Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kacper_Pudzianowski

20 października 2017, 21:08

Rick i Morty takie 7/10 po obejrzeniu. Całkiem spoko ale nie ma do czego fapać od razu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

22 października 2017, 14:23

@Ashley12c: Mam Kotkę o imieniu Pusia Kitku Skarlet Insygnia *tu wstaw moje nazwisko *,zerwałem z dziewczyną i zakochałem się niedawno w innej przez co mam ból egzystencjalny itd.

Avatar Decidueye

7 listopada 2017, 18:21

@sianczan_potasianu: tak wiem że pisałeś to kilka tygodni temu ale ciiii

Avatar Kisluu

20 października 2017, 21:14

Zapowiedzieli już kiedy S4?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 12:31

@Kisluu: Ja gdzieś czytałem, że za 2 lata, ale no nie wiem

Avatar Kisluu

22 października 2017, 12:35

Nic nie jest szczerze wykluczone od tych chorych twórców

Avatar BetonowyMur

20 października 2017, 21:37

Nie rozumiem fenomenu tej kreskówki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

22 października 2017, 04:26

@BetonowyMur: Mówi się tak. By zrozumieć Rick and Morty trzeba być geniuszem.

Avatar CoolSceleton95

22 października 2017, 08:51

@BetonowyMur: to się porobiło

Avatar
Konto usunięte

20 października 2017, 23:07

W każdym fandomie są jakieś spie**oliny... co zrobisz? Nic nie zrobisz, takie życie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 21:59

@koszmarka213: Jeszcze zapomniałam wspomnieć o autystycznym dziecku, które na wieść, że nie ma sosu Mulan zaczął się kulać na podłodze i wydawać dźwięki zarzynanej świni, po czym uciekł.

Avatar koszmarka213

21 października 2017, 22:14

ja takiego to bym i sama zarżnęła

Avatar Mycha2001

19 października 2017, 07:22

Cześć mam 13 lat i właśnie zacząłem oglądać Ricka i Mortyego i mogę wam od razu powiedzieć że to moja ulubiona bajka!!!. Ten odcinek w którym Rick powiedział że nie ma boga!! Zgadzam się z tym w 100%. Jestem mądrzejszy niż wy, wy przeciętne dzieciaki z fidget spinnerami xD. Może i jestem młody ale jestem mądrzejszy niż wszyscy wierzący na ziemi xDD
taqk czy siak ta bajka jest bardzo głęboka, jak w tym odcinku gdzie Rick mówi że nikt nie urodził się w konkretnym celu to mózg mi wybuchł!. trzeba mieć jaja żeby móić takie rzeczy w telewizji moi znajomi z minecrafta sie ze mna zgadzaja.
Byłem ostatnio z mamą w Mcdonladzie i poprosiłem o sos z mulan a ta gruba pinda za ladą nawet nie zrozumiała do czego się odnoszę xD głupia dz*wka xD. Raz na lekcji krzyknąłem "jestem pickle rick" xD i ta głupia pinda Pani Zdeb kazała mi wyjść za drzwi, nienawidze jej, nienawidze szkoły!!. Rick miał racje szkoła jest dla głupich ludzi jestem za mądry dla tych inbecyli. Kocham ricka i mortyego i jestem na tyle mądry by go ogarnąć xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar BetonowyMur

21 października 2017, 09:28

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 21 października 2017, 11:34

@BetonowyMur: Artem? Weź je**ij tymi rakietami tutaj.

Avatar Sztefan

21 października 2017, 09:28

Gdzie oglądać z napisami? Bo z dubbingiem trochę słabo.

Avatar Keks_

21 października 2017, 10:02

Avatar Mycha2001

21 października 2017, 10:15

@Sztefan: Dosłownie na każdej stronie z tym serialem.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 08:54

Lubie R&M ale nie przyznaję się do fandomu.
Pozdrawiam cieplutko.

Avatar Xenomorph12

Edytowano - 21 października 2017, 07:26

nie przesadzajcie jestem fanem rick and morty i nie twierdze że Boga nie ma.Traktuję tą kreskówkę jaką dobrą rozrywkę i nie twierdzę że szkoła jest głupia.

\__________/ <----- Pudło na hejty od raków

Avatar Zygarde

21 października 2017, 08:44

@Xenomorph12: Chodzi o tych "fanuf" zjebów

Avatar Crln_7

21 października 2017, 02:20

Co to?
Zakładam że gimbusy oglądają jakieś bajki?

Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 08:30

@Crln_7: *kreskówkę, ponieważ bajka to utwór wierszowany.

Avatar Crln_7

22 października 2017, 01:48

jeden ch*j, to dla dzieci i to.

Avatar gobo333

24 listopada 2017, 20:46

@Crln_7: Wynika z tego, że to idealna rozrywka dla ciebie

Avatar Crln_7

25 listopada 2017, 00:13

@gobo333: 3/4 jeja to dzieci .

Avatar ABCDF

20 października 2017, 23:03

Nawet niezłe

Avatar Trolloryb

Edytowano - 20 października 2017, 23:00

To jest to ''Ricky and Morty''?

Avatar xmrocznax

19 października 2017, 17:06

No cóż, każdy serial ma swoich fanów.

Avatar Keks_

19 października 2017, 15:29

Aż smutne to jest. Zabijają to, co "uwielbiają".

Avatar EternalSailorMoon

19 października 2017, 11:04

czyli bardziej rakowo niż na onkologi..
\_____/<----czerwonitukie tutaj

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 19 października 2017, 12:46

@EternalSailorMoon: Kek. Sam jestem w fandomie, ale kiedy patrzę jak wygląda jego większość to wywołuje u mnie efekt taki jak "emotki the film" jednocześnie dabując podczas oglądania

Avatar tofik369

19 października 2017, 07:36

kurcze czemu nie mogę oceniać obrazków? :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Mrpoker

19 października 2017, 08:36

@tofik369: też taki miałem
Trwa około 2 lub 3 dni

Avatar tofik369

19 października 2017, 08:42

@Mrpoker: oki dzięki!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Zygarde
Dodane przez: Zygarde

Północne Węgry

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka