Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzykrotny T
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2017, 11:55
Mam 19 lat robie tak do tej pory
Odpisz
21 września 2017, 12:08
@Demondo498: A kto tak nie robi?
Odpisz
23 września 2017, 17:43
@Krzyniu: Ja.
Odpisz
24 września 2017, 16:00
@Archeologwinternetach:
Odpisz
12 czerwca 2018, 06:14
@Archeologwinternetach: Zawsze pod prąd
Odpisz
12 czerwca 2018, 15:33
@Archeologwinternetach: Już wiem skąd pomysł na nick. :v
Odpisz
8 października 2020, 23:17
@Demondo498: ja też z nudów i gdy deszcz pada
Odpisz
23 września 2017, 21:02
moje? przeżyłem z 20 końców świata
Odpisz
21 września 2017, 11:44
Chyba każdy tak kiedyś robił
Odpisz
21 września 2017, 11:47
@Henzej: Ja nadal tak robię.
Odpisz
21 września 2017, 11:47
@xmrocznax: ja też *pjona*
Odpisz
21 września 2017, 11:48
*pjona*
Odpisz
23 września 2017, 17:52
@xmrocznax: Pała ;-;
Odpisz
23 września 2017, 17:56
@xmrocznax: Ja też, pjona
Odpisz
23 września 2017, 19:14
@DeXxu: Pjona.
Odpisz
23 września 2017, 20:33
@Henzej: Oj tak!
Odpisz
23 września 2017, 17:58
Zrobiłem tak po zobaczeniu tego obrazka.
Odpisz
21 września 2017, 13:33
Zawsze.
Odpisz