Trzeba zainwestować w nową grafikę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co to takiego?
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2017, 08:34
PayDay 2 nawet na moim kartoflu działa na najwyższej grafice.
Odpisz
20 września 2017, 16:29
@xAzumiKx: Na moim kartoflanym laptopie nawet na Low ma 10-15 fps a na kartoflanym PC to z 60.
Odpisz
18 września 2017, 15:13
mam na odwrót ._.
Odpisz
20 września 2017, 15:20
heheehehehehheheheheheehhehehehehehehehehehhehehehehe
Odpisz
20 września 2017, 15:55
tak
Odpisz
20 września 2017, 07:47
5 bo payday 2
Odpisz
19 września 2017, 22:56
Admin zmienił tytuł, wiedz że coś się dzieje.
Odpisz
20 września 2017, 07:41
no nie wiem, prawdopodobnie wchodzi na główną
Odpisz
18 września 2017, 14:57
screen z payday 2
Odpisz
18 września 2017, 15:02
A tak w ogóle to ktoś ma i jest chętny pograć?
Odpisz
18 września 2017, 15:11
Mam i mógłbym, ale nie jestem pewien czy w najbliższym czasie. VII Infamy, ok. 80 lvl.
Zapytaj mnie o nick, jeśli chcesz pograć.
Odpisz
18 września 2017, 15:44
@Dead_Bload321: ok na priv pogadajmy o tym
Odpisz
18 września 2017, 15:50
Problem w tym, że zapomniałem hasła, hasła do maila, którego zrobiłem tylko dla tego jednego konta na Jeja i jedyne miejsce, gdzie jestem zalogowany na tym koncie to aplikacja. Nie jestem zalogowany na przeglądarce, więc nie mam jak odpowiedzieć. :P
Mam tu inne konto, ale jeszcze nie chcę się na nie przenosić...
Odpisz
Edytowano - 18 września 2017, 15:51
O, cholera. Mam hasło zapisane w przeglądarce. ._.
Odpisz
18 września 2017, 16:16
@Dead_Bload321: ._.
Odpisz
19 września 2017, 12:17
Ja bym był chętny, jak chcesz nick to zapraszam na priv .
Odpisz
19 września 2017, 13:36
@FreakZ: ok
Odpisz
18 września 2017, 13:06
Jestem trochę rozczarowany, bo po włożeniu 4000 zł w kompa nie widzę różnicy między low a ku*wasofuckingzajebisticultra.
Odpisz
18 września 2017, 13:09
@Krzyniu: Życie
Odpisz
18 września 2017, 13:27
@Krzyniu: może wina leży w monitorze?
Odpisz
18 września 2017, 13:28
@BudowniczyMakaronu: Kek, to na pewno, bo mnie nie stać na nowy, ale i tak nie sądzę by jakoś znaczna różnica była.
Odpisz
18 września 2017, 14:25
@Krzyniu: >4000zł na komputer
>monitor z odzysku bo mnie nie stac
Odpisz
18 września 2017, 14:43
@Krzyniu: Może twój komp jest tak dobry, że nie wie co to "Low"?...
Odpisz
18 września 2017, 16:20
@Krzyniu: zagraj w 7 days to die na najniższych i na najwyższych to zobaczysz różnice
Odpisz
18 września 2017, 16:43
@reformed: No słuchaj, życie.
Odpisz
18 września 2017, 16:56
@Krzyniu: no sluchaj mogles cos slabszego w pccie kupic
Odpisz
18 września 2017, 18:09
@reformed: Jak szaleć to szaleć. A potem bieda i pół nerek.
Odpisz
18 września 2017, 13:48
dobry Payday 2
Odpisz