Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Chciał tylko pomóc
Mało znany szczegół
A, okej
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2017, 21:59
A to w ogóle jeszcze emitują?
Odpisz
21 października 2017, 17:02
Nowa moda na memy z Tutkiem?
Odpisz
19 października 2017, 20:52
Jejku, jak nazywała się ta bajka? Szukam jej już od kilku miesięcy ;_;
Odpisz
19 października 2017, 21:03
@wiedzma102: Miś w wielkim czerwonym domu. Chyba. Albo niebieskim
Odpisz
19 października 2017, 21:10
@wiedzma102: Niedźwiedz w dużym niebieskim domu.
Odpisz
21 października 2017, 08:23
@PanMisiek: Miś w dużym niebieskim domu.
W sumie nie mam pojęcia, skąd wytrzasnąłeś czerwony.
Odpisz
21 października 2017, 08:42
@rogaliq: ja też
Odpisz
21 października 2017, 11:43
@wiedzma102: Niedźwiedź w dużym niebieskim domu. Najlepsza bajka <3
Odpisz
21 października 2017, 13:04
@rogaliq: od clifforda
Odpisz
21 października 2017, 11:41
Tutek is the best
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 18:56
Tutek
Odpisz
19 października 2017, 18:58
@Boberek00: Sutek
Odpisz
21 października 2017, 11:40
Nie obrażaj jednej z moich ulubionych postaci z dzieciństwa
Odpisz
21 października 2017, 07:03
Czej. Ja tak wyglądam średnio 50% dnia
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 20:19
z czego on bo niby znam ale nie wiem z czego ;-;
Odpisz
19 października 2017, 21:09
Niedźwiedz w dużym niebieskim domu.
Odpisz
19 października 2017, 20:01
kiedy ona mówi że lubi mężczyzn którzy potrafią gotować
Odpisz
19 października 2017, 19:37
TUTEK?!
Odpisz
19 października 2017, 18:58
Jedyna postać której nie lubiłem w swoim dzieciństwie.
Odpisz
19 października 2017, 19:17
@Mycha2001: ja uwielbiałem
Odpisz
19 października 2017, 19:28
On był nawet fajny
Odpisz
19 października 2017, 19:30
@Mycha2001: jak Tutka lubić nie można, jeszcze powiedz że Pani Księżyc nie lubiłeś to stworzę multikonta i zacznę cię z nich reportować kappa.
Odpisz
19 października 2017, 20:18
@Enddzi: pamiętam, że te rozmowy za panią księżyc czy jak ona miała, zawsze mnie nudziły
Odpisz
21 października 2017, 07:32
@popek9001: Ale pod koniec była fajna piosenka, padaczka dance i libacja do białego rana, tak naprawdę to wszyscy słuchali pani księżyc tylko po to aby zobaczyć padaczka dance i dowiedzieć się co ich omineło jeśli nie oglądali od początku.
Odpisz
21 października 2017, 09:34
@popek9001: to była Luna
Odpisz
19 października 2017, 19:18
5 bo tutek
Odpisz
19 października 2017, 18:57
Ah te dzieciństwo
Odpisz