Szybki jak błyskawica
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy rysujesz kutasa i facetka nagle zabiera ci zeszyt.
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 18:14
A może to był zeszyt od biologii i właśnie przerabialiście męskie narządy rozrodcze i rysowałeś ilustrację pomocniczą
Odpisz
7 maja 2018, 19:07
Raz jakiś chłopak z mojej klasy narysował w zeszycie od Religii Make Pake. Parę uczniów (w tym ja) w śmiech, a nauczyciel to zauważył, zabrał zeszyt i kazał rodzicom podpisać xD
Odpisz
2 listopada 2017, 09:57
Miałem podobnie tyle, że ze swastyką xD
Odpisz
2 listopada 2017, 11:30
co to jest?
Odpisz
2 listopada 2017, 11:36
@ruzwelt1:
Odpisz
2 listopada 2017, 11:44
@Milord404: dzięki ci o panie
Odpisz
2 listopada 2017, 11:57
@ruzwelt1: obrazek wyżej masz nazistowską sfastykę.
a prawdziwa sfastyka czyli znak szczęścia wygląda tak:
Odpisz
2 listopada 2017, 15:27
@M_ateo_1: jeszcze raz ci dziękuję
Odpisz
3 listopada 2017, 02:42
@M_ateo_1: jeszcze cztery kropki powinny być.
ps. Nazistowska lepsza :)
Odpisz
3 listopada 2017, 11:50
@Crln_7: sfastyki są różne. wsumie każda oprócz tej pod kątem 45° w białym kółku i na czerwonym tle jest znakiem szczęścia.
i oczywiste że sfastyka nazistowska najlepsza.
Odpisz
3 listopada 2017, 18:29
@M_ateo_1: no rodzai Swastyk jest od groma.
Odpisz
4 listopada 2017, 00:41
@Crln_7: w hui dużo
Odpisz
4 listopada 2017, 01:00
@M_ateo_1: w chuui bardzo dużo
Odpisz
4 listopada 2017, 12:51
@Crln_7: w chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuui super hiper ultra dżo
Odpisz
4 listopada 2017, 12:53
@M_ateo_1: wes już nie nabijajcie mi powiadomień było minęło
Odpisz
4 listopada 2017, 13:02
@ruzwelt1: *powiadomienie*
Odpisz
4 listopada 2017, 13:09
@M_ateo_1: ile można pisać pod tym obrazkiem do jasnej ciasnej !
Odpisz
4 listopada 2017, 13:30
@ruzwelt1: nwm
Odpisz
4 listopada 2017, 14:49
@ruzwelt1: dużo ;*
Odpisz
4 listopada 2017, 17:17
@Crln_7: oj, litrówka
Odpisz
4 listopada 2017, 17:26
@M_ateo_1: waat?
Odpisz
4 listopada 2017, 18:40
@Crln_7: pls błagam już koniec
Odpisz
4 listopada 2017, 23:05
@ruzwelt1: co?
Odpisz
5 listopada 2017, 05:21
@ruzwelt1:
Odpisz
5 listopada 2017, 14:02
@Crln_7: Proszę. Dość..
Odpisz
5 listopada 2017, 15:28
@Milord404: Hades <3
Odpisz
5 listopada 2017, 16:22
@M_ateo_1: nie no proszę was!
Odpisz
5 listopada 2017, 16:36
@ruzwelt1: co? nie podoba Ci się Hades? >:/
Odpisz
5 listopada 2017, 16:44
@M_ateo_1: ale po ch.. piszecie tu pod starym memem? powiadomienia mi rosną przez was przebrzydłe jejaki
Odpisz
5 listopada 2017, 16:56
@ruzwelt1: :>
Odpisz
5 listopada 2017, 21:30
@ruzwelt1: to wyłącz powiadomienie
Odpisz
5 listopada 2017, 23:21
@Crln_7: XDXDDDXDDDXDXDXDDHAHAHAHAHAHAHAAHAHA😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
odwaliło mi...
Odpisz
6 listopada 2017, 01:06
@M_ateo_1: ok haha XD
Odpisz
6 listopada 2017, 07:29
@Crln_7: dobra koniec
.
.
.
.
.
.
.
.
.
chyba
Odpisz
6 listopada 2017, 12:21
@M_ateo_1: długo to jeszcze potrwa?
