Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Rel
Drewniany kominek
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2017, 22:32
ten Klaun z MCDONALD zabił 1/7 ludzi na ziemi!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Pozdro dla kumatych \______/
Odpisz
29 października 2017, 22:54
Tak. Bo na świecie jest 7 mln ludzi.
Ale nie mieszajmy Youtube'a z Jeja. Również pozdrawiam kumatych.
Odpisz
29 października 2017, 22:55
@DeXxu: faktycznie, lepiej społeczności nie mieszajmy bo to 2 inne uniwersa
Odpisz
30 października 2017, 06:28
@DeXxu: na świecie jest 7 bilionów ludzi.
Odpisz
30 października 2017, 06:45
@Iphonix: Miliardów *
Odpisz
30 października 2017, 06:58
@Iphonix: uzywasz chyba amerykanskiej notacji
Odpisz
30 października 2017, 07:02
@KaSuPl: bilionów *
Odpisz
30 października 2017, 07:06
@Iphonix: kolego widze ze trzeba ci powtarzac
na ziemi jest 7 miliardow ludzi
ale w zagranicznej literaturze spotkasz sie ze stwierdzeniem ze jest 7 bilionow
bo amerykanska nomenklatura uzywa okreslenia bilion dla tego co my okreslamy miliard
uzycie slowa bilion w znaczeniu miliard w jezyku polskim jest bledem
Odpisz
30 października 2017, 07:11
@DeXxu: To z yt? Można wiedzieć o co chodzi?
Odpisz
30 października 2017, 08:29
Tam jest napisane "miliony", więc mogło być ich 5 albo 20.
Odpisz
30 października 2017, 09:51
@Miguelp: I tak bede mowil Bilion
Odpisz
30 października 2017, 10:13
@Iphonix: W ten sposób popełniasz błąd.
Odpisz
30 października 2017, 12:30
@creeper_girl: Można powiedzieć ze jestem "Bilionowiercą"
Odpisz
30 października 2017, 13:13
@Iphonix: To błąd.
Odpisz
30 października 2017, 17:51
@maxmaxi123: gimper ( taki jutuber ) mówił w swoich filmach o 7 milionach ludzi. Teraz wiele osób robi z tego memy
Odpisz
30 października 2017, 20:32
@Iphonix: aha
nie rozumiem cie
Odpisz
6 listopada 2017, 15:15
@maxmaxi123: mówiłem już, chodzi o gimpera... Raz powiedział dla baitu ze na ziemi jest 7 milionów ludzi i wszyscy się z tego nabijają, robią memy itp
Odpisz
25 marca 2021, 11:50
@Iphonix: *Odkop* Bilion to 1000 miliardów
Odpisz
26 marca 2021, 05:59
@UberScooot: Ale ja głupi byłem ja pie....e
Odpisz
26 marca 2021, 11:29
@Iphonix: Każdy kiedyś był. Przynajmniej ty byłeś a niektórzy nadal są hehe
Odpisz
26 marca 2021, 15:52
@UberScooot: sama prawda hehe
Odpisz
29 marca 2021, 15:52
@Iphonix: czy ty chłopie nie rozumiesz, że to był żart Gimpera i ludzie to podłapali?
Czego tu nie rozumiesz dziecia.....
A, nie. Minęły już 4 lata od tej żenady, gdy codziennie przesiadywałem na jeja. Pozdrawiam tych, którzy się opamiętali ;)
Odpisz
10 lipca 2018, 10:24
Czy tylko mi się zdaję, że Joker się śmieje, a nie jest zadziwiony/przerażony? Pasowałoby to w sumie
Odpisz
30 października 2017, 20:23
UPS nie ten obrazek
Odpisz
30 października 2017, 20:23
Aaaaaaa! mendo mała wstawaj!!
Odpisz
29 października 2017, 22:17
Wiem że nie na temat ale mam do Ciebie pytanie Jejowiczu. Oglądałeś kiedyś anime o Bogu w dresie którego mieczem jest babcia a później nastolatek który zabija duchy niewidziane dla ludzi? Bo ja tak.
Zajebiste nie powiem.
Jakby ktoś chciał wiedzieć co to za anime to niech odpowie.
Odpisz
29 października 2017, 22:20
Odpisz
29 października 2017, 22:28
1. Chciałem wiedzieć nazwę anime
2.
Odpisz
29 października 2017, 22:29
Co to za anime? Zapowiada się ciekawie.
