Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Patrzcie, jakiego Prawdziwka znalazłem.
Komentarze
Odśwież28 września 2017, 14:55
xD Bo ci curka zahoruje xDD
Odpisz
28 września 2017, 12:35
o co chodzi z tymi pradz*wkami serio lubicie starsze
Odpisz
28 września 2017, 06:58
Wam też nie działa logowanie z mobilnej? (piszę z apki)
Odpisz
28 września 2017, 08:23
mi działa
Odpisz
28 września 2017, 06:33
Nie zbieraj bo jeszcze przez.niego będziesz miał ,,horom curke".
Odpisz
27 września 2017, 21:08
to jest pieczarka
PIECZARKA PIOTREK
Odpisz
27 września 2017, 21:22
@KacperekJP: pieczarki to też grzyby
Odpisz
27 września 2017, 21:24
ale pieczarka to nie prawdziwek xDS
Odpisz
27 września 2017, 21:32
@KacperekJP: Pieczarki są trochę takie trochę białawe ale ok.
Odpisz
27 września 2017, 21:57
@KacperekJP: Raczej Pieczara Pioter
Odpisz
28 września 2017, 04:59
@Krzemek: ale tylko trochę
Odpisz
28 września 2017, 00:05
wypie**ol, trujacy jakis
Odpisz
27 września 2017, 23:11
? Co
Odpisz
27 września 2017, 22:44
na górze róże, na dole krzaki, mam horom curke, dej mje świeżaki
Odpisz
27 września 2017, 22:13
Paczajcie na to. Oto jedyny na świecie KALAFIOR HITLER!
Odpisz
27 września 2017, 22:43
@ewelkapl: też mam tą gazete
Odpisz
27 września 2017, 21:21
Mam takiego
Odpisz
27 września 2017, 21:53
daj
Odpisz
27 września 2017, 22:13
@ruzwelt1: nie
Odpisz
23 września 2017, 10:17
tak że ten...
Odpisz
27 września 2017, 21:47
dawej mnie to, mam horom curke
Odpisz
27 września 2017, 21:57
Ale bym je upiekł
Odpisz
27 września 2017, 21:53
prawDZ*WKA
Odpisz
27 września 2017, 21:24
O takim grzybie to nie jeden Janusz marzy
Odpisz
27 września 2017, 21:24
trochę upośledzony, ale da się zjeść
Odpisz
27 września 2017, 21:03
Mam go!1!1!1!
Eeee, to znaczy... ja nie mam, tylko... młodszy brat ^^'
Odpisz
27 września 2017, 21:23
@Cypeq: oddaje mam górom cure
Odpisz
27 września 2017, 21:55
@ruzwelt1: nie dam!!!! na co ci kolejne warzywo na chacie?
Odpisz
27 września 2017, 23:11
@Cypeq: No nieźle
Odpisz