Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2017, 07:24
A się spytam co w tym złego?Nie wiesz, czy chcesz na to iść, nie chcesz piracić, więc pozostaje Polsat. \________/ <--- kosz na hejty
Odpisz
6 października 2017, 20:21
To ostatnie pasuje do typowego Janusza
Odpisz
8 października 2017, 15:13
@Patriq: Oj tak
Odpisz
8 października 2017, 14:00
halohaloadminusunąłwątek
Odpisz
6 października 2017, 19:26
Albo na HBO lub Canal + jest wcześniej niżna Polsacie i bez reklam
Odpisz
6 października 2017, 19:49
@Filipiasty142: Ale trzeba zapłacić :)
Odpisz
8 października 2017, 13:16
@BonnieThePirate: z UPC jest tanio HBO
Odpisz
8 października 2017, 13:06
Ja tam lubie do kina chodzić, nie to co somsiad pirat z interneta sściomga.
Odpisz
6 października 2017, 22:01
Ja sobie zrobiłem premierę ostatnio władcy pierścieni
Odpisz
6 października 2017, 19:57
Oglądanie memów związanych z filmem
Odpisz
Edytowano - 6 października 2017, 19:54
Obejrzeć tylko zwiastun, i na nim wyrobić opinię o filmie
Odpisz
6 października 2017, 19:51
Poproszenie kogoś aby poszedł do kina na film, zapamiętał wszystkie sceny i tobie opowiedział
Odpisz
6 października 2017, 19:27
Odpisz
6 października 2017, 18:59
Nagrywanie filmu w kinie ziemniakiem żeby potem wysłać go do internetu w formacie DVD żeby ktoś to wciągnął i wysłał do Polsatu
Odpisz
6 października 2017, 19:22
@Krzyniu: czym? ?!
Odpisz
6 października 2017, 18:58
chciałbym obejrzeć emoji movie ale wstyd mi iść do kina.
kiedy to będzie w internecie?
Odpisz
6 października 2017, 19:00
chcę tylko zobaczyć czy to serio gniot czy może jakiś niezły film.
Odpisz
6 października 2017, 19:01
Gniot.
Odpisz
6 października 2017, 19:02
@creeper_girl: ja nie widziałem filmu, może mi się spodoba.
Odpisz
6 października 2017, 19:39
@creeper_girl: Dobrze, narzucaj opinie dalej, dalej...
Odpisz
8 października 2017, 17:20
to gniot
111111111111111
Odpisz
6 października 2017, 18:57
Polsat to jakaś telewizja tak?
Odpisz
6 października 2017, 19:00
@VladPutin: Nie, stacja paliw.
Odpisz
6 października 2017, 19:01
@VladPutin: biuro podróży
Odpisz
6 października 2017, 19:46
@VladPutin: Polsat is live Polsat is love
Odpisz
9 października 2017, 14:45
@VladPutin: płyn do płukania naleśników
Odpisz
6 października 2017, 18:57
Na ostatnim powinien być Janusz
Odpisz
6 października 2017, 19:02
@razor88: tak może być?
Odpisz