Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 20:16

Chodzi o preriokura tak?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Krzyniu

13 września 2017, 20:10

o nie

Avatar
Konto usunięte

14 września 2017, 07:26

@Krzyniu: o tak.

Avatar
Senedrom

12 września 2017, 19:40

Ja jestem raczej tym pierwszym typem

Avatar lorax12

13 września 2017, 18:53

me too bro

Avatar
Senedrom

13 września 2017, 19:06

@lorax12: pjona

Avatar lorax12

13 września 2017, 19:11

pjona

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 19:29

pjona

Avatar DavePL1234

12 września 2017, 19:53

Typowa odpowiedź gimbusa :D

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 18:38

@DavePL1234: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar marcel22205

13 września 2017, 19:16

DDDDDDDDDDDDDDDDDDD:

Avatar GalenMarek

13 września 2017, 19:07

Powiem tak. Z niektórymi nie da się inaczej niż w 2'gim wypadku :v

Avatar lorax12

13 września 2017, 18:52

Jak to stwierdził mój nauczyciel od WOKu
"Polska kultura polityczna jest na niskim poziomie. W dyskusjach brak argumentów, ale pełno jest przepychanek i wyciągania brudów. Czasami to nawet przypomina kabaret"

Avatar darcus

Edytowano - 13 września 2017, 18:27

Słuchaj, nie zgadzam się z tobą... WIĘC WSADŹ SOBIE W DUPĘ TE DOWODY, ZIEMIA JEST PŁASKA I TYLE!!!!11!1!!1!1!!!!!111!!!!!

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

12 września 2017, 21:40

Aż mi się przypominają katole które grożą piekłem ateistą

Avatar kokosek112

13 września 2017, 18:14

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: aż mi się przypominają "znawcy literatury polskiej (i wszystkiego innego)" którzy nawet poprawnej odmiany nie znają
l.mn.C. ateistom, a nie ateistą

Avatar Kacprrr

12 września 2017, 20:41

dlaczego ludzie dalej uważają, że to preKurior? nie, to preriokur

Avatar SzyMONECKI009

12 września 2017, 19:49

Mam wrażenie że było, ale nie jestem pewien...

Avatar NaNaMA

12 września 2017, 20:04

@SzyMONECKI009: był O tym podobny komiks

Avatar kamykPL

12 września 2017, 19:54

Nie znoszę takich ludzi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Zdeklasowani znowu

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka