Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 września 2018, 16:29

Sans.






Tak.

Avatar pan_hejter

27 września 2017, 20:53

Kiedy prawie pokonałeś żelaznego króla w DS 2 ale wpadłeś do dziury z lawą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar matik711matik

19 października 2017, 23:01

@martyna2112: Bloodborne ma moim zdaniem świetne DLC z 4 zajebistymi bossami (żywe porażki się nie liczą) tak więc jeśli masz szansę to warto kupić Ps4 tylko dla tej gry :) sam spędziłem z nią ponad 200 godzin i nadal bawię się świetnie ( a Sierota Kos nadal kopie moje dupsko)

Avatar martyna2112

19 października 2017, 23:35

@matik711matik: Nie bardzo mam możliwość :/ Może kiedyś, jakoś, ale naprawdę bym chciała zagrać :( Cóż, muszę się zadowolić masterowaniem DSIII, obecnie jestem już w stanie pokonać Bezimiennego Króla gołymi pięściami bez żadnych obrażeń :P A jak chcesz iść na hardkora, to spróbuj używać złamanego złamanego prostego miecza - zadaje 8 obrażeń. Pierwsza faza z BK zajęła mi wtedy 40 minut O.o

Avatar hacia3

17 października 2017, 18:43

sans

Avatar Asiimov

16 października 2017, 11:46

troche cuphead

Avatar Fusiak102

16 października 2017, 11:23

:(
to takie prawdziwe

Avatar matik711matik

Edytowano - 15 października 2017, 22:58

Lady Maria-jak dobrze że to już koniec, mam dość tych mieczy z krwi...
*odpala płomienie*
No i ch*j.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 października 2017, 22:00

Chcecie usłyszeć historię o głupocie mojej jak i Geralta? Jak nie to pomińcie to.

Przechodzę sobie W3 na nowej grze plus. Zbroi nie zmieniam, tylko miecze. No i doszłam ostatnio do momentu z olbrzymem z Undvik. Nie mogłam je**nego sku*wysyna pokonać, ciągle po 80 go biłam. Stwierdziłam po pierdyliardowym podejściu, że "aa pie**ole, radź se sam Hjalmar" no ale koniec końców i tak musiałam to zrobić. Po Freyja-Jedna-Wie-Od-Cholery-Tego-Było razie ogarnąłam, że...

... Napi**dalam nie tym mieczem co trzeba, bo ten je**ny Geralt ciągle wyciągał stal a ja nie zauważyłam. I nagle magicznie uszkodzenia wzrosły do 2000 i zaje**łam su**nsyna w mniej niż kwadrans.

Magiczne pudełko na czerwone -> \_/

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 października 2017, 22:34

miałem tak samo ale z gryfem

Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 22:36

Co tam jakiś zje**ny gryfek, tego to znakami zaje*iesz xD

Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 22:52

ale giganta też pokonałem i to szypko

Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 21:07

A za drugim podejściem, po zużyciu wszystkich mikstur etc. okazuje się, że po pokonaniu odradza się silniejszy.

Avatar YouGoSlavia

27 września 2017, 21:39

Avatar
Konto usunięte

27 września 2017, 21:55

Avatar hacia3

27 września 2017, 20:47

Sans...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Rel

To się nie może nie udać

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka