Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 września 2018, 17:34

WTF?!

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 22:07

Mojej siostrze zmarzluchowi w końcu było by ciepło.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 22:35

Ja w sumie ro nie wiem czy ja jestem ciepłolubny czy zimno :v

No bo niby najlepiej się przy 30+ stopniach, ale w taką pogodę biegam w krótkich spodenkach i bluzie.

Niby wytłumaczyłem to sobie tak że lubie ciepło od słońca ale nie lubię ciepła od ubrań.

Tylko czy ktoś oprócz mnie ma takie coś? Bo nigdy nikogo takkego nie spotkałem a raczej mało prowdopodobne żeby nikogo nie było kto by miał tak samo

Avatar PikachuAlka

26 września 2017, 11:34

Ja ma na odwrót, bo wolę ciepło od ubrań, nie od słońca. Ale nie martw się, znam wiele osób, które mają coś takiego jak ty.

Avatar Snorciakkk

27 września 2017, 19:17

@PikachuAlka: Ja mam coś takiego, że w upał nie czuję się niekomfortowo, i niska temperatura też mi nie przeszkadza

Avatar Filipiasty142

27 września 2017, 19:53

same

Avatar sucy_manbavaran

27 września 2017, 20:11

Ja się czuje komfortowo w niskich temperaturach -10 do 20, lato to dla mnie masakra jest, ale przynajmniej w mojej piwnicy mam chłodek :)

Avatar KaSuPl

28 września 2017, 06:54

@sucy_manbavaran: Podobnie nie za bardzo lubię lato gdy jest 30+ stopnie na dworze ale lubie 10~25

Avatar DeMajkel

25 września 2017, 22:27

Niemożliwe, żeby w minutę wystudziło się do normalnej temperatury.

Avatar
Konto usunięte

27 września 2017, 20:36

@DeMajkel: W minutę nawet fala uderzeniowa by się nie rozproszyła, więc masz rację

Avatar
Konto usunięte

27 września 2017, 22:23

@DeMajkel: Musieliby chyba tony ciekłego azotu spuścić,ale naprawdę dużo

Avatar MrRolan

Edytowano - 25 września 2017, 22:05

I co? Masz takie coś w Polsce biedaku? Nie masz! !!

Avatar docRobert

25 września 2017, 22:09

@MrRolan: Wychodzisz na ulicę i masz depilację wszystkich włosów za darmo!

Avatar Raczysko

25 września 2017, 23:25

@docRobert: i sterlizacja całego miasta w bonusie

Avatar baparyk3

27 września 2017, 20:26

@MrRolan: Jak się nazywa ten gościu co jest na twoim avku?

Avatar MrRolan

27 września 2017, 20:27

@baparyk3: Ainslay Harriot, ale to będzie ostania rzecz jaką zobaczysz

Avatar baparyk3

27 września 2017, 21:59

@MrRolan: oby

Avatar kszez

26 września 2017, 17:55

to kolejny dowód ze w szkole kłamią. teraz w sprawie najwyzszej temperatury na ziemi

Avatar ruzwelt1

27 września 2017, 19:10

@kszez: nie lubię chodzić do szkoły

Avatar kszez

27 września 2017, 20:52

@ruzwelt1: ale musisz

Avatar ruzwelt1

27 września 2017, 20:56

@kszez: no niestety a take mi sir nie chce :(

Avatar kszez

26 września 2017, 17:57

w przyblizeniu to 5727 stopni celcjusza

Avatar daglasio

26 września 2017, 06:30

przykro mi ale było

Avatar d0wek

26 września 2017, 07:47

@daglasio: No wiadomo że było skoro jest napisane, że w 1945 roku

Avatar D2222222222

26 września 2017, 00:21

przydało by się takie coś na zimę żeby cieplej było

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 22:28

Jaka panowała tam temeratura w chiwli wybuchu i po jakim czasie znowu się ustabilizowała?

Avatar SomeTrash

25 września 2017, 22:10

W końcu mamy ocieplenie klimatu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Szybki jak błyskawica

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka