Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

27 października 2017, 09:47

ja zjadłam tydzień temu cały peeling do ust ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Dargwid

23 listopada 2019, 23:07

@CuteKitty: chyba wam nie pokaże, ale nie jestem pewien

Avatar ul66t55

22 października 2023, 19:15

@Windows_10: Dasz?

Avatar
Konto usunięte

30 października 2017, 21:35

Ja tak wtedy cały czas robiłem, potem mi powiedzieli że nie wolno

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2017, 04:14



witaj w klubie

Avatar sano110

29 października 2017, 19:07

Kiedyś połknęłam rączkę ludzika LEGO, myślałam, że umrę, więc zaczęłam płakać :V

Avatar Nelly99

29 października 2017, 19:08

@sano110: Szanuję za odwagę, żeby dać yaoi na awatar na tym serwisie xD

Avatar sano110

29 października 2017, 22:21

@Nelly99: Zazwyczaj nie spotykam się z hejtem za profilowe na jeja.pl więc jest spoko :v

Avatar blanki

29 października 2017, 17:00

A no tak bo w wieku 7 lat się na to nabiera odporności.

Avatar
Konto usunięte

29 października 2017, 12:15

Jeżeli sześcioletnie dziecko zjadłoby całą tubkę pasty to najprawdopodobniej umarłoby w wyniku zatrucia fluorem. Ten mem ma w sobie trochę prawdy.

Avatar CuteKitty

29 października 2017, 12:12

myłam sobie elmexem zęby i mówili mi, że mam nie jeść pasty, a ja ją zawsze jadlam ;_; i co? wyrosłam na całkiem norma... DZIECI, NIE JEDZCIE PASTY.

Avatar GalenMarek

29 października 2017, 12:09

Jak wielkim złem była by pasta i smaku pomarańczy ._.?

Avatar Anieczka_banieczka00

28 października 2017, 13:10

Ja specjalnie jadłam pastę ( oczywiście jak byłam mała) o smaku truskawkowym. A mama się dziwiła dlaczego tak szybko się kończy i chwaliła mnie, że tak ładnie myję ząbki. No cóż....

Avatar Mikatrix

26 października 2017, 22:23

Kiedyś była taka owocowa w pomarańczowej tupce i była ochydna, ale mama cały czas ją kupowała, bo bałem się powiedzieć że jest ochydna i całe dzieciństwo myłem zęby właśnie nią i di dzisiaj mam traumę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mikatrix

27 października 2017, 07:00

Nie wiem.

Avatar wymyslaw

27 października 2017, 07:51

@Mikatrix: to samo

Avatar
Konto usunięte

26 października 2017, 23:19

a to nie jest tak, że specjalnie z tego powodu pasty dla dzieci nie mają fluoru, czy czegoś? Czy coś pomyliłem znowu?

Avatar popek9001

26 października 2017, 22:47

...A potem napijesz się wody

Avatar BonnieThePirate

26 października 2017, 22:18

A po co to w wieku 6 lat? Nie wystarczy tylko to drugie zdanie?

Avatar RudiPL

26 października 2017, 22:25

@BonnieThePirate: Potem ogarniasz ze nie umrzesz

Avatar YouGoSlavia

26 października 2017, 22:20

Ja tam lubię jeść pastę :d

Avatar Kacprrr

26 października 2017, 22:55

Avatar kamykPL

27 października 2017, 09:49

@YouGoSlavia: Ona chyba działa przeczyszczająco czy jakoś tak, ale jestem pewny że jakoś szkodzi układowi pokarmowemu także nie polecam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Szybki jak błyskawica

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka