Wejście musi być efektowne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2017, 23:25
"i wtedy wchodzę ja cały na biało"
Odpisz
Edytowano - 13 października 2017, 15:05
Napiszę w swoich postanowieniach życiowych, że kiedyś tak przebiorę swoje dziecko na bal przebierańców i dam do rączki linę z maskotką murzyna :P
Odpisz
13 października 2017, 11:29
O kurde, a myślałam że tylko ja tak wjeżdżam na lekcjelę
Odpisz
10 października 2017, 22:53
Od razu raźniej na sercu, ciemność znika
Odpisz
10 października 2017, 20:16
Kto ze mną jedzie tym cackiem?
Odpisz
Edytowano - 10 października 2017, 20:30
@Bright32: Ty wiesz, to jest wspaniałe. Jeśli autobus przewróciłby się na dach, moglibyśmy po prostu jechać dalej. Jadę z tobą.
Odpisz
10 października 2017, 20:33
@xmrocznax: Właśnie o to chodzi
Odpisz
10 października 2017, 19:58
Fajny Trek, ale nie wiem co w tym dziwnego, każdy tak wchodzi, więc nie ma się co chwalić... Normiki....
Odpisz
10 października 2017, 19:51
Odpisz
10 października 2017, 19:53
@Princess_Unattainable: Jak rozumiem jesteś żydem a ja SS manem
Odpisz
10 października 2017, 20:08
@EmielRegis: a ja jestem oficerem obozu więc no...
Odpisz