Możecie jeszcze raz puścić tamtą piosenkę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 19:36
Ech, takie zapchanie tym memem jest, że to już badziew.
Odpisz
24 marca 2025, 17:07
@FD_God: racja też mam dosyć
Odpisz
18 września 2017, 21:38
Kocham ten mem.
Odpisz
18 września 2017, 22:02
a kto go nie kocha?
Odpisz
Edytowano - 24 września 2017, 18:54
Osobom, które go nie kochają.
Odpisz
24 września 2017, 18:48
hmmm... są tu jacyś fani CxK?
Odpisz
18 września 2017, 22:54
Jak się nazywała ta piosenka?
Odpisz
18 września 2017, 23:01
@MilokoS322: .
Odpisz
18 września 2017, 23:10
@MilokoS322: Roadman Shaq - Fire in The Booth.
Odpisz
19 września 2017, 15:38
Dzięki
Odpisz