Zabójstwo Johna F. Kennedy'iego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Albo dla osób w spektrum
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2017, 15:03
Zna już ktoś może date 4 sezonu???
Odpisz
25 października 2017, 21:37
@PlaceK252: Za około 399 dni od teraz. Smutam bardzo.
Odpisz
27 października 2017, 16:08
@mortzmargonem: smutam z tobą
Odpisz
23 lutego 2019, 13:03
@PlaceK252: ekhem
Odpisz
24 lutego 2019, 05:02
@Ilovefutbol: oszukali nas no co mogę powiedzieć
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:02
@mortzmargonem: Cześć.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2017, 22:02
Wie ktos kiedy wyjdzie Polski dubbing trzeciego sezonu?
Odpisz
25 września 2017, 22:14
@Ajgorak: Lepiej po angielsku oglądać :v
Odpisz
25 września 2017, 23:47
@Ajgorak: albo z napisami
Odpisz
26 września 2017, 07:40
@Strex: Ja jednak bardzo lubię Polski dubbing...
Odpisz
26 września 2017, 08:05
@Ajgorak: ja też lubię ale jednak wolę orginał
Odpisz
26 września 2017, 08:14
@Strex: oryginał*
Odpisz
25 września 2017, 23:09
5/5 i do pszczółek
Odpisz
25 września 2017, 21:34
5 bo rick i morty
Odpisz
14 września 2017, 11:26
Tak btw, giń ku*wiu za spoilery.
Odpisz
25 września 2017, 20:04
@legend77: Tyle że to nie morty wiec nie ma spoileru
Odpisz
25 września 2017, 20:45
To nie morty C-137*
Odpisz
25 września 2017, 21:18
@dryndol: i tak spojler
Odpisz
25 września 2017, 20:48
Piękne
Odpisz
25 września 2017, 20:14
Raczej Sarajewo 1914, na Kennediego był sniper.
Odpisz
25 września 2017, 19:41
Moja reakcja na tą scenę, gdy pierwszy raz oglądałam odcinek:
,,- Biedny prezio Morty"
Moja reakcja, gdy dowiedziałam się kim on jest:
,,- O ty sku*wielu!"
Odpisz
14 września 2017, 13:08
"Musisz popracować bad strzelaniem"
- " On żyje?!"
-"Yup"
Odpisz
25 września 2017, 19:14
@Virtualna_Cobra: Na końcu odcinka była zajebista piosenka
Odpisz
25 września 2017, 19:35
@Snowtrooper: który to odcinek?
Odpisz
25 września 2017, 19:36
@seba745: 7 3 sezonu
Odpisz
25 września 2017, 19:41
@Snowtrooper: Dokładniej Blonde redhead- for the Damaged Coda
Odpisz
25 września 2017, 19:10
O nieee
Odpisz
Edytowano - 25 września 2017, 19:09
Skąd bierzesz te screeny
Odpisz
14 września 2017, 10:36
Mi to bardziej przypominało scenę z Hosue of Cards
5/5 tak btw
Odpisz