Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 17:34
WTF?!
Odpisz
25 września 2017, 22:07
Mojej siostrze zmarzluchowi w końcu było by ciepło.
Odpisz
25 września 2017, 22:35
Ja w sumie ro nie wiem czy ja jestem ciepłolubny czy zimno :v
No bo niby najlepiej się przy 30+ stopniach, ale w taką pogodę biegam w krótkich spodenkach i bluzie.
Niby wytłumaczyłem to sobie tak że lubie ciepło od słońca ale nie lubię ciepła od ubrań.
Tylko czy ktoś oprócz mnie ma takie coś? Bo nigdy nikogo takkego nie spotkałem a raczej mało prowdopodobne żeby nikogo nie było kto by miał tak samo
Odpisz
26 września 2017, 11:34
Ja ma na odwrót, bo wolę ciepło od ubrań, nie od słońca. Ale nie martw się, znam wiele osób, które mają coś takiego jak ty.
Odpisz
27 września 2017, 19:17
@PikachuAlka: Ja mam coś takiego, że w upał nie czuję się niekomfortowo, i niska temperatura też mi nie przeszkadza
Odpisz
27 września 2017, 19:53
same
Odpisz
27 września 2017, 20:11
Ja się czuje komfortowo w niskich temperaturach -10 do 20, lato to dla mnie masakra jest, ale przynajmniej w mojej piwnicy mam chłodek :)
Odpisz
28 września 2017, 06:54
@sucy_manbavaran: Podobnie nie za bardzo lubię lato gdy jest 30+ stopnie na dworze ale lubie 10~25
Odpisz
25 września 2017, 22:27
Niemożliwe, żeby w minutę wystudziło się do normalnej temperatury.
Odpisz
27 września 2017, 20:36
@DeMajkel: W minutę nawet fala uderzeniowa by się nie rozproszyła, więc masz rację
Odpisz
27 września 2017, 22:23
@DeMajkel: Musieliby chyba tony ciekłego azotu spuścić,ale naprawdę dużo
Odpisz
Edytowano - 25 września 2017, 22:05
I co? Masz takie coś w Polsce biedaku? Nie masz! !!
Odpisz
25 września 2017, 22:09
@MrRolan: Wychodzisz na ulicę i masz depilację wszystkich włosów za darmo!
Odpisz
25 września 2017, 23:25
@docRobert: i sterlizacja całego miasta w bonusie
Odpisz
27 września 2017, 20:26
@MrRolan: Jak się nazywa ten gościu co jest na twoim avku?
Odpisz
27 września 2017, 20:27
@baparyk3: Ainslay Harriot, ale to będzie ostania rzecz jaką zobaczysz
Odpisz
27 września 2017, 21:59
@MrRolan: oby
Odpisz
26 września 2017, 17:55
to kolejny dowód ze w szkole kłamią. teraz w sprawie najwyzszej temperatury na ziemi
Odpisz
27 września 2017, 19:10
@kszez: nie lubię chodzić do szkoły
Odpisz
27 września 2017, 20:52
@ruzwelt1: ale musisz
Odpisz
27 września 2017, 20:56
@kszez: no niestety a take mi sir nie chce :(
Odpisz
26 września 2017, 17:57
w przyblizeniu to 5727 stopni celcjusza
Odpisz
26 września 2017, 06:30
przykro mi ale było
Odpisz
26 września 2017, 07:47
@daglasio: No wiadomo że było skoro jest napisane, że w 1945 roku
Odpisz
26 września 2017, 00:21
przydało by się takie coś na zimę żeby cieplej było
Odpisz
25 września 2017, 22:28
Jaka panowała tam temeratura w chiwli wybuchu i po jakim czasie znowu się ustabilizowała?
Odpisz
25 września 2017, 22:10
W końcu mamy ocieplenie klimatu.
Odpisz