Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pilne
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2017, 00:24
za dużo memów na dziś, dobranoc wszystkim
Odpisz
12 października 2017, 00:40
@benben7: Memów nigdy nie jest za dużo
Odpisz
12 października 2017, 16:09
@benben7: Memy ratują życie
Odpisz
12 października 2017, 16:12
@vince_: powinni w szkole uczyć memòw pierwszej pomocy
Odpisz
12 października 2017, 17:08
@Strex: Złe u kreskowane xd
Odpisz
12 października 2017, 18:42
@Strex: Powinien być przedmiot w szkole "Memologia" i powinni go uczyć
Odpisz
12 października 2017, 18:44
Z takiego przedmiotu chyba każdy z jeja miałby 6 albo najwyżej 5.
Odpisz
12 października 2017, 20:42
@vince_: najniżej dostał by 4
Odpisz
12 października 2017, 20:43
Proncess_Unnatainable czy jak jej tam dostała by 1 xd
Odpisz
12 października 2017, 20:49
@kamykPL: a kura preriowa?
Odpisz
12 października 2017, 21:04
@benben7: Może 2+
Odpisz
12 października 2017, 22:36
@kamykPL: Tak samo z kacp80.
Odpisz
14 października 2017, 17:47
@vince_: Zna ktoś z was definicję słowa mem?
Odpisz
15 października 2017, 01:59
@xGokios3k:
Odpisz
13 października 2017, 23:53
Na sucho, heh wiecie, że na sucho hehe
Odpisz
12 października 2017, 19:07
Zamiast 4,50 zapłaciłem 4,45
Odpisz
12 października 2017, 18:59
Zabiłem syna prezydenta w alternatywnym Wszechświecie... A później ożeniłem się z pierwszą damą... i zostałem zabity dla majątku... to była dziwna linia czasu
Odpisz
12 października 2017, 06:42
Odpisz
12 października 2017, 15:18
@Krzyniu: nie spodziewałam się tego orderu
Odpisz
12 października 2017, 18:35
@Pieselek12: nie spodziewałem się tego komentarza
Odpisz
12 października 2017, 18:45
@Krzyniu: nie spodziewałem się tylu strzałek
Odpisz
12 października 2017, 18:46
@benben7: 666, to jakiś znak
Odpisz
12 października 2017, 17:56
Odpisz
12 października 2017, 16:58
Beczka śmiechu
Odpisz
12 października 2017, 15:48
Też miałem kiedyś taki problem tylko że zamiast załadować zmywarkę wyr*chałem feministkę
Odpisz
12 października 2017, 16:18
@PazdanBoy: to jedno i to samo
Odpisz
12 października 2017, 15:31
jak szybko weszło na główną
Odpisz
12 października 2017, 15:07
to uczucie kiedy obrazek ma pokazywać śmieszną odpowiedź na jakieś pytanie, a jejaki robaki odpowiadają na to pytanie xD
Odpisz
12 października 2017, 08:30
obrazalem taką tępą pi**e z mojej klasy na fb a ona powiedziała wychowawczyni która jej nie chciała wierzyć xD
Odpisz
12 października 2017, 10:09
@Nabial420: Umieram XD
Odpisz
12 października 2017, 15:03
@Nabial420: Tak to jest gdy ma się 7 lat i zna słowo ku*wa
Odpisz
12 października 2017, 05:46
ja przedwczoraj ukradłem garść cukierków z pobliskiego sklepu.udalo sie bo nie mają kamer a sprzedawca wyszedl
Odpisz
12 października 2017, 06:37
@nzbn9jo: czekaj ide mu powiedziec
Odpisz
12 października 2017, 07:25
@nzbn9jo: bagiety jado
Odpisz
12 października 2017, 08:03
@nzbn9jo:
Odpisz
12 października 2017, 09:12
@Akairchan:
Odpisz
12 października 2017, 10:08
@nzbn9jo: To pewnie przez te gry.
Odpisz
12 października 2017, 15:06
@nzbn9jo:
Odpisz
12 października 2017, 15:20
@nzbn9jo: Ale gangster z cb
Odpisz
12 października 2017, 17:21
@nzbn9jo:
Odpisz
12 października 2017, 19:01
@nzbn9jo: straciłem do Ciebie szacunek
W moich oczach jesteś podludziem
Odpisz
12 października 2017, 21:14
@lorax12: kk
Odpisz
12 października 2017, 09:48
Odpisz
12 października 2017, 15:16
@kawaej0:
Odpisz
12 października 2017, 07:50
palenie zioła, chodzenie po opuszczonych budynkach prywatnych, bójki, obrażanie w internecie, przypadkowa kradzież reklamówki z biedronki i wiele innych rzeczy
Odpisz
12 października 2017, 11:49
@Sp1zg4nY: wszystko spoko ale.. KRADZIEŻ REKLAMÓWKI?!
Odpisz
12 października 2017, 14:38
@hehineji: myślałem, że jest darmowa, a dwa złote kosztowała
Odpisz
12 października 2017, 15:28
@Sp1zg4nY: musisz iść za to do więzienia o zaostrzonym rygorze
Odpisz
12 października 2017, 15:38
jak z ziołem
Odpisz
12 października 2017, 15:57
@pibo007: jak jak zioła?
Odpisz
12 października 2017, 16:11
@Sp1zg4nY: mocną fazę miałeś?
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 16:49
@pibo007: jak się pali jakieś rozmaryny i koperek to nie ma fazy
Odpisz
12 października 2017, 20:20
@pibo007: paliłem 6 razy czyste zioło, ale fazy nie miałem :/
Odpisz
12 października 2017, 20:24
@Sp1zg4nY: to czemu ku*wa dzwoniłeś na policje jak zobaczyłeś zygzaka na dywanie i mówiłeś żeby wzięli tego węża bo cie upie**oli
Odpisz
12 października 2017, 22:07
to nie byłem ja.. wkręcili mnie, że mam połamane nogi i nie mogłem się doczołagać do tego dywanu niby
Odpisz
12 października 2017, 07:46
kek
Odpisz