 2017, 13:12
@Nilciaxd: Czemu nie lubisz wfu
Odpisz
16 września 2017, 13:28
nawet trochę lubię, ale czasem jak mamy zawody to tylko inni krzyczą do mnie: Biegnij szybciej! kurde yy ostatni jesteśmy! co mnie to obchodzi czy mamy wygrać, że szybko biegam nie znaczy że lubie
Odpisz
16 września 2017, 08:43
Prawda jest taka że większość jeja nie lubi w-fu :v
Odpisz
16 września 2017, 09:23
@andi12345: prawda jest taka że ja lubie w-f więc nie jestem większośćią
Odpisz
16 września 2017, 09:26
@andi12345: No ale zamiast nudnej lekcji to chyba jest lepszy?
Odpisz
16 września 2017, 11:09
Nie na nudnej lekcji zawsze możesz pooglądać z nauczycielem jakieś filmy na yt, pogadać o nowych grach, pograć na fonie, pogadać z kumplami. Nudna lekcja zawsze jest lepsza niż wf.
Odpisz
16 września 2017, 11:28
@reggeri: Jak oglądasz filmy na yt z nauczycielem to lekcja chyba sama z siebie przestaje być nudna xD
Odpisz
16 września 2017, 11:30
Teoretycznie tak xd. Kiedyś był jeszcze działający xbox ale przerobiliśmy go na procesor do komputera
Odpisz
12 września 2017, 18:56
Nie lubię WF i wolałbym już pójść do domu albo mieć Informatykę wtedy
Odpisz
16 września 2017, 07:24
@lorax12: No ja miałem tak posranego w-f mena np. sebixy się biją w szatni on to zauważa nie wpisuje jedynek tylko ,,podajcie sobie rączki chłopcy". teraz mam o wiele fajniejszego w-f mena
Odpisz
16 września 2017, 07:33
Nie przejmuj się. Taki już jest ten świat, że 90% nauczycieli WF to też Sebixy.
Odpisz
16 września 2017, 07:34
@Unununium: Dzięki za dobre słowo
Odpisz
16 września 2017, 11:12
@lorax12: Mam 16 godzin informatyki tygodniowo i tylko 1 godzinę wf'u. Tak informatyka jest o wiele lepsza
Odpisz
16 września 2017, 11:22
Mój "nauczyciel" od W-Fu kazał nam grać w piłkę na orliku. Nie było by w tym nic dziwnego, pomijając fakt, że wtedy padał grad wielkosci piłeczek pingpongowych ;-;
Odpisz
16 września 2017, 11:25
@Jejatb:
Odpisz
16 września 2017, 11:23
Ja: YEY! Nareszcie będę miała świadectwo z wyróżnieniem!
3 z W-F: Nie tak szybko.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2017, 19:02
Wf zajebista lekcja. I dodatkowo dostałem się do grupy piłkarskiej więc fajnie.
Odpisz
16 września 2017, 11:21
@romanow: Gratuluję osiągnięcia
Odpisz
16 września 2017, 09:06
Po co WF istnieje? Nienawidzę:
- piłki nożnej
- piłki ręcznej
- wspinania się na drabinki
- siatkówki
- koszykówki.
Lubię tylko unihokej, ale on jest raz w semestrze, więc no.
Podsumowując, nudna lekcja jest 10 razy lepsza niż WF.
Odpisz
16 września 2017, 09:18
@Merizzy: bez w-f twoje ciało nie będzie się poprawnie rozwijać, a większość ludzi po dniu siedzenia na dupie lubi się poruszać.
Odpisz
16 września 2017, 11:10
@Merizzy: Znaczy to że ty nienawidzisz nie oznacza że inni tego nie lubią. Ja np lubię siatkówkę i wspinanie się na drabinki
Odpisz
16 września 2017, 09:57
wf nie jest taki fajny, przynajmniej w mojej szkole, gdzie grana jest tylko piłka nożna i siatkówka. o grach jak koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, hokej nie ma co marzyć
Odpisz
16 września 2017, 11:07
@aletau: Nie tylko u ciebie.
Odpisz
16 września 2017, 09:46
Rozumiem ze wuef jest potrzebny i wgl ale zdecydowana większość nauczycieli to z tego przedmiotu to ułomy
NP. Na stadionie trójka kolesi z klasy wyzywa się od pi** i gorzej, trwa bojka a piach leci tak ze wszyscy są potem brudni
Przychodzi nauczycielka i "Czemu tak brzydko mówisz? Zawiąż sznurówki! Nie, nie włóż tylko zawiąż!"
Albo inny dzień
Niedlugo miały byc wakacje
Bardzo gorąco, 30*C w cieniu a my co robimy?
Posiadając 2 duże i chlodne sale od wuefu idziemy oczywiście na stadion!
Nie ma tam ani cienia czy czegokolwiek, a my sobie musimy biegac w południe w pełnym słońcu paręnaście koleczek
No a wynik? - 3 osoby której prawie zemdlaly z ryzykiem udaru czy czego tam
Zero reakcji ze strony nauczyciela
Sad stori
Ale ja i tak nie staram sie na wuefie by potem nie być spocona na lekcjach
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 11:04
@Raraszek: Akurat aspekt napi**dalania się na wf'ie jest zajebisty. Chyba ze chodzisz do podstawówki to wtedy ch*jnia bo jak kogoś pie**olniesz to od razu do nauczycielki. Kiedyś pamiętam jeszcze jak były gimnazja to kumpel mnie wku*wił a akurat graliśmy w hokeja i wziąłem i mu pie**olnąłem w twarz kijem. Ehh piękne czasy
Odpisz
16 września 2017, 11:00
Serio ku*wa ktoś się cieszy z wf'u. Znaczy rozumiem że można go lubić,ale bez przesady. Teraz się cieszę bo mam tylko 1 godzinę wf'u tygodniowo, gorzej będzie w drugim semestrze bo chyba będą z 4. Jedyne co jest fajnego na tym przedmiocie to że można wyzywać kumpli i napi**dalać w nich piłkami xd
Odpisz
16 września 2017, 10:58
nudna lekcja-WF
nie widzę różnicy
Odpisz
16 września 2017, 09:07
Nasz W-F men strasznie pluje jak mówi. Raz chyba w 5 czy 6 klasie byliśmy na hali on coś tam mówił, a akurat świeciło słońce i siedziałem tak idealnie, że mogłem zobaczyć jak małe kropelki lądują na podłogę.
Odpisz
12 września 2017, 18:54
Nienawidzę WF-u
Odpisz
16 września 2017, 07:20
Jej, myślałam że jestem jedyna...
Moja klasa = klub bezmózgów nie umiejących niczego oprócz skakania i biegania
Ja = wychodzi mi chyba prawie wszystko ze szkoły oprócz tych cholernych testów z biegania
Odpisz
16 września 2017, 07:25
@Unununium: Podobnie jest w mojej klasie
Odpisz
16 września 2017, 07:27
ja tak samo tylko że mam już 3 rok z rzędu zwolnienie całoroczne i tak będę miał do końca całej szkoły
Odpisz
16 września 2017, 07:31
WF to beznadzieja, przychodzę zgrzana, zdekoncentrowana i spocona na lekcje i gorzej mi się pracuje.
W dodatku przebieranie się w szatni publicznej to KOSZMAR.
Czemu każdy tak uwielbia tą lekcję?!
Odpisz
16 września 2017, 07:32
@Unununium: *sebixy
Odpisz