memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 sierpnia 2016, 11:21
nie za dobre to krzesło bo korniki w du*e wejdą
Odpisz
12 lutego 2012, 21:02
to się nazywa sztuka
14 grudnia 2010, 14:49
dam 5 zl temu kto je przesunie bez ucinania nóżek :D
12 maja 2010, 19:04
Komuś się musiało naprawde nudzić ;P
3 maja 2010, 16:44
Ciekawe komu się chciało... xD
2 maja 2010, 19:50
Całkiem spoko tylko szkoda że drzewo się zmarnowało :[
2 maja 2010, 03:39
2/5
1 maja 2010, 21:29
5/5 i ulu
1 maja 2010, 18:20
str0ng.. to nie jest w Polsce. napewno.. a chupacabra ma rację.. mój też ;pp
1 maja 2010, 16:32
Fajne 4/5 i du ulu ;D
1 maja 2010, 14:46
lol z łatwością można to ukraść ;]
1 maja 2010, 14:26
Prawdopodobnie jedyne krzesło w Polsce stojąca na wolnym powietrzu którego nikt nie ukradnie.
1 maja 2010, 11:15
Biedne drzewko 3/5
1 maja 2010, 10:39
fajnie wygląda :-) 4/5
1 maja 2010, 10:06
Szkoda drzewa...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2016, 11:21
nie za dobre to krzesło bo korniki w du*e wejdą
Odpisz
12 lutego 2012, 21:02
to się nazywa sztuka
Odpisz
14 grudnia 2010, 14:49
dam 5 zl temu kto je przesunie bez ucinania nóżek :D
Odpisz
12 maja 2010, 19:04
Komuś się musiało naprawde nudzić ;P
Odpisz
3 maja 2010, 16:44
Ciekawe komu się chciało... xD
Odpisz
2 maja 2010, 19:50
Całkiem spoko tylko szkoda że drzewo się zmarnowało :[
Odpisz
2 maja 2010, 03:39
2/5
Odpisz
1 maja 2010, 21:29
5/5 i ulu
Odpisz
1 maja 2010, 18:20
str0ng.. to nie jest w Polsce.
napewno..
a chupacabra ma rację..
mój też
;pp
Odpisz
1 maja 2010, 16:32
Fajne 4/5 i du ulu ;D
Odpisz
1 maja 2010, 14:46
lol z łatwością można to ukraść ;]
Odpisz
1 maja 2010, 14:26
Prawdopodobnie jedyne krzesło w Polsce stojąca na wolnym powietrzu którego nikt nie ukradnie.
Odpisz
1 maja 2010, 11:15
Biedne drzewko 3/5
Odpisz
1 maja 2010, 10:39
fajnie wygląda :-) 4/5
Odpisz
1 maja 2010, 10:06
Szkoda drzewa...
Odpisz