memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 października 2017, 19:05
jak sie ten mam nazywa?
Odpisz
11 października 2017, 19:34
wpisz to co tam jest i bedziesz mial, ten mem nie ma konkretnej nazwy, co najwyżej fat controlerer
Edytowano - 11 października 2017, 19:57
Eksportowałam mema z Know Your Meme, i jeśli dobrze pamiętam to nazywał się 'The fat controller laughed' Chcesz szablon? Proszę :
12 października 2017, 14:49
@Unununium: dzięki wam
6 listopada 2018, 18:47
@kokosek112: "fat controlerer" śmieję się
7 listopada 2018, 00:23
już się nie śmieje bo umar
11 października 2017, 21:22
fat con- troll-er
8 października 2017, 17:33
Ja na ez opi***alam czteroosobowy kubełek w kfc, a gruby nie jestem takze tego
11 października 2017, 21:21
ah ten PolskiKacper123
11 października 2017, 19:42
Ja mam inaczej. Zawsze jak kupuje porcje dla 1 osoby to jem ją dwa dni.
8 października 2017, 20:19
Czemu ja to czytam głosem Tylera boże
Edytowano - 8 października 2017, 17:27
Było po Polsku chyba z półtorej roku temu albo i więcej
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 października 2017, 19:05
jak sie ten mam nazywa?
Odpisz
11 października 2017, 19:34
wpisz to co tam jest i bedziesz mial, ten mem nie ma konkretnej nazwy, co najwyżej fat controlerer
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 19:57
Eksportowałam mema z Know Your Meme, i jeśli dobrze pamiętam to nazywał się 'The fat controller laughed'
Chcesz szablon?
Proszę :
Odpisz
12 października 2017, 14:49
@Unununium: dzięki wam
Odpisz
6 listopada 2018, 18:47
@kokosek112: "fat controlerer" śmieję się
Odpisz
7 listopada 2018, 00:23
już się nie śmieje bo umar
Odpisz
11 października 2017, 21:22
fat con- troll-er
Odpisz
8 października 2017, 17:33
Ja na ez opi***alam czteroosobowy kubełek w kfc, a gruby nie jestem takze tego
Odpisz
11 października 2017, 21:21
ah ten PolskiKacper123
Odpisz
11 października 2017, 19:42
Ja mam inaczej. Zawsze jak kupuje porcje dla 1 osoby to jem ją dwa dni.
Odpisz
8 października 2017, 20:19
Czemu ja to czytam głosem Tylera boże
Odpisz
Edytowano - 8 października 2017, 17:27
Było po Polsku chyba z półtorej roku temu albo i więcej
Odpisz