Odpisz
29 października 2017, 22:33
Noragami? xD
Odpisz
29 października 2017, 22:33
Noragami.
Odpisz
29 października 2017, 22:36
@creeper_girl: co
Odpisz
29 października 2017, 22:37
@crimzon: To anime.
Odpisz
29 października 2017, 22:38
@creeper_girl: Gratulejszyn
Odpisz
29 października 2017, 22:38
Gratulejszyn
Odpisz
29 października 2017, 22:39
Pierwsze, jakie obejrzałam.
Odpisz
29 października 2017, 22:39
@creeper_girl: Moje też, pjona!
Odpisz
29 października 2017, 22:42
*5*
Odpisz
29 października 2017, 23:09
@creeper_girl:
Odpisz
29 października 2017, 23:23
@creeper_girl: jak bardzo polecasz?
Odpisz
29 października 2017, 23:32
@Pandzianikki: Bardzo.
Odpisz
30 października 2017, 09:42
@creeper_girl: Wiedziałem od początku xD Niezła interpretacja, anime też dobre :D
Odpisz
29 października 2017, 21:25
ku*wa mać wczoraj oglądałam to i teraz ten pennywise jest kurna wszędzie
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 21:33
@Valut_Girl: I na dodatek te dziewczyny z tumblra chcą go U J. E Ż DZ A Ć .A tak w ogóle pennywise w książce jest kobietą.To co się teraz dzieje to jest POJE**NE
Odpisz
29 października 2017, 21:35
d o k ł a d ni e
Odpisz
29 października 2017, 22:11
Wiedziałam, że Pennywise pochodzi z innego wymiaru, ale że JEST KOBIETĄ?
Odpisz
Edytowano - 30 października 2017, 07:40
@Mrs_Carro: No tak , nie czytałem książki ale w książce jest najprawdobodobniej kobietą
Odpisz
29 października 2017, 21:13
Ten klaun z ,,To'' serio zabił setki osób czy nie?
Odpisz
29 października 2017, 21:18
@FuryGaming: Serio. W momentach filmu można się doczytać z urywków gazet że zabijał po 10-50 ileś, nie pamiętam ale wszyscy wychodzi setka+/-
Odpisz
29 października 2017, 21:28
@Kisluu: Chyba będę musiał go obejrzeć.
Odpisz
29 października 2017, 21:53
@Kisluu: chyba 88 osób, czy coś w tym stylu.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2017, 06:48
@FuryGaming: zabijał co 27 lat, ale dzieci
Odpisz
30 października 2017, 06:27
Bylo
Odpisz
29 października 2017, 23:23
lubie żułwie
Odpisz
28 października 2017, 15:14
A najśmieszniejsze jest to, że zrobił to całkowicie legalnie
Odpisz
29 października 2017, 23:03
@Trinitrotoulentn: Ja nie w temacie. Legalnie?
Odpisz
29 października 2017, 23:07
@baarts: otyłość, niezdrowe odżywianie itp.
Odpisz
29 października 2017, 23:15
Aaaa, myślałem że chodzi o tego pierwszego.
Odpisz
29 października 2017, 23:12
No ale w sumie tych milionów nie zabił żaden klaun, żaden McDonald's, ani żadne burgery. To ludzie sami sobie zaszkodzili. To tak jakbym się pociął nożem do chleba i powiedział, że to wina producenta nożów.
Odpisz
29 października 2017, 23:09
lol!
Odpisz
29 października 2017, 22:39
@NaiNeko27: Dokładnie
Odpisz
28 października 2017, 15:31
Klauny takie są
Odpisz
28 października 2017, 17:24
@Chleb_Z_Maslem: Otyłość taka jest
Odpisz
29 października 2017, 21:37
@masterstefcio: Grubi ludzie tacy są
Odpisz
29 października 2017, 21:38
@Adi34: Otyli*
Odpisz
29 października 2017, 22:19
@Adi34: *puszyści
Odpisz
29 października 2017, 22:32
@Chleb_Z_Maslem: pikantni *
Odpisz
29 października 2017, 22:38
@ZSRRBall: *plus size
Odpisz
29 października 2017, 21:56
Yhym yhym jigsaw yhym yhym
Odpisz
29 października 2017, 22:02
@CoolSceleton95: Też tak sądzę
Odpisz
29 października 2017, 22:37
@CoolSceleton95: on nikogo nie zabił
Odpisz