Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 16:49
Coś tam słyszałem że ten czołg to co najwyżej wyglądem mógł straszyć, a tak to był niepraktyczny i niewydajny. Czyli jednak martwić się nie trzeba.
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:54
To był ubot na gasienicach...
Był nie praktyczny:
- Duży koszt budowy jak i utrzymania
- Do obsługi jest potrzebne około 20 osób
- Pali więcej, niż passat somsiada
Ale jak pie**olnie to nie ma co zbierać.
Odpisz
23 czerwca 2019, 11:58
Chodzi ci o ten po lewej? (Maus) Powiem ci tak:
Nie było z nim aż tak źle. Mógł jeździć i to nie tak powoli.
Pancerz - 150 - 220
Działa -
1 armata kal. 128 mm KwK44 L/55 lub kal. 150 mm KwK44
1 armata kal. 75 mm KwK44 L/36.5
1 karabin maszynowy MG-34 kal. 7,92 mm
Jeśli chodzi o ten po prawej (Landkruezer P.1000 Ratte) to tak. Koszty budowy były - mówiąc eufemizmem - duże, do obsługi tego monstrum trzeba było ok. 25 osób.
Pancerz - 150 - 360mm
Działa -
2 x kal. 280 mm
1x 128 mm KwK 44L/55 8x 20 mm Flak38
2x 15 mm MG 151/15
Nie mówiąc o Landkruezer P. 1500 Monster.
Klasyfikacja - działo samobieżne Załoga - ok. 100 osób
Działa (armaty/uzbrojenie) -
1x 80 cm Kanone 5(E)
2x 15cm s.FH 18
8x MG 151 / 15
Pancerz - 220 - 360mm
Tak. Moja wiedza i ten tekst zaczerpnięte są z książki "Nieudane projekty III Rzeszy"
Odpisz
23 czerwca 2019, 12:17
@Jadczukov: Pisałem o 20 osobach, gdzie w Mausie się tyle zmieści? Nie rozumiem po co ty napisałeś te statystki? Jesteś graczem jakiś czołgów? W sensie world of tanks czy coś?
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2019, 21:50
Gram w WoT ALE nie wpływa to na moją wiedzę o czołgach. Jakoś tej grze nie ufam. To tylko gra. A w moim komentarzu chyba nie pisałem nic o załodze Mausa. Chodziło ci najwyraźniej o Ratte albo Monster
Odpisz
23 czerwca 2019, 21:55
@Jadczukov: Chyba nie zrozumiałeś. Pytasz mnie o który czołg mi chodziło, a ja odpowiadam, że to logiczne, bo wcześniej wspomniałem o 20 osobowej załodze. 20 osób wyklucza Mausa. Teraz rozumiesz?
Odpisz
23 czerwca 2019, 22:15
chyba chodzi o Ratte bo do Mausa rzeczywiście nie pasuje a do Monster jest ~100
Odpisz
24 września 2017, 17:47
Hehe..."nie trzeba"
Odpisz
16 września 2017, 23:55
W sensie ze lubisz facetów z dwoma penisami?
Odpisz
16 września 2017, 23:56
Możliwe
Odpisz
17 września 2017, 00:05
Boi wtf u thinkin about
Odpisz
24 września 2017, 13:06
Nawet pięcioma lufami, a jeszcze do tego p.lot.-ki to chyba 21 luf razem.
Odpisz
24 września 2017, 13:10
@FuryGaming: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 września 2017, 10:24
Idziesz sobie miastem, a tu nagle ze studzkenki wychozi szczur
Odpisz
17 września 2017, 09:11
Czyli on praktycznie nie istnieje jest tylko wytworem mojej wyobraźni.
Odpisz
17 września 2017, 01:22
Odpisz
17 września 2017, 00:36
Heh. W neuro tec (mod na garry's moda) można tego czołga zrespić i nim jeździć.
Chyba nim.
Odpisz
17 września 2017, 00:40
@RumekFuria: Ale Mausa czy Ratte?
Odpisz
17 września 2017, 00:47
@Davido: Tego wielkiego. Ale nie jestem pewien czy to ten dokładnie. Gabarytowo się zgadza.
Odpisz
17 września 2017, 00:51
@RumekFuria: Czyli Ratte
Tutaj jakieś porównanie znalazłem
Odpisz
17 września 2017, 01:03
@Davido: Dobra... Przed chwilą pisałem że znalazłem ale po krótkiej inspekci wyszło na to że to to samo ale chyba inny model. Bo ja go znalazłem i znałem jako landkreuzer, dopiero teraz przeczytałem że to tam jest na obrazku. Ten w grze jest bardziej wysoki niż długi jak ten na twoim obrazku.
Odpisz
17 września 2017, 01:04
@RumekFuria: Być może perspektywa
No i też wydaje mi się, że ten na tym obrazku jest trochę dłuższy niż powinien
Odpisz
17 września 2017, 01:06
@Davido: Są już nie wiem. Porównaj www, youtube, com/watch?v=7uzFgw6tCgw
Oczywiście popraw aby były kropki bez spacji
Odpisz
17 września 2017, 01:13
@RumekFuria: Model zrobiony jak zrobiony
Btw wystarczy dać tylko to co po ukośniku
Odpisz
16 września 2017, 23:57
Hmmm myślę, że czołg z lewej musiałby tylko oflankować rywala i po sprawie
Odpisz
17 września 2017, 00:16
@KarpZLidla: Hmm czołg po lewej prawie zmieściłby się pod gąsienicą czołgu z prawej hmm
Odpisz
16 września 2017, 23:51
Tak jak myślę, to inaczej mogłem to zrobić
Kij już, jutro może wstawie
Odpisz