Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2010, 11:50
kubel90 - zaprzyjaźnij się ze słownikiem ortograficznym, fajny gość. 5/5
Odpisz
7 listopada 2011, 15:40
@Sabaton123: po co mu słownik ortograficzny ?? Źle napisał tylko bo pewnie za szybko pisał. Żal napisał dobrze mówicie też dobrze.
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:31
@segnar1: A ty jak szybko piszesz to popełniasz błędy ortograficzne?
Odpisz
18 stycznia 2012, 11:13
oooooooooo jaki słodki :) 5/5
Odpisz
12 marca 2011, 08:27
śliczne Błagajace oczkaa
Odpisz
23 września 2010, 21:09
Słodki
Odpisz
25 lipca 2010, 20:00
słodziak chciałbym takiego :)
Odpisz
7 lipca 2010, 21:19
ale ma oczka :D
5/5
Odpisz
18 maja 2010, 18:03
1/5
Odpisz
15 maja 2010, 09:40
5/5 słodziak
Odpisz
15 maja 2010, 09:27
Ok wpożo ale jak zjesz więcej to Bielec okoci ci mamę :]
Odpisz
14 maja 2010, 23:01
słodziak 5/5
Odpisz
14 maja 2010, 11:35
5/5
Odpisz
13 maja 2010, 20:22
Jaki żal mówicie prawde so tu tyloko dzieci neo
Odpisz
13 maja 2010, 19:06
Fajniutki 4/5
Odpisz
13 maja 2010, 18:58
Spadło spadło :( 1 Ale więcej jest tu dzieci neo, niż normalnych użytkowników, więc przegłosowane...
Odpisz
13 maja 2010, 18:49
jeja spadło na psy
żal
Odpisz