Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2024, 14:13
Ładną dupe ma tą łaska 😏
Odpisz
20 września 2017, 22:07
D.Va lepsza...
Odpisz
23 września 2018, 17:27
@KingsMax: tak
d.va best waifu
Odpisz
20 września 2017, 20:19
TF2 lepsze.
Odpisz
22 września 2017, 15:13
@WiktorT1: prawdziwe a ci co mówią że niby biedaki bo nie mogą gry kupić to są chamy i mendy
Odpisz
9 października 2020, 14:59
@Tf2Medic: sorry dalem ci czerwona przypadkiem
Odpisz
21 września 2017, 23:19
peanutbutter kojarzy mi się teraz z bojackiem meh
Odpisz
21 września 2017, 08:29
Ja gram tylko w Lola \_____________________/ ( oto duże pudło na hejty)
Odpisz
21 września 2017, 05:52
Ona nie istnieje
Odpisz
20 września 2017, 22:08
Taka ładna że jakby mi uchyliła szparki to by nic nie zostało, mmmmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 września 2017, 18:15
PEANUT BUTTER JELLY TIME [w ch*j emoji]
Odpisz
20 września 2017, 20:22
@kokosek112: 😐😑😁😅😅😅😅😅😅😅😀😅😅😊😊😁😅😅😅👙👞👠⛲🕋⛩👠👞👠👔🏬🕋🏡🕋🏪🕋🏩😕😠👚♒🔜🔝🙂🙂😊😀 w ch#j losowe
Odpisz
Edytowano - 20 września 2017, 21:51
@sliwak2001: dzienki bo wierz ja nofy jestem i emoji nje mam
(tak serio to mam biedny telefon bez emoji ale za to mam to:
$€£¥¤°¿¡§μ¬Гͺ͵´·©|
można z tego układać całkiem fajne rzeczt polecam (°¥°)
Odpisz
20 września 2017, 22:02
@kokosek112: albo to:
.(°¤°) o nje
[ ^^]
..|| ||
Odpisz
17 września 2017, 22:31
Co to za postać?
Odpisz
17 września 2017, 22:35
@PazdanBoy: po skrzydłach i kolorach wnioskuję, że Mercy, aczkolwiek nie gram w OW i tradycyjnie ona nosi coś innego.
Odpisz
17 września 2017, 22:39
@popek9001: Ale mercy nie ma takich nóg wiem bo pornusy oglądałem
Odpisz
17 września 2017, 22:43
@PazdanBoy: I to się szanuje
Odpisz
17 września 2017, 22:43
@PazdanBoy: w OW są skiny
Odpisz
17 września 2017, 22:46
@PazdanBoy: to skin do Mercy
Odpisz
18 września 2017, 05:47
@benben7: To skin Greek goddess/Winged victory
Odpisz
20 września 2017, 21:03
@PazdanBoy: To oryginalny skin z 2 Letnich Igrzysk a nie rule 34 Mercy.
Odpisz
18 września 2017, 16:54
Akurat mam tego skina :v
Odpisz
20 września 2017, 21:02
Ja chciałem go mieć,ale nie wygrałem go.He szczęście wygrałem do macree i złomiarza ( moja ulubiona postać ).
Odpisz
20 września 2017, 21:03
@Reaper_: *Na szczęście
Odpisz
20 września 2017, 20:46
Komuś Lucioszka? Dobre są, bez kitu!
Odpisz
20 września 2017, 20:00
Mrauuu, brała bym.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2017, 18:06
Sam nie wiem w co się pakuje ale: gram w Palladins
\_______________________/
Odpisz
20 września 2017, 18:17
Kubeł na strzałki w górę czy cu?
Odpisz
20 września 2017, 18:21
@xxxPaterrix03xxx: cycu?
Odpisz
20 września 2017, 18:23
@papkin1: dupu?
Odpisz
20 września 2017, 18:24
@xxxPaterrix03xxx: akurat śmieszne jest to ze na mojego kumpa mowimy w klasie cycu
Odpisz
20 września 2017, 18:24
@xxxPaterrix03xxx: w dół
Odpisz
20 września 2017, 18:37
I twoja ulubiona postać to Skye?
Odpisz
20 września 2017, 18:37
@sliwak2001: nie
Odpisz
20 września 2017, 18:38
Ale trza przyznać, że ma to i owo.
Odpisz
20 września 2017, 18:39
@sliwak2001: tak
Odpisz
20 września 2017, 19:24
*hejtuje*
Odpisz
17 września 2017, 22:15
dat ass
Odpisz
17 września 2017, 23:35
T H I C C
Odpisz
18 września 2017, 14:52
@MrPoopybutthole: extra thicc
Odpisz
20 września 2017, 18:09
R U C H 🅰🅱 L E
Odpisz
20 września 2017, 18:06
oł maj god
Odpisz