Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2020, 20:32
Ja jestem jeszcze pamiętam dyskietki 5,25 cala! W liceum używaliśmy 😄
Odpisz
17 kwietnia 2020, 20:27
No właśnie, dlaczego nadal to jest symbol zapisu pliku?
Odpisz
4 sierpnia 2018, 14:19
dyskietka
Odpisz
30 kwietnia 2016, 21:00
Mój komputer to jeszcze czyta.
Odpisz
13 lipca 2018, 11:51
@pawelo320: 2018 i mój też :u
Odpisz
13 lipca 2018, 13:40
@Nyanfetamina: obudowa ma... 20 lat... mój tato (mówię tak z szacunku bo "ojciec" uznaję za zbyt szorstkie)
odkupił od Niemca, który chciał go wyrzucić. Gry a'la WoT czy WAr thunder chodzą 5,5/10
PS wnętrze nowe a obudowa ma 20 lat...
Odpisz
13 lipca 2018, 14:03
@pawelo320: Mam podobnie, chociaż są i w nim części niemożliwie stare
Odpisz
28 marca 2013, 21:31
"Dzisiejsze dzieciaki nie mają pojęcia co to jest"
1.Po co im to wiedzieć? Wiąże się to z poczuciem bycia Polakiem, patriotyzmem?
2. Większość wie
3. Dlaczego mielibyśmy się dziwić i zasmucać tym faktem skoro dyskietek się już nie używa (bądź rzadko używa), więc najmniejsi nie mogą wiedzieć CO TO JEST?
Odpisz
17 stycznia 2015, 22:17
@Gold123: I ich nie produkują...
Odpisz
28 marca 2013, 16:28
Mam parę na pamiątkę. Kiedyś, jedna złamała mi się w kieszeni
Odpisz
28 marca 2013, 18:45
@CzarneSombrero: Też jeszcze mam kilka.
Odpisz
24 marca 2014, 15:25
@CzarneSombrero: ja też i mam jedną zepsutą bo miałam na infe :/
Odpisz
7 sierpnia 2013, 06:23
Znaczek zapisu z GTA! xD
Odpisz
29 marca 2013, 14:27
Ah dyskietki, mimo że mam ich tylko kilka budzą wspomnienia -,-
Odpisz
29 marca 2013, 09:07
Dzieci to jest Dyskietka a nie coś od kosmitów
Odpisz
29 marca 2013, 08:10
Ja miałam kiedyś przynieść dyskietkę do szkoły na infe
Odpisz
29 marca 2013, 08:00
ja mam jeszcze czytnik dyskietek w komputerze...
Odpisz
28 marca 2013, 21:05
dzisiejsze dzieciaki nie traktowały dyskietki jako coś normalnego
Odpisz
28 marca 2013, 20:31
Jaka kupa... ja to na besty wstawiłem lepjej przerobione, a to takie byle co
Odpisz
28 marca 2013, 20:16
to dyskietka. a mam 11 lat
Odpisz
28 marca 2013, 17:45
This is Spa... to znaczy Dyskietka!
Odpisz