Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Co za przypadek
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Chciał tylko pomóc
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2017, 18:22
[ ]
kurcze nie mam zapałek pożyczy ktoś?
Odpisz
4 grudnia 2017, 13:46
@kikocia3: lepiej późno, niż wcale:
/- zapałka
■-pudełko
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 18:14
@Ten_Leniacz_Netu24: dzięki.
/'' ■
[*]
Odpisz
20 września 2017, 20:53
Ja tam bym się cieszył.
Odpisz
20 września 2017, 22:25
@Limfangioleiomiomatoza: Ja jeszcze bardziej :3
Odpisz
20 września 2017, 19:07
Aż mi się ognisko integracyjne przypomniało... Ja chce jeszcze raz ;_;
Odpisz
20 września 2017, 17:26
To ja xD. Nawet nie ma mnie na konfie klasowej xD
Odpisz
16 września 2017, 22:58
Wycieczki integracyjne to zuo. Ja miałam ową wczoraj, ale na niej nie byłam.
Odpisz
16 września 2017, 22:58
Czemu?
Odpisz
16 września 2017, 22:59
Bo jej nie zaprosili
Odpisz
16 września 2017, 23:01
jestem chora, uroki jesieni.
Odpisz
16 września 2017, 23:01
Na co?
Odpisz
16 września 2017, 23:03
przeziębienie plus kaszel
Odpisz
16 września 2017, 23:04
A więc to ty jesteś tą "horom curkom" XD
Odpisz
16 września 2017, 23:06
Cieszę się ,że mam odporny organizm i prawie nigdy nie choruję.
Odpisz
16 września 2017, 23:07
@Polandball966: ano jak widać jestem XD
Odpisz
Edytowano - 16 września 2017, 23:09
chociaż w sumie to się cieszę, ponieważ nie musiałam całą drogę słuchać jaki to reto czy inny żabson jest fajny, serio
Odpisz
16 września 2017, 23:13
Dlatego wolę nie wiedzieć jaki moja klasa ma gust muzyczny. Wystarczy mi wiedza o tym ,że połowa z nich to vaperzy i gwiazdorzy.
Odpisz
16 września 2017, 23:20
niestety u ciebie może być podobnie jak u mnie.
Odpisz
16 września 2017, 23:25
Mimo wszystko ich lubię. Może moja klasa jest trochę dzika ale wszyscy się szanujemy. A u ciebie?
Odpisz
16 września 2017, 23:41
u mnie? No cóż. Powiem, że różnie. Z jednej strony nie przeszkadzają mi, lecz często ja im przeszkadzam, a dlaczego? Że jestem sobą i nie próbuję się przypodobać. Nie obrażają, nie dręczą mnie, lecz olewają, i tyle. Nie podoba mi się także w nich to, że prześladują i wyzywają gościa, którego rodzina jest słabsza finansowo, a takie zachowanie moim zdaniem nie ma racji bytu. Ogółem, w mojej klasie są porobione takie typowe 2-3 osobowe grupki, ja zaś nie należę do żadnej (co prawda jest tu kilka osób które lubię, ale rzadko kiedy gadamy). Także u mnie jest dość różnie.
Odpisz
17 września 2017, 00:02
W starej klasie miałem podobnie ,ale nigdy nie zdażała się sytuacja by ktoś kogoś obrażał ze względu na stan finansowy. Raczej ze względu na kilka lat znajomości między sobą i poczucie szacunku do drugiej osoby. To normalne ,że ludzie w klasie dzielą się na grupy osób o podobnym charakterze i zainteresowaniach. Najwidoczniej jesteś osobą specyficzną z ktorą rzadko kiedy znajdzie się temat do rozmowy. I takie pytanie w której klasie jesteś?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 00:03
2 liceum. Tak, jestem osobą o zupełnie innych zainteresowaniach, co reszta klasy.
Odpisz
17 września 2017, 00:13
Niestety będąc w nowej szkolę nie mogę jeszcze powiedzieć czy bardzo się wyróżniam.
Odpisz
17 września 2017, 00:17
ja mogłam już wypowiedzieć się na ten temat bez wątpliwości już 2 tygodnie po rozpoczęciu nauki w tej szkole. Są inni i inniejsi :p
Odpisz
Edytowano - 17 września 2017, 00:26
Ja właśnie nie mogę się jeszcze na ten temat zbytnio wypowiedzieć. Co najmniej połowa mojej klasy ma inny charakter.
Odpisz
17 września 2017, 00:34
no cóż. Ja mam tak, że od razu widzę kto jest fajny, a kto nie, z samego stylu bycia,czy czegoś.
Odpisz
17 września 2017, 00:52
Wyrabiasz sobię opinie o innych dość szybko osobiście unikam robienia czegoś takiego. Dobranoc (idę spać bo jak siedzę do późna a potem wstaje po 12 to czuję się w połowie martwy).
Odpisz
17 września 2017, 08:29
U mnie tak samo :O
Patologia, ale taka przy której nie dostaje raka. Każdy siebie szanuje, i ogólnie symbioza
Odpisz
20 września 2017, 16:44
a u mnie klasa jest całkiem normalna
Odpisz
20 września 2017, 15:22
Ah, zapach stereotypów w komentarzach. Uwielbiam!
Odpisz
20 września 2017, 15:09
ja bym się cieszyla
Odpisz
16 września 2017, 23:58
Moja klasa nie ma żadnych wycieczek ;_;
Odpisz
16 września 2017, 22:57
parę osób w mojej klasie:
>ale bym się naje**ł
>możemy iść się integrować w piątek
>okej, ja wezmę wudę
>ok, to ja fajki
ja w myślach:
> czemu w tych czasach nie dział selekcja naturalna
Odpisz
16 września 2017, 22:51
ja na wycieczce integracyjnej miałem rozwolnienie, kek
Odpisz
16 września 2017, 22:51
#rzycie #bul
Odpisz
16 września 2017, 22:51
Odpisz
16 września 2017, 22:50
Odpisz