Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 października 2017, 14:33
Stawiam na ojczyma. Bo gdyby to zrobili bracia to dziecko urodziłoby się chore.
Odpisz
30 października 2017, 23:03
To są chyba przyrodni bracia
Odpisz
29 października 2017, 08:49
pewnie jeden brat ma 8 lat a drugi 10
Odpisz
29 października 2017, 09:59
@pepelol: I obaj byli notowani
Odpisz
29 października 2017, 17:13
@Wilqu11: ... za gw**** i molestowanie na pełnoletnich, oraz rabunek z zabawkowym pistoletem
Odpisz
29 października 2017, 10:42
A nagrodą za "zwycięstwo" w programie będzie darmowy pobyt w państwowym ośrodku wypoczynkowym.
Odpisz
29 października 2017, 17:09
@Mijak: chyba, że "zwycięzca" będzie w podobnym wieku
Odpisz
29 października 2017, 16:31
Przeczytałem "Co to Ukraina" ;_;
Odpisz
29 października 2017, 11:57
Dla ciekawskich,hu** widac ale ujdzie
Odpisz
29 października 2017, 11:53
Chce to zobaczyc ;p
Odpisz
29 października 2017, 11:14
tylko tyle znalazłam na ten temat
Odpisz
25 października 2017, 17:58
Jeśli to ta dziewczyna z zdjęcia to myśle że nie wygląda na 12 lat...
Odpisz
29 października 2017, 07:08
Ojciec to samo powie prokuratorowi.
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 10:37
Nah, to jej matka. Jeśli chcesz zobaczyć jej zdjęcia (12-latki) to dziewczyna się nazywa Tanya Luciszyn.
Odpisz
25 października 2017, 16:15
Jak się nazywa ten program?
Odpisz
25 października 2017, 17:10
@Donner: .
Odpisz
29 października 2017, 07:46
@Donner: .
Odpisz
29 października 2017, 10:07
@Donner:
Odpisz
29 października 2017, 10:34
@Donner: W październiku wystąpili w programie "Kasajetsa każdogo" ("Dotyczy każdego"), gdzie była przedstawiona sprawa z ciążą i oskarżenie sąsiada. Test DNA etc. był chyba wykonywany jakoś pobocznie. I teraz tak:
Sprawa się będzie wciąż toczyła w tym "Kasajetsa każdogo", począwszy od przyszłego tygodnia. Stawiam, że raz na jakiś czas wystąpi i opowie jak wygląda obecna sytuacja.
Odpisz
29 października 2017, 10:15
😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓
Odpisz
29 października 2017, 09:55
Odpisz
29 października 2017, 09:49
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 07:59
co to ten Warsaw Shore?
Odpisz
29 października 2017, 09:05
@M_ateo_1: Taki program o ludziach w Warszawie.
Wszyscy uczestnicy mieszkają w jednym domu,gdzie imprezują.
Po prostu program,gdzie pokazują ich życie.
Odpisz
29 października 2017, 09:42
@Donner: Taki danielmagical tylko słabszy
Odpisz
29 października 2017, 09:40
Odpisz
29 października 2017, 09:24
Odpisz