Halyna, bier trochę fidżi, dla Piotera będzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Płać pan
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2019, 07:37
Te memy są zabawne.
Odpisz
29 października 2017, 19:14
Halyna sie znalazla :)
Odpisz
29 października 2017, 13:57
janusze sie wku*wią bo 15 listopada koniec akcji dwójki, teraz pewnie będą czekać na świąteczną edycje
Odpisz
28 października 2017, 14:15
Nobody cares, ale zbieram już na trzeciego.
Odpisz
28 października 2017, 15:56
@vince_: moja siostra ma 3 (dwa ze starych) duże i 6 małych ;-; mam bardzo horom śostre
Odpisz
28 października 2017, 15:58
Mam dwa z nowych i dwa z starych. Obecnie zbieram na jakiegoś Juniora, na przykład marchewkę albo czosnka (o ile jest jeszcze).
Odpisz
29 października 2017, 13:03
@vince_: 11 i jeden mały pozdro!
Odpisz
29 października 2017, 13:08
@Pingwinek12: O cholera dej jestem hora curka
Odpisz
28 października 2017, 14:03
Ba, chyba za owoce są dodatkowe naklejki. Poprawi niech mnie ktoś, jeśli się mylę.
Odpisz
28 października 2017, 14:08
@Kyrie: Dobrze mówisz
Odpisz
28 października 2017, 14:14
@Kyrie: I za warzywa też.
Odpisz