Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
RhobarIII

24 września 2017, 16:49

Coś tam słyszałem że ten czołg to co najwyżej wyglądem mógł straszyć, a tak to był niepraktyczny i niewydajny. Czyli jednak martwić się nie trzeba.

Avatar
kroganin

16 grudnia 2017, 23:54

To był ubot na gasienicach...
Był nie praktyczny:
- Duży koszt budowy jak i utrzymania
- Do obsługi jest potrzebne około 20 osób
- Pali więcej, niż passat somsiada
Ale jak pie**olnie to nie ma co zbierać.

Avatar Jadczukov

23 czerwca 2019, 11:58

Chodzi ci o ten po lewej? (Maus) Powiem ci tak:
Nie było z nim aż tak źle. Mógł jeździć i to nie tak powoli.
Pancerz - 150 - 220
Działa -
1 armata kal. 128 mm KwK44 L/55 lub kal. 150 mm KwK44
1 armata kal. 75 mm KwK44 L/36.5
1 karabin maszynowy MG-34 kal. 7,92 mm
Jeśli chodzi o ten po prawej (Landkruezer P.1000 Ratte) to tak. Koszty budowy były - mówiąc eufemizmem - duże, do obsługi tego monstrum trzeba było ok. 25 osób.
Pancerz - 150 - 360mm
Działa -
2 x kal. 280 mm
1x 128 mm KwK 44L/55 8x 20 mm Flak38
2x 15 mm MG 151/15
Nie mówiąc o Landkruezer P. 1500 Monster.
Klasyfikacja - działo samobieżne Załoga - ok. 100 osób
Działa (armaty/uzbrojenie) -
1x 80 cm Kanone 5(E)
2x 15cm s.FH 18
8x MG 151 / 15
Pancerz - 220 - 360mm
Tak. Moja wiedza i ten tekst zaczerpnięte są z książki "Nieudane projekty III Rzeszy"

Avatar
kroganin

23 czerwca 2019, 12:17

@Jadczukov: Pisałem o 20 osobach, gdzie w Mausie się tyle zmieści? Nie rozumiem po co ty napisałeś te statystki? Jesteś graczem jakiś czołgów? W sensie world of tanks czy coś?

Avatar Jadczukov

Edytowano - 23 czerwca 2019, 21:50

Gram w WoT ALE nie wpływa to na moją wiedzę o czołgach. Jakoś tej grze nie ufam. To tylko gra. A w moim komentarzu chyba nie pisałem nic o załodze Mausa. Chodziło ci najwyraźniej o Ratte albo Monster

Avatar
kroganin

23 czerwca 2019, 21:55

@Jadczukov: Chyba nie zrozumiałeś. Pytasz mnie o który czołg mi chodziło, a ja odpowiadam, że to logiczne, bo wcześniej wspomniałem o 20 osobowej załodze. 20 osób wyklucza Mausa. Teraz rozumiesz?

Avatar Jadczukov

23 czerwca 2019, 22:15

chyba chodzi o Ratte bo do Mausa rzeczywiście nie pasuje a do Monster jest ~100

Avatar
Konto usunięte

24 września 2017, 17:47

Hehe..."nie trzeba"

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 23:55

W sensie ze lubisz facetów z dwoma penisami?

Avatar
Konto usunięte

16 września 2017, 23:56

Możliwe

Avatar Davido

17 września 2017, 00:05

Boi wtf u thinkin about

Avatar FuryGaming

24 września 2017, 13:06

Nawet pięcioma lufami, a jeszcze do tego p.lot.-ki to chyba 21 luf razem.

Avatar sucy_manbavaran

24 września 2017, 13:10

@FuryGaming: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

17 września 2017, 10:24

Idziesz sobie miastem, a tu nagle ze studzkenki wychozi szczur

Avatar seryjnysracz

17 września 2017, 09:11

Czyli on praktycznie nie istnieje jest tylko wytworem mojej wyobraźni.

Avatar M_ateo_1

17 września 2017, 01:22

Avatar RumekFuria

17 września 2017, 00:36

Heh. W neuro tec (mod na garry's moda) można tego czołga zrespić i nim jeździć.
Chyba nim.

Avatar Davido

17 września 2017, 00:40

@RumekFuria: Ale Mausa czy Ratte?

Avatar RumekFuria

17 września 2017, 00:47

@Davido: Tego wielkiego. Ale nie jestem pewien czy to ten dokładnie. Gabarytowo się zgadza.

Avatar Davido

17 września 2017, 00:51

@RumekFuria: Czyli Ratte
Tutaj jakieś porównanie znalazłem

Avatar RumekFuria

17 września 2017, 01:03

@Davido: Dobra... Przed chwilą pisałem że znalazłem ale po krótkiej inspekci wyszło na to że to to samo ale chyba inny model. Bo ja go znalazłem i znałem jako landkreuzer, dopiero teraz przeczytałem że to tam jest na obrazku. Ten w grze jest bardziej wysoki niż długi jak ten na twoim obrazku.

Avatar Davido

17 września 2017, 01:04

@RumekFuria: Być może perspektywa
No i też wydaje mi się, że ten na tym obrazku jest trochę dłuższy niż powinien

Avatar RumekFuria

17 września 2017, 01:06

@Davido: Są już nie wiem. Porównaj www, youtube, com/watch?v=7uzFgw6tCgw

Oczywiście popraw aby były kropki bez spacji

Avatar Davido

17 września 2017, 01:13

@RumekFuria: Model zrobiony jak zrobiony

Btw wystarczy dać tylko to co po ukośniku

Avatar KarpZLidla

16 września 2017, 23:57

Hmmm myślę, że czołg z lewej musiałby tylko oflankować rywala i po sprawie

Avatar Davido

17 września 2017, 00:16

@KarpZLidla: Hmm czołg po lewej prawie zmieściłby się pod gąsienicą czołgu z prawej hmm

Avatar Davido

16 września 2017, 23:51

Tak jak myślę, to inaczej mogłem to zrobić
Kij już, jutro może wstawie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Davido
Dodane przez: Davido

Przypałowo

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka