Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Hobby dla faceta
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2017, 20:36
Renata? (o prawą chodzi) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 września 2017, 11:31
@delta232: Jeśli prawa ręka nazywa się Renata to jak nazywa się lewa ręka? ;-;
Odpisz
21 września 2017, 13:59
nigdy nie pytałem ją o imię.
z nią tylko przygody bez zobowiązań
Odpisz
5 października 2017, 11:21
@delta232: Biedna kobita
Odpisz
14 września 2017, 12:03
?
Odpisz
14 września 2017, 12:06
Nie istnieje granica ciągu dla 1/0, bo w ogóle nie istnieją liczby podzielne przez 0
Odpisz
14 września 2017, 18:39
@Kejdzej: A 0?
Odpisz
14 września 2017, 18:40
Też nie da się go podzielić przez 0
Odpisz
14 września 2017, 19:01
@Kejdzej: A to nie jest tak że w zerze jest jedno 0? Po za tym czy w jakiekolwiek innej liczbie nie ma nieskończoność zer i nie wyjdzue nieskończoność?
Odpisz
14 września 2017, 19:03
Nie. Ale nie chce mi się tego tłumaczyć, wygooglaj sobie jak się tym interesujesz
Odpisz
14 września 2017, 19:03
@Kejdzej: k
Odpisz
20 września 2017, 20:08
zero zerowych najzwyczajniej w świecie nie istnieje, dzielisz nic przez nic, a to nadal po prostu nic
Odpisz
20 września 2017, 22:44
@Pandzianikki: No przecież mówię
Odpisz
20 września 2017, 23:19
cóż, mój błąd .-.
Odpisz
21 września 2017, 00:09
@Pandzianikki: W granicach istnieje takie coś jak liczba przez 0. Sprawdza się czy wyrażenie dąży do zera z lewej czy prawej strony( 0- lub 0+), a potem wyznacza się czy to +nieskończoność czy -nieskończoność jest granicą :/
Odpisz
21 września 2017, 06:13
@witek3223: oo, a tego to nie wiedziałem, dzięki za poparcie nie mnie
Odpisz
21 września 2017, 08:10
0/0 to symbol nieoznaczony
mozna dowiesc ze jest rowny kazdej liczbie
Odpisz
23 września 2017, 10:56
@Miguelp: ale tam masz 1/0
Odpisz
23 września 2017, 13:43
@witek3223: ale tam pisali o 0/0
Odpisz
14 września 2017, 20:31
-_- nawet nie mam siły zaczynać, jak spie**olone jest to zadanie, ale ch*j:
1. dzielenie przez 0
2. x->0 NIE MA KU*WA X
Odpisz
20 września 2017, 21:29
@Frogimen: jest x
Odpisz
20 września 2017, 21:51
@akaman151: Gdzie?
Odpisz
20 września 2017, 22:24
@witek3223: Tu :v
Odpisz
20 września 2017, 22:38
@Krzyniu: Nie, nie ma X
X -> 0 to instrukcja, nie ma X w równaniu.
Odpisz
20 września 2017, 22:39
@Frogimen: Nie pisałem /s, myślałem że emotka wystarczy :I
Odpisz
20 września 2017, 22:41
@Krzyniu: myślenie w internecie to zły nawyk ;)
Odpisz
20 września 2017, 22:43
@Frogimen: A szkoda, bo takie były jego założenia.
Odpisz
20 września 2017, 20:18
Nie dość, że ten obrazek przedstawia moją obecną sytuację związkową, to jeszcze wraz z tym, co przerabiamy obecnie na matmie.
Odpisz
20 września 2017, 20:03
= 0
Odpisz
14 września 2017, 12:01
Większość jejowiczów nie miało jeszcze granic ciągów
Odpisz
14 września 2017, 12:16
@Kejdzej: O ch*j
Odpisz
14 września 2017, 12:46
@Kejdzej: Ja nie miałem
Odpisz
14 września 2017, 13:40
@Kejdzej: Przymomnij - na jakim etapie to biorą?
Odpisz
14 września 2017, 14:42
@Kejdzej: Ja będę miał za miesiąc. :v
Odpisz
14 września 2017, 14:42
@Profesor_Ender: W liceum i to z czego pamiętam tylko na rozszerzeniu z matematyki, na podstawie chyba nie było, ale mogę już po prostu tego nie pamiętać
Odpisz
14 września 2017, 14:48
@Kejdzej: Na rozszerzeniu? To tłumaczy dlaczego tego nie brałem.
Odpisz
14 września 2017, 14:52
@Kejdzej: Teraz jest bo mam ciągi pod koniec drugiej klasy a nie jestem na rozszerzeniu.
Odpisz