Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2017, 16:47
Dlaczego coś mu tryska z lewego sutka ?! >_<
Odpisz
21 października 2017, 12:50
albo mi się wydaję, albo jakieś stare to jest
Odpisz
20 października 2017, 17:41
W sumie...
Odpisz
18 października 2017, 16:14
Takie mięśnie aż niesmacznie wyglądają D;
Odpisz
18 października 2017, 20:03
To pewnie przez pozycję i oliwkę :/
Odpisz
18 października 2017, 20:20
@kamykPL: Taki przypakowany ziomek nawet bez tego wygląda niesmacznie ¯\_(ツ)_/¯
Zbyt umięśnieni ludzie niezbyt mi się podobają.
Odpisz
18 października 2017, 20:29
Łapy i klata akurat spoko, tylko ta reszta..
Odpisz
Edytowano - 18 października 2017, 20:32
@kamykPL: Jezu, no właśnie nic nie jest spoko!
Nie podobają mi się tacy ludzie, kurczę. Ani klata, ani "łapy" ani reszta.
Odpisz
18 października 2017, 20:36
Wolisz tego na dole? o.o
Odpisz
Edytowano - 18 października 2017, 20:39
@kamykPL: Cóż, pewnie posypią się strzałki w dół, ale swoją budową ciała odpowiada mi o wiele bardziej niż ten na górze. Przynajmniej z tego co widać.
Oczywiście nie będę mówić o całym wyglądzie, bo obydwoje są daleko od mojego postrzegania "przystojnego" mężczyzny.
Odpisz
19 października 2017, 19:14
cusz to jestem twoim ideałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 października 2017, 19:18
czyli wolisz coś w okolicy lekko i średnio umięśnionego?
Odpisz
19 października 2017, 19:21
@Pandzianikki: Zaczyna się..
Odpisz
19 października 2017, 20:01
@Pandzianikki: Poniekąd. Oczywiście bardziej podobają mi się ci słabo umięśnieni niż nawet ci średnio.
Chociaż o wiele większą wagę przykładam do twarzy lub jak dany chłopak prezentuje się w całości.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 22:09
rozumiem, zaskakujące, ale i ciekawe zarazem
Odpisz
19 października 2017, 22:18
podobają Ci się chodzące 4 kilogramy niedowagi? Jeśli tak, to jest dla mnie nadzieja
Odpisz
19 października 2017, 22:34
@Pandzianikki: Dlaczego zaskakujące? :P
Każdy ma swój gust i dla każdego określenie "przystojny/ładna" znaczy co innego.
Odpisz
19 października 2017, 22:35
Nadasz się.
Odpisz
19 października 2017, 22:49
no wiadomo, co człowiek, to gusta, po prostu pierwszy raz się z takim czymś spotkam
A to może od siebie jeszcze dodam, że sam jestem na skraju niedowagi, może dla mnie też jest nadzieja
Odpisz
20 października 2017, 07:04
kurka. Zawsze myślałem, że jesteś mężczyzną. Jestem zaskoczony
Odpisz
20 października 2017, 08:01
Well, nie przepadam za afiszowaniem się swoją płcią.
Po pierwsze jestem człowiekiem, dopiero później kobietą.
Odpisz
20 października 2017, 11:40
po prostu od początku byłem przekonany, że jesteś mężczyzną-gejem. Nie wiem dlaczego
Odpisz
20 października 2017, 14:27
Wiele osób tak uważa.
Czasem, dla rozwijania tej plotki, piszę o sobie jako o mężczyźnie ;P
Odpisz
19 października 2017, 22:26
Czy ja tam widzę ch*ja?
Odpisz
20 października 2017, 12:00
@Jedenzwielu: No zajmuje większość górnej połowy obrazka.
Odpisz
20 października 2017, 13:32
@Jedenzwielu: dobrze widzisz
Odpisz
18 października 2017, 16:17
Te. Dobre. Będę to pokazywał każdemu bad boyowi w moje szkole, jak tylko powie to coś podobnego, jak ten koleś na górnym obrazku.
Odpisz
18 października 2017, 16:24
@Mikatrix: Co ty masz na avku?
Odpisz
18 października 2017, 16:28
@polandball1: narysowanego kota.
Odpisz
Edytowano - 18 października 2017, 16:32
@polandball1: Autorskie.
Odpisz
19 października 2017, 12:17
@Mikatrix: Już wiem jak masz na imię
Odpisz
19 października 2017, 14:31
@polandball1: No fajnie.
Odpisz
19 października 2017, 15:59
@Mikatrix:
Odpisz
19 października 2017, 16:03
@polandball1:
Odpisz
19 października 2017, 16:04
@polandball1: A umiesz w ogóle to rozczytać?
Odpisz
19 października 2017, 17:03
@Mikatrix: Mikołaj Łopaczynski? nazwisko trudno
Odpisz
19 października 2017, 17:04
@polandball1: Czyli nie rozczytałeś.
Odpisz
19 października 2017, 18:25
@Mikatrix: coś Łopo****ski
Odpisz
19 października 2017, 18:29
@polandball1: Prawie.
Odpisz
19 października 2017, 18:31
@Mikatrix: Łopaciński
Odpisz
19 października 2017, 18:33
Odpisz
19 października 2017, 18:34
W szkole mówią na mnie ,,Szpadel".
Odpisz
20 października 2017, 13:26
@Mikatrix: mogę tobą wykopać złoty pociąg? Podzielimy się zyskiem 50:50
Odpisz
20 października 2017, 07:13
Hm, a 20*(-1)? hehehe
Odpisz
19 października 2017, 20:10
Najmniejszy burek najgłośniej szczeka
Odpisz
18 października 2017, 18:51
Który to mamy rok?
Odpisz
19 października 2017, 19:40
@Wolfmer: wygląda na to że 2011
Odpisz
18 października 2017, 17:37
przecież takie mięśnie są obrzydliwe ;_;
Odpisz
19 października 2017, 19:08
@UkradliMiNick: Karyny i inne HIVy sądzą inaczej
Odpisz
19 października 2017, 19:00
Tak jakby mam to gdzieś
Po co mi tam informacja chciałeś bym zaczął Ci zazdrościć?
Nie udało Ci się
*wraca przed kompa*
Odpisz
19 października 2017, 18:46
Ten obrazem jest taki stary, starszy niż dat boi. Pamiętcie jeszcze dat boia? No właśnie
Odpisz
18 października 2017, 16:50
te sutki są jakieś po*ebane
Odpisz
18 października 2017, 17:08
@benben7: Mają zeza
Odpisz
19 października 2017, 18:33
@benben7: Wydaje mi się że ten lewy zrobił coś obrzydliwego i prawy próbuje się jak najdalej od niego odsunąć.
Odpisz
19 października 2017, 18:24
Two plus two is four, minus one that's three, quick maths
Odpisz
19 października 2017, 18:24
lól
Odpisz