Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

17 kwietnia 2020, 20:32

Ja jestem jeszcze pamiętam dyskietki 5,25 cala! W liceum używaliśmy 😄

Avatar Tomasz1977

17 kwietnia 2020, 20:27

No właśnie, dlaczego nadal to jest symbol zapisu pliku?

Avatar pusheenthebest

4 sierpnia 2018, 14:19

dyskietka

Avatar pawelo320

30 kwietnia 2016, 21:00

Mój komputer to jeszcze czyta.

Avatar Nyanfetamina

13 lipca 2018, 11:51

@pawelo320: 2018 i mój też :u

Avatar pawelo320

13 lipca 2018, 13:40

@Nyanfetamina: obudowa ma... 20 lat... mój tato (mówię tak z szacunku bo "ojciec" uznaję za zbyt szorstkie)
odkupił od Niemca, który chciał go wyrzucić. Gry a'la WoT czy WAr thunder chodzą 5,5/10

PS wnętrze nowe a obudowa ma 20 lat...

Avatar Nyanfetamina

13 lipca 2018, 14:03

@pawelo320: Mam podobnie, chociaż są i w nim części niemożliwie stare

Avatar Gold123

28 marca 2013, 21:31

"Dzisiejsze dzieciaki nie mają pojęcia co to jest"
1.Po co im to wiedzieć? Wiąże się to z poczuciem bycia Polakiem, patriotyzmem?
2. Większość wie
3. Dlaczego mielibyśmy się dziwić i zasmucać tym faktem skoro dyskietek się już nie używa (bądź rzadko używa), więc najmniejsi nie mogą wiedzieć CO TO JEST?

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 22:17

@Gold123: I ich nie produkują...

Avatar CzarneSombrero

28 marca 2013, 16:28

Mam parę na pamiątkę. Kiedyś, jedna złamała mi się w kieszeni

Avatar jagoda8171

28 marca 2013, 18:45

@CzarneSombrero: Też jeszcze mam kilka.

Avatar Equilibrium

24 marca 2014, 15:25

@CzarneSombrero: ja też i mam jedną zepsutą bo miałam na infe :/

Avatar portugas123

7 sierpnia 2013, 06:23

Znaczek zapisu z GTA! xD

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2013, 14:27

Ah dyskietki, mimo że mam ich tylko kilka budzą wspomnienia -,-

Avatar oQees

29 marca 2013, 09:07

Dzieci to jest Dyskietka a nie coś od kosmitów

Avatar karolina8903

29 marca 2013, 08:10

Ja miałam kiedyś przynieść dyskietkę do szkoły na infe

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2013, 08:00

ja mam jeszcze czytnik dyskietek w komputerze...

Avatar Baca_online

28 marca 2013, 21:05

dzisiejsze dzieciaki nie traktowały dyskietki jako coś normalnego

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2013, 20:31

Jaka kupa... ja to na besty wstawiłem lepjej przerobione, a to takie byle co

Avatar KatanW10

28 marca 2013, 20:16

to dyskietka. a mam 11 lat

Avatar Sempu

28 marca 2013, 17:45

This is Spa... to znaczy Dyskietka!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobrze czasem się oderwać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka