Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2017, 11:35
Po ch*j Pioter narzeka?Powinien całować Janusza po rękach za taki prezent.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 11:45
@Andrzej_Duda: ale on chcioł tego nowego
Odpisz
14 października 2017, 11:45
@Andrzej_Duda: Zresztą zajebista biedronka,jak można kupić Battlefronta 2 w pudełku.
Odpisz
14 października 2017, 11:47
@Andrzej_Duda: Tylko skąd pioter weźmie ps2 :v
Odpisz
14 października 2017, 11:47
@Andrzej_Duda: tak tylko że może nie ma ps2
Odpisz
14 października 2017, 11:47
@MrRolan: Stary jest bardziej zajebisty.Nieh nie narzeko gówniok jeden.
Odpisz
14 października 2017, 12:32
@polandball1: W tym samym czasie ;-;
Odpisz
14 października 2017, 14:19
@Andrzej_Duda: A może już ma starego Battlefronta 2? Albo nie ma PS2?
Odpisz
17 października 2017, 18:01
@HuboX600: to emulator
Odpisz
17 października 2017, 18:09
@roooomek: pioter ma xboxa360 pewnie :>
Odpisz
17 października 2017, 18:17
@Andrzej_Duda: on nie narzeka, to łzy szczęścia i wdzięczności
Odpisz
17 października 2017, 20:40
@Andrzej_Duda: Cyba całować Janusza po sandałach
Odpisz
26 października 2017, 18:58
@Adi34: O ku*wa rekord szczałek.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2017, 19:01
@Andrzej_Duda: gratuluję :D mój to 112
Odpisz
26 października 2017, 20:04
@Andrzej_Duda: Równo 100 aż szkoda psuć
Odpisz
26 października 2017, 20:09
@Adi34: Nawet ku*wa nie próbuj.
Odpisz
26 października 2017, 20:12
@Andrzej_Duda: A mogę dać strzałkę w dół ale będzie się liczyć jako w górę
Odpisz
26 października 2017, 20:13
@Adi34: K.Ilość strzałek w górę będzie podzielna,przez ilość strzałek w dół.
Odpisz
26 października 2017, 20:16
@Andrzej_Duda: ProsZ
Odpisz
26 października 2017, 20:16
@Adi34: No i zajebiście.
Odpisz
19 października 2017, 11:36
Nie wiem o co wam chodzi w gierkę zagrywałem się i zagrywam wciąż, naprawdę zajebista kampania i tryb przejmowania galaktyki.
Odpisz
14 października 2017, 11:39
Chcialby ktos kupic ps2?
Odpisz
17 października 2017, 19:38
Za ile?
Odpisz
17 października 2017, 20:27
to ode mnie też mam 2
Odpisz
18 października 2017, 15:06
@Agario: 100
Odpisz
18 października 2017, 08:33
Będzie się smucił póki nie zagra. Bo wtedy łzy smutku zamienią się w łzy radości i niedowierzania, że tak dobra gra może być z 2005 a niekoniecznie z 2017!
Odpisz
17 października 2017, 20:08
SW BF II 2005:
-Brak płatności w grze
-w ch*j map
-mody
-możliwość grania na 64 graczy
-tryb galactic conquest
SW BF II 2017
-pay2win
-kilka map
-brak modów
-maks 32 graczy
-brak galactic conquest
Odpisz
17 października 2017, 21:14
@RpLay: staru
ch**owa grafika
slabe sterowanie
okropny balans
bral graczy
Odpisz
17 października 2017, 21:33
@Youtuber:
1.gothic, gta sa,fallout 2
2.donna mamma es huiochita
3.Co złego jest w sterowaniu każda gra ma swoje
4.Średnio to komuś przeszkadzało w tamtym okresie
5.Dziwi cię to
Sugeruje że jesteś takim pioterem z tego obrazka
Odpisz
17 października 2017, 23:58
@RpLay: To jest jeszcze wersja BETA, ale Pay2Win to przesadzili :/
Odpisz
18 października 2017, 05:42
@Youtuber: mi się ku*wą rzygać chce jak widzę że ktoś narzeka na grafikę w grze
Odpisz
18 października 2017, 06:15
@apappap: niekazdy lubi grac w gry ktore wygladaja jak gothic szczegolnie ze mamy 2017 ROK
Odpisz
18 października 2017, 06:21
@RpLay: toporne i niewygodne sterowanie jest raczej minusem ale jak kto lubi...
nw jak jest w innych ale w gta sa jest coraz mniej graczy. albo przestaja grac bo nudy albo przechoda na inne gta najczesciej gta V
Odpisz
18 października 2017, 07:41
@RpLay: Ale w SW BF 2017 jest lepsza grafika więc BF II 2005 jest do du*y
Odpisz
18 października 2017, 07:24
Ja bym się z takiej bardziej ucieszył...
Odpisz
18 października 2017, 05:38
Ja mam 3 :/
Odpisz
17 października 2017, 23:04
ale się starał
Odpisz
17 października 2017, 23:01
Nowy "Battlefront 2" to podróba prawdziwego "Battlefronta 2".
Odpisz
17 października 2017, 20:26
Przecież to zajebisty klasyk
Odpisz
14 października 2017, 11:50
Może to co napiszę będzie śmieszne, ale udało mi się kupić dosyć fajne gry w biedrze, a mianowicie:
Spintires oraz HoI 3 Złotą Edycję, także tego ....
Odpisz
14 października 2017, 12:17
@Znajomy22: Ja zdobyłem tam Serious Sama 3 i AC IV za 20 zł także...
Odpisz
17 października 2017, 19:48
@Znajomy22: Ja heroes 5
Odpisz
Edytowano - 17 października 2017, 19:35
O co Pioterowi chodzi? Dostał wersję platinum, może grać online i jeszcze narzeka.
Odpisz
17 października 2017, 19:33
Pioter ale to fajna giera a tamta i tak by Ci kompa w powietrze wyje*ała
Odpisz
17 października 2017, 19:06
pioter teraz bydzie na jutubie kryncił pioter rub kariere z batylfildem
Odpisz
17 października 2017, 18:23
A U C H O N L I N E S P I E L B A R
Odpisz