Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2017, 22:01
@siewca_wiatru : nie wieże ci
Odpisz
9 października 2017, 03:19
Czy ta pani podatek znosić chce
Odpisz
8 października 2017, 02:16
lubiła tańczyć, pełna radości tak
zawsze płaciła VAT
Odpisz
9 października 2017, 00:42
@kubakk12: nie rozumiałem, kiedy mówiła mi "dzisiaj ostatnia z rat"
Odpisz
8 października 2017, 22:23
Czy ta pani ten podatek chce?
Odpisz
8 października 2017, 19:14
Czy mógłbym prośić aby pod tym komentarzem ktoś podał mi wszystkie memy powstałe dzięki temu zdjęciu? Zapłacę.
Odpisz
8 października 2017, 19:20
@ben1794: Ile?
Odpisz
8 października 2017, 19:50
.
Odpisz
8 października 2017, 20:29
@Tymek590: taktyczny jednorużec
Odpisz
8 października 2017, 21:05
Odpisz
8 października 2017, 22:21
@CousinJoe: są jeszcze przynajmniej dwa
Odpisz
8 października 2017, 22:22
Odpisz
9 października 2017, 09:34
Płacę 100 lennydolarów za mema
Odpisz
8 października 2017, 21:28
I'm running out scared of VAT
Odpisz
8 października 2017, 20:29
te memy sa bardzo smieszne
Odpisz
8 października 2017, 20:28
CHŁOPAK Z GITARĄ....
nie płaci podatków kuhfa
Odpisz
8 października 2017, 20:06
Czy ta pani tego pana spłacać chce...
Odpisz
7 października 2017, 09:17
Uwaga telewidzowie!
W najbliższą sobotę o 20.00 rozpocznie się w Sejmie koncert ku czci Prezesa Kaczyńskiego, wystąpi m.in. Zespół Vat, zapraszamy, koncert będzie transmitowany na wszystkich kanałach TVPis
Odpisz
8 października 2017, 19:10
@EmielRegis: Nie zapominajmy o zespole Dżem i piosence Vatcie moja żono
Odpisz
8 października 2017, 19:37
@EmielRegis: Oczywiście bilet doliczamy do podatku z małymi odsetkami
Odpisz
8 października 2017, 19:21
😂😂😂😂
Odpisz
8 października 2017, 19:18
było
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 08:38
@siewca_wiatru: proszę o linka, nie z gry
Odpisz
9 października 2017, 19:24
@kacp80: niestety nie chcę mi się szukać ale możesz mi zawsze zaufać
Odpisz
8 października 2017, 19:09
Kiedy chciałeś sobie pograć ale jakiś ch*jec zaje**l Ci gitarę
Odpisz
8 października 2017, 19:01
Czy ta pani więcej VATu chce?
Odpisz
8 października 2017, 19:01
nie wiem nie wiem
Odpisz