I co my bedziem tera jedli?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Nie zadzieraj z bobrami
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2025, 14:34
@KontoUsunięte: oni są w Arabii Saudyjskiej
Odpisz
Edytowano - 7 października 2017, 19:30
to ja tylko dodam że biedronka, nie jest ku*wa polska, ona jest portugalska...
Odpisz
8 października 2017, 09:55
@kokosek112: A oni są w Niemczech...
Odpisz
8 października 2017, 01:11
To może Janusze biznesu założą tam własne biedronko-imperium?
Odpisz
7 października 2017, 20:15
TYLKO ŁÓDZKI WIDZEW
Odpisz
5 października 2017, 19:55
nie będzie świeżaków
Odpisz
5 października 2017, 23:04
@D2222222222: może bedo lidlaki
Odpisz
5 października 2017, 23:39
@J0N3k: no w sumie po krajobrazach widać , że to Niemcy
Odpisz