Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2017, 17:11
Kolejny gówniany obrazek tego typu. Czy ktokolwiek tu nie myśli stereorypowo? Zwierzęta mają różne charaktery, trochę jak ludzie. Ja osobiście wolę koty ale nie obrażam psów i ich fanów.
Odpisz
11 października 2017, 17:37
@krzysztofina_z_sosnowca: same, kame
Odpisz
11 października 2017, 17:50
@krzysztofina_z_sosnowca: To się nazywa 'uśrednienie'.
Odpisz
11 października 2017, 18:32
@darcus: nie, to generalizacja. Autor ogranicza koty tylko do jednego typu kotów takiego który, nawet nie przeważa. To wszystko zależy od tego jak wychowamy albo jak sie sam wychowa.
Odpisz
11 października 2017, 20:26
@kokosek112: Doprawdy? Ciekawe zatem dlaczego takie opinie na temat kotów pochodzące od właścicieli kotów przeważają.
Odpisz
11 października 2017, 21:10
@darcus: ja miałem 3koty i kuzyni mają 2 i ich zachowanie nie pokrywa się to z tym co jest na obrazku, do kota poprostu trzeba s wyczuciem.
Odpisz
11 października 2017, 22:30
@kokosek112: I na doświadczeniach z trzema jedynie kotami opierasz ten pogląd, tak?
Odpisz
11 października 2017, 22:47
@darcus: tak + doświadczenia ze wszystkimi kotami w moim życiu.
Pamiętam, że w "Polityce" (mój tata czyta) był taki artykuł, który porównywał relacje kot - człowiek, do tej kot - bóg, swoja droga świetny artykuł. Ale zmierzając do konsensusu, koty to takie dośc dumne stworzenia i czasami jes ta duma wręcz rozpiera, ale ja osobiście wole kota, który sam przyjdzie do mnie i się przytuli niż psa który robi to z poczucia lojalności do człowieka.
Odpisz
11 października 2017, 23:00
@kokosek112: Wiesz, w sumie nawet nie chce mi się dyskutować na ten temat. Opierasz coś na własnej niereprezentatywnej próbce statystycznej i jesteś zakładnikiem efektu potwierdzenia - jak zresztą my wszyscy - więc moje argumenty niewiele tu zmienią.
Odpisz
11 października 2017, 21:14
Tego typu obrazki robią ludzie, którzy nie potrafią wytworzyć prawdziwej więzi z kotem.
Odpisz
11 października 2017, 22:32
@Dark_Dante: "Więź" z kotem? xD
Odpisz
11 października 2017, 22:51
@darcus: Nie jest niczym dziwniejszym, niż więź z innymi człowiekiem.
Odpisz
11 października 2017, 22:59
@Dark_Dante: Obawiam się kolego, że kocia psychologia wygląda ździebko inaczej.
Odpisz
11 października 2017, 21:03
>bądź mną,
>4 nad ranem,
>Czujesz, że coś cię smyra w ucho,
> ,,Co to ch*ja?".exe,
>Paczysz, a tam kot cię smyra, bo tęsknota dobija.
Odpisz
11 października 2017, 19:13
Ja mam 2 psy
Odpisz
8 października 2017, 17:47
czemu ona śpi nago?
Odpisz
8 października 2017, 18:44
@Mafutsuki: bo może?
Odpisz
8 października 2017, 21:35
@Mafutsuki: Bo jest ku*ewsko wygodnie
Odpisz
11 października 2017, 18:40
@Mafutsuki: To że bez koszulki to od razu nago?
Odpisz
11 października 2017, 18:06
Tylko załatwianie się to lepsza rzecz w kotach bo cię nie budzą
Odpisz
11 października 2017, 17:21
Odpisz
11 października 2017, 16:57
Kto normalny ma kuwetę w sypialni?
Odpisz
8 października 2017, 17:28
Czyżby moja kociszka była psem?
Odpisz
8 października 2017, 18:42
@Mijak: a to plot twist
Odpisz
8 października 2017, 18:43
@Mijak: moje dwie zachowują się tak jak pies na tym obrazku, z wyjątkiem tego z wypróżnianiem się, to z wypróżnianiem jest prawdziwe
Odpisz
8 października 2017, 18:41
Ale widzenie "Oka Saurona" to znowu nie taki minus
Odpisz
8 października 2017, 17:53
mój kot się mnie boi :______;
Odpisz
8 października 2017, 17:58
@EternalSailorMoon: to go nie bij poje*ie
Odpisz
8 października 2017, 18:02
@Normik: to silniejsze ode mnie kocham kiedy mnie błaga o litość swoim nędznym miauczeniem /s
Odpisz
8 października 2017, 17:50
Obrazek ma trochę racji, ale wszystko jest zdecydowanie za bardzo przerysowane i wygląda jak propaganda przeciwko kotom
Odpisz
8 października 2017, 17:42
Psy są lepsze od kotów [_________________________] uposledony słoik na hejty
Odpisz
11 października 2017, 18:50
@VladPutin: jakie hejty czerwone to poprostu "nie zgadzam się z opinią wyrazona w komentarzu" ja się z nią nie zgadzam bo osobiscie wole koty, ale rozumiem ze ktos moze miec inne zdanie.
Odpisz
8 października 2017, 17:32
Jak to mawiał Robert Górski "Kot jest dobry jedynie dlatego, że można go w każdej chwili kopnąć, a on ci nie odda"
Odpisz