Odpisz
6 listopada 2017, 15:04
@ruzwelt1: nwm
Odpisz
6 listopada 2017, 15:13
@M_ateo_1: :D
Odpisz
6 listopada 2017, 16:44
@Crln_7: 🙂💥🔫😂👌
Odpisz
6 listopada 2017, 22:59
@M_ateo_1: o ty k**fa xD
Odpisz
7 listopada 2017, 07:30
@Crln_7: 😐
Odpisz
8 listopada 2017, 18:36
@M_ateo_1: 💙
Odpisz
8 listopada 2017, 20:35
@Crln_7: debil
Odpisz
8 listopada 2017, 22:08
@ruzwelt1: cie robił
Odpisz
8 listopada 2017, 22:10
@Crln_7: administrację jeja popie*doliło. nie usunęli sfastyk.
Odpisz
8 listopada 2017, 22:48
@M_ateo_1: to dobrze 卐
Odpisz
9 listopada 2017, 12:29
@Crln_7: xdxrdddx😂😂😂😂😂😋😋😉😂😂😀😂😉😀😀😀😀😀😀🤔😍😍😘🤗😍🤗☺😍☺😎☺😄😊🙂😁😄😋😍😁😄😁😍😍😊🤔😋😋🤗😄
Odpisz
9 listopada 2017, 19:58
@M_ateo_1: aha XD
Odpisz
9 listopada 2017, 21:16
@Crln_7: joł joł
8.8cm KampfwagenKanone 36 L/56
PanzerGranate 39
Messerschmitt Me 262 Schwalbe
Kubelwagen
JagdPanther
Sturmgeschütz III
Heinkel
Focke-Wulf Fw 190
PanzerJäger
Wirbelwind
Stürmpanzer II
😘😘😍😍
Odpisz
10 listopada 2017, 01:05
@M_ateo_1: Heil Hitler
Odpisz
10 listopada 2017, 07:22
@Crln_7: Ja!
Odpisz
10 listopada 2017, 07:30
@M_ateo_1: i Ty! XD
Odpisz
10 listopada 2017, 12:46
@Crln_7: 😐
Odpisz
10 listopada 2017, 14:27
@M_ateo_1: dość dość dość dość dość dość DOŚĆ!!! już DOSYĆ!
Odpisz
10 listopada 2017, 17:44
@ruzwelt1: nie :>
Odpisz
10 listopada 2017, 20:07
@M_ateo_1: lol
Odpisz
11 listopada 2017, 00:04
@Crln_7: xD
Odpisz
11 listopada 2017, 15:08
@M_ateo_1: 💙
Odpisz
11 listopada 2017, 15:57
@Crln_7: 😐
Odpisz
11 listopada 2017, 16:48
@M_ateo_1: co jest misiu xD
Odpisz
11 listopada 2017, 23:36
@Crln_7: mrau mrau.zobacz jak lufa stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 listopada 2017, 20:15
@M_ateo_1:
Odpisz
12 listopada 2017, 20:16
@M_ateo_1: XD
Odpisz
12 listopada 2017, 22:05
@Crln_7: ulala, so big ass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 listopada 2017, 09:20
@M_ateo_1: daj pomacać ;*
Odpisz
13 listopada 2017, 16:38
@Crln_7: macaj ile chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 kwietnia 2018, 16:30
@M_ateo_1: *spóźnione powiadomienie*
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:04
@Skitty: ruzwelt, masz powiadomienie
Odpisz
2 listopada 2017, 12:38
gö
Odpisz
2 listopada 2017, 11:38
ja tam oddałem kiedyś prace napisałem wielkie kur*a i je zamalowałem i coś na drugiej stronie i była tego odbitka i nie zauważyła
Odpisz
Edytowano - 28 października 2017, 18:26
gorzej jak zabierze ci go wku*wiony ksiądz, wyrywa kartkę z zeszytu, a potem obwinia ciebie za narysowanie go, choć zrobił to twój ziomek, który kiśnie z tej sytuacji jak poje**ny a potem ma bekę przez miesiąc -_-
Odpisz
2 listopada 2017, 07:49
@Kacprrr: ja w religii rysuje pentagramy i 666
Odpisz
2 listopada 2017, 11:19
@benek10: mnie ksiądz by za to co najmniej zamordował XD
Odpisz
29 października 2017, 00:01
>rysowanie penisów w zeszycie
Odpisz
28 października 2017, 14:16
Odpisz
28 października 2017, 13:52
Ten dylemat czy zabiera zeszyt, czy twojego beniza :v.
Odpisz
28 października 2017, 13:52
Zabiera ci ku*asa? Dość brutalnie.
Odpisz