Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maxiu13

21 września 2017, 08:34

Daje 4 tylko dlatego bo biały jest nie poprawny politycznie XD

Avatar Henzej

12 września 2017, 23:02

Kiedy "xD" nie psuje obrazka

Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 23:09

@Henzej: Trochę psuje

Avatar kamykPL

12 września 2017, 23:10

Według mnie te "xd" ani nie psuje ani nie poprawia mema.

Avatar CousinJoe

12 września 2017, 23:16

@kamykPL: Czy tylko ja sądzę że powinno się pisać xD XD lub XDD a takie wybryki natury jak xd Xd powinny być palone nim złożą jaja?

Avatar nzbn9jo

12 września 2017, 23:16

@CousinJoe: mojego poparcia nie masz w tym przypadku

Avatar CousinJoe

12 września 2017, 23:19

@nzbn9jo: Jestem otwarty na agumenty podaj sensowny

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 września 2017, 23:22

@CousinJoe: Jeśli jest więcej niż jedno "d" lub "D" to też powinno być tępione.

A z resztą po co go pytasz o argumenty? Skoro on nie podważa twojego zdania, nie obraża cię, tylko nie zgadza się z twoją opinią.

Avatar CousinJoe

12 września 2017, 23:27

Nie chodzi o to po prostu spotykam wiele osób twierdzących to co on ale nie chcą mi przedstawić logicznego wyjaśnienia "xd"

Avatar
Konto usunięte

12 września 2017, 23:28

@CousinJoe: A ty masz jakieś logiczne wytłumaczenie dlaczego nie lubisz "xd"?

Avatar CousinJoe

12 września 2017, 23:39

Tak i to wiele np. sama geneza XD a dokładniej serial South Park gdzie tak rysowany był śmiech Cartmana. Czy też późniejsza interpretacja xD czyli taki mniejszy ale jednak śmiech. I o ile staram się rozumieć xd czyli taki uśmieszek pod nosem takie jakby chichranie się o tyle nie rozumiem Xd jest to dla mnie olewanie ponieważ nie chce ci się kliknąć dłużej shifta.

Avatar kamykPL

12 września 2017, 23:59

@CousinJoe: Tak, widzieliśmy ten wpis na fb.

Avatar CousinJoe

13 września 2017, 06:06

@kamykPL: Nie to jest moje tylko tamtym się inspirowałem

Avatar StraikerPL

20 września 2017, 21:04

Więcej niż jedno D oznacza turbo bekę

Avatar RpLay

13 września 2017, 06:37

Nie przejdzie przez czerwony napis

Avatar
Konto usunięte

13 września 2017, 07:29

@RpLay: Eee, po pierwsze - co ma ku*wa czerwony napis do tego że miało by nie prześć? xD

Po drugie - admin poprawi

Avatar Crln_7

13 września 2017, 00:21

Murzyn, w dodatku pedał, incecpcja podludzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Szybki jak błyskawica

Lekko nie będzie

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka