Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
iqhawe

11 października 2017, 14:53

ciekawe czemu jest czarny...

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 14:59

Bo ma być realistycznie

Avatar abuq1

11 października 2017, 17:48

@EmielRegis: Gdyby było realistycznie strzelałby do niego bez ostrzegawczych

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 18:21

@abuq1: Gdyby było realistycznie murzyn miałby kradzione adidasy i plazmę pod pachą

Avatar abuq1

11 października 2017, 18:28

@EmielRegis: Gdyby to było realistyczne biegłby do KFC zahaczając o stoisko z arbuzami

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 18:30

@abuq1: Gdyby to było realistyczne to goniłoby go KKK

Avatar abuq1

11 października 2017, 19:00

@EmielRegis: Gdyby to było realistyczne miałby kolegę trzymającego go na łańcuchu

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 19:05

@abuq1: Gdyby to było realistyczne kolega by go zastrzelił i ukradł adidasy

Avatar abuq1

11 października 2017, 19:06

@EmielRegis: Gdyby to było realistyczne rapowałby

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 19:11

@abuq1: Gdyby to było realistyczne to co drugie słowo to byłoby nigga

Avatar abuq1

11 października 2017, 19:13

@EmielRegis: Gdyby to było realistyczne po poruszeniu się zostałby rozstrzelany przez 10 policjantów

Avatar EmielRegis

11 października 2017, 19:15

@abuq1: Gdyby to było realistyczne to jego czarne ziomki zdemolowałyby całe miasto podczas protestów

Avatar abuq1

11 października 2017, 19:46

@EmielRegis: Gdyby to było realistyczne to czarny byłby nietykalny przez poprawność polityczną

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka