Przynajmniej w tym jednym się zgadzamy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2017, 19:17
Do akcji wkracza Węgierski i jego majomkenyérfa.
Odpisz
25 września 2017, 22:28
od dziś wiem, że potrafię mówić w 8 językach.
Odpisz
23 września 2017, 00:48
baobab
Odpisz
23 września 2017, 00:50
@marcel22205: baobab?
Odpisz
23 września 2017, 00:51
@menouto: baobab
Odpisz
23 września 2017, 01:44
@marcel22205: baboab
Odpisz
25 września 2017, 20:05
@menouto: baobab!
Odpisz
25 września 2017, 20:12
paopap
Odpisz
25 września 2017, 20:18
@menouto: babołap
Odpisz
25 września 2017, 20:21
nie będę nic łapał
Odpisz
Edytowano - 25 września 2017, 20:29
@papkin1: 🆗
Odpisz
25 września 2017, 22:23
Bałopap
Odpisz
25 września 2017, 22:11
Odpisz
25 września 2017, 22:05
Eeee? Nie rozumiem prosze dobrych ludzi o wytłumaczenie dziękuje.
Odpisz
25 września 2017, 22:08
@nika123x2: Zazwyczaj na końcu takiego mema jest niemiecka wersja słowa które brzmi mniej więcej jak rozkaz rozstrzelania. W wyżej obecnym memie nie ma wersji niemieckojęzycznej i o to właśnie chodzi. Tak zwany post mem.
Odpisz
25 września 2017, 22:13
@Kapitan_Jack_Sparrow: aha. bardzo dziękuje za wytłumaczenie .
Odpisz
25 września 2017, 22:17
@nika123x2: Proszę bardzo, lubię być dobrym człowiekiem.
(Czasem mi wychodzi)
Odpisz
25 września 2017, 22:24
@Kapitan_Jack_Sparrow: nie zawsze niemiecka, różne języki są, jak tylko jakiś wyraz jest inny niż we większości...
Odpisz
25 września 2017, 22:26
@Kapitan_Jack_Sparrow: *podaje ręke dobremu człowiekowi z uśmiechem*
Odpisz
25 września 2017, 22:29
@nika123x2: *potrząsa ręką z uśmiechem*
Odpisz
25 września 2017, 22:31
@Kapitan_Jack_Sparrow: * uśmiechają się jak debile do siebie* haha
Odpisz
25 września 2017, 21:59
A gdzie niemiecki?
Odpisz
25 września 2017, 20:30
💿💿💿💿💿
Odpisz
25 września 2017, 19:18
🅱🅰🅾🅱🅰🅱
Odpisz
25 września 2017, 19:24
@Chleb_Z_Maslem: wiem że pewnie wszyscy powiedzą że jestem niedoinformowany ale jak zrobić takie literki "B" itp?
Odpisz
25 września 2017, 19:26
@Jcavatarr: Szczerze mówiąc to nie wiem czy są jakieś inne źródła, ale ja to zrobiłem z facebooka. Masz tam emotki i symbole i tam są takie literki w kwadracikach, wystarczy, że skopiujesz i wkleisz wyraz/literę.
Odpisz
25 września 2017, 19:31
@Jcavatarr: u mnie są w emotikonach
Odpisz
25 września 2017, 19:46
@Jcavatarr: 🅱🅰🅾🅱🅰🅱 zrobiony w emotkach na telefonie.
Odpisz
25 września 2017, 20:13
🅱🅰🅾🅱🅰🅱
Odpisz
25 września 2017, 20:17
@papkin1: 🅱🅰🅾🅱🅰🅱
Odpisz
25 września 2017, 20:18
P 🅾 T Ę Ż N Y 🅱 🅰 🅾 🅱 🅰 🅱
Odpisz
23 września 2017, 13:42
A niemiecki?
-Affenbrotbaum.
Odpisz
23 września 2017, 10:13
FUCKIN NORMIEEEEESSSSSS GEEET OUUUTTTT
Odpisz
25 września 2017, 19:20
@InsaneFOX13: ~ziomek z furry+naruto na avku :')
Odpisz
25 września 2017, 19:47
@LukeSkywalkerrr: To jest chyba pikachu+naruto pikato albo naruchu :p
Odpisz
25 września 2017, 19:55
@blanki: A pikachu nie miał przypadkiem sierści ? No właśnie
Odpisz
25 września 2017, 20:12
@blanki: pikachu to puchate zwierzątko więc jest furry ._.
Odpisz
26 września 2017, 13:13
@LukeSkywalkerrr: pikachek to szczurrrr
Odpisz
Edytowano - 23 września 2017, 01:02
lepsze by to było gdyby to były countryball'e
Odpisz
23 września 2017, 01:24
nie wiem czy nawiazujesz do czegoś co pisałem kiedyś czy nie
Odpisz
23 września 2017, 09:20
nie wiem o co ci chodzi, po prostu lubię countryball'e. One przecież one służą to przedstawiania krajów na różnych obrazkach, a tu mamy poprostu derp'y stojące przy flagach
Odpisz
25 września 2017, 19:13
Bo to taki typ meme
Odpisz
23 września 2017, 08:55
K E B A B
Odpisz
23 września 2017, 08:44
baobab
Odpisz
23 września 2017, 02:07
Tytuł psuję trochę niespodziankę.
Odpisz