Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2017, 21:07
A w co grali Hitler i Stalin?
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 21:09
@Polacy2016: hiter w hokej na lodzie bo był biały
A stalin w kto dłużej wytrzyma bez jedzenia
Odpisz
29 września 2017, 21:18
@Polacy2016: w Hearts of Iron. Największy Live Action RTS w historii.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 21:26
zgadzam sie chociaż dodatki niszczą trochę te gre
Odpisz
4 października 2017, 17:08
@Polacy2016: jak kolega zapytał o to na religii bo katechetka zapowiedziaha się na początku, że : "poruszymy temat gier powodujcych agresje" to ona odpowiedziała, że "Hitler był ministrantem"
wniosek: HITLER DID NOTHING WRONG
Odpisz
5 października 2017, 13:30
@Polacy2016: W strategie czasu rzeczywistego.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 21:03
Żeby gra "zrobiła" z kogoś mordercę musi on już wcześniej mieć problemy psychiczne, gra może tylko być takim jakby "zapalnikiem".
Odpisz
4 października 2017, 18:29
@CrazySnail: takim "zapalnikiem" mogą też być książki lub telewizja.
Odpisz
29 września 2017, 20:58
Gry są złe! Zniszczą Cię!
Odpisz
4 października 2017, 12:44
@DMCJCD: I twoją matkę też!
Odpisz
4 października 2017, 14:50
@jarek200211: Rośnijcie... Kwiatki... Zdrowe..
Odpisz
4 października 2017, 14:32
GTA nauczyło mnie zabijać
Odpisz
4 października 2017, 12:37
Jestem ciekaw ile osób twierdzi, że gry nie powodują agresji, ale jednocześnie uważają islam za źródło terroryzmu :v
Odpisz
4 października 2017, 13:02
@anonymoose: Islam nie jest źródłem terroryzmu, lecz religia pokoju to też nie jest...
Odpisz
4 października 2017, 13:37
@panther500: Żadna religia nie powinna być nazywana religią pokoju.
Odpisz
4 października 2017, 13:59
@anonymoose: W koranie jest cytat ze maja podejsc do innowiara i go ciachnac mieczem k
Odpisz
4 października 2017, 14:35
@AZKABANA: Czyli cytat namawiający do stosowania przemocy jest be, ale gra polegająca na zabijaniu cacy?
Odpisz
4 października 2017, 14:48
@anonymoose: tak, ponieważ gra nie namawia do tego
Odpisz
4 października 2017, 15:12
To w sumie wina ludzi.
Odpisz
4 października 2017, 16:06
a pozatym w grze zabijasz WIRTUALNE postacie a jeżeli zabijasz z powodu gry to prawdopodobnie już wcześniej ci biło na dekiel
Odpisz
4 października 2017, 16:42
@ponczeq: Jeżeli ktoś zabija z powodu książki to też musiało mu wcześniej "walić na dekiel" :v
Odpisz
4 października 2017, 17:01
@anonymoose: ale ty nie przypi***alasz się do kryminalnych książek, a konkretnie do gier. Twoje rozumowanie nie ma sensu
Odpisz
4 października 2017, 17:15
Chodzi mi po prostu o to, że twiedzenie że gry strzelanki nie oswajają z zabijaniem, jest moim zdaniem głupie.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2017, 17:28
@anonymoose: Zostałeś zhejtowany strzałkami, ale nikt nie był w stanie dostarczyć argumenty obalające twoje jak najbardziej logiczne twierdzenia.
Kocham Jeja
Odpisz
4 października 2017, 17:37
@anonymoose: Gry nie oswajają z zabijaniem. Normalni gracze, nie posiadający problemów psychicznych dobrze rozróżniają świat wirtualny od rzeczywistego. W grze zabicie kogoś to kwestia kliknięcia kliku przycisków. W rzeczywistości to wygląda TROCHĘ inaczej. A co do islamu: większość muzułmanów jest pokojowymi ludźmi. Jednak niewielka część ekstremistów interpretuje Koran na swój spaczony sposób i jest gotowa dla niego zabijać. Do takiej sytuacji może dojść najprawdopodobniej w każdej religii, dlatego powinniśmy unikać ich klasyfikowania jako "religie pokoju" lub "religie terroryzmu".
Odpisz
4 października 2017, 17:40
@martyna2112: Obecnie w Burmie funkcjonuje grupa ekstremistycznych buddystów :P
Tak tylko dorzucam jako ciekawostkę
Odpisz
30 września 2017, 07:56
To nie gra zrobi ciebie zabójcę, to państwo po obowiązkowej służbie wojskowej zrobi
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 21:36
Mówi że są złe, a nie grali.
Odpisz
29 września 2017, 21:03
Zastanawia mnie w co grali średniowieczni Hiszpanie.
Odpisz
29 września 2017, 21:05
@Deprecha: w karty: w pokera, w makao. W wojnę. Stąd się wzięła konkwista.
Odpisz
29 września 2017, 21:01
Mogą u ciebie wywołać chęć bycia takim jak postać, o ile jesteś przegrywem który bierze wszystko na poważnie
Odpisz
29 września 2017, 20:59
jeżeli zamach to tylko w Norwegii po zdobyciu obywatelstwa będę żył w ich więzieniu jak władca i pan
Odpisz