Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Nie po oczach
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2018, 19:50
oof
Odpisz
29 października 2017, 21:21
Kto normalny ma mamę na fb?
Odpisz
29 października 2017, 21:21
@kamykPL: Ja.
Odpisz
29 października 2017, 21:22
@kamykPL: Ja mam mamę ma FB, ale nie jestem normalny
Odpisz
29 października 2017, 21:23
@kamykPL: ja ale zablokowaną
Odpisz
29 października 2017, 21:24
Objaw mi cel tego.
Odpisz
29 października 2017, 21:27
@siemak: Ja też mam zablokowaną bo nie wolno mi mieć fb ale od pewnego czasu nie mogę pisać z innymi przez messengera bo muszę ich dodać przez fb co mnie zmusiło do założenia konta
Odpisz
29 października 2017, 21:29
@SecretGirlx3: co XD
Odpisz
29 października 2017, 21:30
@SecretGirlx3:
Odpisz
29 października 2017, 21:38
pytanie brzmiało "kto NORMALNY(...)"...
Odpisz
29 października 2017, 21:42
Jest późna godzina więc nie myślę logicznie, wszelkie pytania proszę zadawać jutro w dzień
Odpisz
29 października 2017, 21:55
@SecretGirlx3: No normalnie w ch*j późno
Nawet nocy nie ma XD
Odpisz
Edytowano - 29 października 2017, 22:05
@SecretGirlx3: Ile ty masz lat xD ?
Odpisz
29 października 2017, 22:16
@Nyanfetamina: tysiąc pięćset sto dziewięćset
Odpisz
29 października 2017, 22:17
zależy jak dla kogo, dla mojej babci późno to po 17.00
Odpisz
29 października 2017, 22:27
@SecretGirlx3: Późno jest od 23
Odpisz
1 listopada 2017, 16:13
@kamykPL: ja mam... ale twoją
Odpisz
1 listopada 2017, 16:26
@SecretGirlx3: wracaj do działu z grami.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2017, 16:28
@Hestio: Bo co? I dlaczego?
Odpisz
1 listopada 2017, 16:39
@kamykPL: ja mam więc pewnie jestem nienormalny ._.
Odpisz
1 listopada 2017, 20:36
@kamykPL: ja mam, mamę i tatę na fb, taki pszypau robią...
Odpisz
2 listopada 2017, 08:29
@Hestio: everybody goes skrrra
Odpisz
1 listopada 2017, 20:00
>Nieposiadanie TK
Nawet mi was nie żal, polaczki normalfagczki
Odpisz
1 listopada 2017, 16:43
Jakub Semla, rakowy avatar z kundlem na ryju. Polecam
Odpisz
29 października 2017, 21:37
Mi raz ojciec wbił do pokoju o 1 nad ranem i wyrwał telefon z ręki, gdy zobaczył, że jestem aktywny na fb...
Odpisz
1 listopada 2017, 15:49
@Idlowi: O 1 nad ranem? A nie bardziej w nocy?
Odpisz
1 listopada 2017, 16:42
@DomiKicia: a nie wieczorem?
Odpisz
29 października 2017, 22:08
Macie polskie kuhhwy
Odpisz
1 listopada 2017, 16:25
@Agario: Aaaaaaaaa nie dla psa, to dla pana ;D
Odpisz
1 listopada 2017, 16:24
zawsze możesz ją opieprzyć że nie śpi.
Odpisz
1 listopada 2017, 16:15
A potem okazuje że się nie wylogowała
Odpisz
29 października 2017, 21:35
kto normalny dodaje rodziców na fb?
Odpisz
29 października 2017, 22:31
Ja
Odpisz
1 listopada 2017, 16:01
ja ale korzystam tylko z messengera a z niego tylko dlatego że opera ma go wbudowanego
Odpisz
29 października 2017, 23:40
Moja mama na szczęście nawet nie ma facebooka
Odpisz
29 października 2017, 21:50
OK. Czas wejść na konto Arcyruchacz Wdupedajski.
Odpisz