Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tacy sami, a ściana między nami
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2016, 21:55
nie dziwię się przecież ten czołg jest japoński ;)
Odpisz
12 marca 2011, 10:18
wiem co to za czolg rosyjski KV-1S albo KV-3 pewnosci nie mam
Odpisz
3 kwietnia 2013, 14:33
@Wojtek25: To albo T-50, albo KV-1S
Odpisz
1 sierpnia 2013, 19:31
kużwa wpisz se CHI-HA i popatrz na oba obrazki i co widzisz ten sam czołg
Odpisz
13 lutego 2014, 07:26
@Swat132: to jest Chi-Ha/47 ;)
Odpisz
5 maja 2016, 21:54
@Swat132: masz racje albo chi-he
Odpisz
18 maja 2022, 16:17
@P_A_N_T_E_R_A: troche podobny do kv 1
Odpisz
12 maja 2010, 14:09
on nie jest ani rosyjski ani japonski on jest niczyj ;D
Odpisz
7 lipca 2013, 17:54
@dyzio1: On jest ***a POLSKI!D:
Odpisz
10 stycznia 2013, 12:13
Mam taki sam czołg w World of Tanks
Odpisz
20 sierpnia 2011, 23:57
walcie konika to mój granat a nie jakis czołg widzicie to obok wyjścia to zawleczka moja nie dotykać TYLKO dla MNIE
Odpisz
4 maja 2011, 22:25
to przeciez wiadome ze polak potrafi rosjanin nie xDe
Odpisz
29 grudnia 2010, 17:29
A gdzie Szarik??
Odpisz
13 lipca 2010, 20:02
ja go zgubiłem:D
Odpisz
18 maja 2010, 18:04
4/5
Odpisz
15 maja 2010, 10:33
nie no tylko polacy takie coś mogli zrobić bo polak potrafi 5/5
Odpisz
15 maja 2010, 09:43
4/5
Odpisz
15 maja 2010, 09:28
Znalazłam :]
Odpisz
14 maja 2010, 07:45
Polacy zrobią z tego limuzynę jeszcze zobaczycie
Odpisz
14 maja 2010, 06:33
E nie nie poszedłbym, w pokrzywach leży. 3/5
Odpisz
13 maja 2010, 19:09
Ha ha ha ha ha 1/5 normalnie nie śmieszne
Odpisz