Uwierz mi, że mogło być gorzej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2021, 13:34
Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy
Odpisz
14 października 2017, 00:10
o co chodzi z tymi lidlakami? to nie jest żaden bait?
(___) <-- słoiczek na hejty
Odpisz
14 października 2017, 09:17
@CuteKitty: W porównaniu do "świerzakuw" są po prostu szpetne, a Lidl chciał zrobić Biedronce konkurencję.
Odpisz
14 października 2017, 09:48
@NeedCoolGames: czyli one naprawdę istnieją?
Odpisz
14 października 2017, 09:50
@CuteKitty: Tak i już niestety widziałem niejednego...
Odpisz
14 października 2017, 11:11
@NeedCoolGames: dziękuję bardzo za odpowiedź ;_; chyba przestaję wierzyć w ludzkość przez te lidlaki..
Odpisz
14 października 2017, 10:48
te lidlaki to są naćpane świeżaki
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 16:12
Moja siostra wybija się poza system i zbiera zwierzęta za Stokrotki. Ostatnio obiecała mi, że za następny zestaw naklejek weźmie dla mnie pandę. Ma już tygrysa i papugę.
Odpisz
12 października 2017, 22:18
@Mikatrix: ej ładne one
Odpisz
12 października 2017, 22:18
@apappap: no może oprócz tygrysa trochę naćpany
Odpisz
12 października 2017, 22:27
@apappap: Właśnie dlatego chcę pandę.
Odpisz
13 października 2017, 08:08
@Mikatrix: miś polarny fajny
Odpisz
13 października 2017, 14:16
@Ziemniak_Illuminati: W stokrotce, do której jeździmy, już się skończyły.
Odpisz
13 października 2017, 20:08
@apappap: Chce tygrysa, wyobrazam sobie jak zestone'owany patrze na niego z kolegami i widze ze tez mu sie podoba faza xD
Odpisz
13 października 2017, 20:10
@Mikatrix: slonik jest doje**ny
Odpisz
13 października 2017, 23:48
@Mikatrix: brałabym goryla
Odpisz
14 października 2017, 01:16
@Mikatrix: 3600zł za maskotkę + gratisy XD
Odpisz
14 października 2017, 01:31
@makajet: Ten wspomniany album, to zwykły album z naklejkami. za 30 złotych masz paczkę (chyba) 5 naklejek i jedną naklejkę na pluszaka. aby dostać pluszaka trzeba (chyba) 12 naklejek.
Odpisz
14 października 2017, 09:17
@Mikatrix: Moja mama zbiera naklejki w stokrotce
Odpisz
14 października 2017, 06:51
wszystko może byc dildo
Odpisz
14 października 2017, 02:20
Lidlaki Bydlaki
Odpisz
13 października 2017, 23:52
Lidl - robisz to źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
Odpisz
12 października 2017, 15:51
Dokładnie dziwne te dildosy sprzedaje lidl
Odpisz
13 października 2017, 21:37
@PazdanBoy: Lidlosy
Odpisz
13 października 2017, 21:13
Lidlaki to efekt kazirodczego związku pomiędzy świeżakami
Odpisz
12 października 2017, 15:48
Lidlaki to niedorobione świerzaki.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 16:37
@Zakapturzony13579: Tego nawet nie można świerzakami nazwać
Odpisz
13 października 2017, 21:06
@Zakapturzony13579: Świerzaki po narkotykach
Odpisz
13 października 2017, 20:51
Mi sie zdaje że coś takiego jak świerzaki było z 7 albo 5 lat temu w piotrze i pawle
Odpisz
13 października 2017, 20:14
tylko świerzaki nie były stworzone przez biedronke
Odpisz
13 października 2017, 20:49
otóż były
Odpisz
13 października 2017, 22:42
@reLik: dobra, nie będe sie kłocił z jakimś przypadkowym plebsem z internetu którego argumentem jest nie i ch*j
Odpisz
Edytowano - 13 października 2017, 22:46
biedronka jest portugalska i to jest ich nazwa swiezakow
Odpisz
14 października 2017, 08:20
@reLik: pozamiatane xd
Odpisz
14 października 2017, 10:43
@reLik: tylko że w porugalii też jest lidl i oni to pierwsi wypuścili
Odpisz
13 października 2017, 20:12
ten po prawej wygląda jakby mu ośmiornica na głowie usiadła
Odpisz
12 października 2017, 17:56
Ale lidlaki były pierwsze
Odpisz
12 października 2017, 16:16
prawie żygłem
Odpisz