Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Ikony
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2015, 16:05
a ja jej nie lubie, za zimno.
Odpisz
13 września 2013, 21:23
LOL
Odpisz
29 marca 2013, 07:49
O.o
Odpisz
28 marca 2013, 23:59
Też ją kocham :3
Odpisz
28 marca 2013, 12:20
a niektórzy nienawidzą
Odpisz
28 marca 2013, 13:08
@NatkaHello07: W zimę są mikołajki, Boże Narodzenie, sylwester, nowy rok, ferie i w tym roku jeszcze Wielkanoc, a ty mówisz, że jej nienawidzisz. -.-
Odpisz
28 marca 2013, 13:10
@rakso132: nie mówię, że ja jej nie nawidzę.Nie widzisz słowa NIEKTÓRZY? jeśli nie to zejdź z kompa.
Odpisz
28 marca 2013, 14:00
@NatkaHello07: ja tam zime uwielbiam...
Odpisz
28 marca 2013, 14:16
@NatkaHello07: Ja lubię zimę, no ale bez przesady... Marzec się kończy, a jeszcze nie ma wiosny.
Odpisz
28 marca 2013, 17:51
@Pikachu: no niby tak ale znasz chyba przysłowie... W marcu jak w garncu. No a kwiecień plecień. Ale nie chcę całego kwietnia zimy :(
Odpisz