Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
Fergus
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2017, 15:16
na religii, gdy katecheta to homofobiczny seksista >:|
Odpisz
13 października 2017, 15:24
@sleyia: Phi, u mnie w szkole jest nauczyciel który jest pedałem. Ubiera się jak pedał, chodzi jak pedał, mówi jak by mu wiertarką traktowano odbyt.
Odpisz
9 października 2017, 22:42
Czasami to najlepsze wyjście, kiedyś na polskim mieliśmy temat o starożytnej Grecji i każdy miał powiedzieć co takiego Grecy stworzyli. Chciałam powiedzieć Koloseum, ale akurat nie pamiętałam tej nazwy i przez to prawie powiedziałam holokaust
Odpisz
9 października 2017, 22:43
@Henzej: grecy i koloseum?
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 22:43
@reLik: Ch**, chodziło mi o Rzym, pomyliło mi się
Odpisz
10 października 2017, 01:10
@Henzej: Dlatego czasami warto mieć język za zębami :)
Odpisz
13 października 2017, 13:55
@Henzej: Kiedy nie wiesz czy Koloseum było w Grecji cz y w Rzymie, więc robisz Holokaust
Odpisz
Edytowano - 10 października 2017, 15:25
Kiedyś... Miałem rozstrzelać całą szkołę... Ale sie powstrzymałem. Jak myślicie? Może powinienem wznowić te plany? DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZU I DAJCE STRZAŁKE W GORE
Odpisz
10 października 2017, 15:16
"Ty no nie wiem jak tam two-..."
Odpisz
9 października 2017, 23:00
Ja często tak mam że chce powiedzieć coś przy nowych kolegach co bawiło moich starych ziomków ale ci nowi są bardziej normalni i raczej by się z tego nieśmiali i muszę się powstrzymywać.
Odpisz
9 października 2017, 22:51
kiedy zanim otworzysz usta ktoś inny zdąży odpowiedzieć ;-;
Odpisz
9 października 2017, 22:39
"Kiedy chcesz zdisować nauczycielke" pasowałoby lepiej...
Odpisz
9 października 2017, 22:40
@SzyMONECKI009: Każdy ma tak że chce zdissować nauczycielke ale nie chce przypału.Dlatego jq bluzgam na nauczycieli w mojej głowie.
Odpisz
9 października 2017, 22:41
@SzyMONECKI009: Nie lubię słowa "zdisować"
Odpisz
9 października 2017, 22:41
@wetekin: A ja jestem cicha woda i po cichu wystawiając środkowe palce... Bardzo dojrzałe
Odpisz
9 października 2017, 22:42
@Polandball966: zroastować?
Odpisz
9 października 2017, 22:42
@polandball1: Od razu lepiej xd
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 22:42
@Polandball966: nie mogłem znaleźć dobrego Polskiego zamiennika...
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 22:43
@SzyMONECKI009: Moim zdaniem takiego nie ma
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 22:43
@Polandball966: Nie musisz lubić. Ja też jakoś go nie uwielbiam ale wziąłem to słowo po prostu z komentarza Szymoneckiego.
Odpisz
9 października 2017, 22:44
@Polandball966: Zamiast roast lubie mówić,,zgasić,,
Odpisz
9 października 2017, 22:44
@wetekin: Jesteś jedną z pierwszy osób które na jeja powiedziały do mnie po imieniu...
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 22:45
@wetekin: Innym to słowo może się podobać, nie mam nic do takich osób.
Odpisz
9 października 2017, 22:45
@SzyMONECKI009: Masz mi za złe? I tak szybko zmieniłem na nick zanim ktoś odpisał XD
Odpisz
9 października 2017, 22:46
@wetekin: Nie ale dziwnie się, czuje, jakbyś mnie znał i mi mówił po imieniu... (czasem nie zrozumiesz moich uczuć xD)
Odpisz